صفحه 22 از 123 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    چرا اجازه خروج (تحصیلی) بهتون نمی دهند؟ مشمول سربازی بودید و اقدام کردید؟
    بله من دیپلمه هستم ، و سربازی هم نرفتم ، حالا موندم چه راهی بهتر هست واسه خروج از مرز ایران! (یعنی در حد هنگ×!!)

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

پیش فرض پاسخ : یافتن کسانی که ظرف روزهای آینده به آلمان سفر میکنند ( همسفر ، نیاز فوری و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    دوستان عزیز آیا بانوان مجرد احتیاج به اذن پدر دارن برای خروج از کشور؟
    اگر بله شرایط تهیه اش چطوریه؟
    نه، نیازی به اجازه پدر برای خروج ار کشور نیست

از بچه هایی که تازه ویزا گرفتن کسی هست که جدیدا بیمه یک ماهه برده باشه و ویزای یک ماهه بهش داده باشن؟
    یه سوال دیگه این که آیا میتونم موقع تحویل ویزا ازشون بخوام تاریخش رو از اول نوامبر بزنن؟
    ویرایش توسط manzarbanoo : October 15th, 2013 در ساعت 10:12 AM

بچه ها فک میکنید فردا سفارت برای گرفتن ویزا بازه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagharib نمایش پست ها
    بچه ها فک میکنید فردا سفارت برای گرفتن ویزا بازه؟
    توی لینک زیر تعطیلی های سفارت آلمان زده شده و اسمی از تعطیلی عید قربان نیومده. فکر نکنم تعطیل باشه فردا.
    حتی شرکت های بیمه هم وقتی سفارت باز باشه، کار میکنن.
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...ertage__S.html

نقل قول نوشته اصلی توسط manzarbanoo نمایش پست ها
    از بچه هایی که تازه ویزا گرفتن کسی هست که جدیدا بیمه یک ماهه برده باشه و ویزای یک ماهه بهش داده باشن؟
    یه سوال دیگه این که آیا میتونم موقع تحویل ویزا ازشون بخوام تاریخش رو از اول نوامبر بزنن؟
    من از یکی که اخیرا ویزا گرفته بود پرسیدم، بیمه یکماه برده بود اما ویزای سه ماهه بهش داده بودند. (میشه امیدوار بود اون کنسولی هم که قبلا با بیمه یک ماهه ویزای یک ماهه می داده تغییر عقیده داده باشه.) اما بهتره اینو از باجه اطلاعات مستقیما سوال کنید.

Junior Member

با سلام
    دوستان من برای ترم بهار برای فوق لیسانس به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم و حالا می خوام برای ویزا اقدام کنم. ولی متاسفانه از اعتبار مدرک آیتلسم دو سال گذشته است. به نظر شما برای ویزا دوباره امتحان آیتلس بدهم یا با همین مدرک با توجه به اینکه پذیرش گرفته ام اقدام کنم؟
    همچنین می خواستم بدونم امکانش هست بعد از اینکه یک ترم در آلمان درس خوندم برای ترم دوم دانشگاهمو عوض کنم؟ منظورم اینه که از نظر ویزا مشکلی برام پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirra نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من برای ترم بهار برای فوق لیسانس به زبان انگلیسی پذیرش گرفتم و حالا می خوام برای ویزا اقدام کنم. ولی متاسفانه از اعتبار مدرک آیتلسم دو سال گذشته است. به نظر شما برای ویزا دوباره امتحان آیتلس بدهم یا با همین مدرک با توجه به اینکه پذیرش گرفته ام اقدام کنم؟
    همچنین می خواستم بدونم امکانش هست بعد از اینکه یک ترم در آلمان درس خوندم برای ترم دوم دانشگاهمو عوض کنم؟ منظورم اینه که از نظر ویزا مشکلی برام پیش نمیاد؟
    برای مدرک زبانتون فکر میکنم اگه یه نامه مبنی بر معتبر بودن مدرک از نظر دانشگاه داشته باشید کفایت کنه. من نمره ام از حدی که سفارت می خواست پایین تر بود ولی چون از دانشگاه نامه داشتم مشکلی پیش نیومد.
    در رابطه با تغییر دانشگاه هم تا جایی که من میدونم میتونید از اداره مهاجرت شهر اولتون درخواست کنید که مدارکتون رو به شهر دوم انتقال بدن.

سلام دوستان
    نامه پذیرش دکترای من امروز بدستم رسیده و توی اون برای winter semester به من پذیرش داده شده و این در حالیه که من برای اواخر آذر میتونم نوبت سفارت بگیرم و مدارکم زودتر از این تاریخ آماده نمیشه به نظر شما سفارت گیر نمیده که با توجه به تاریخ نامه پذیرش، ذیر اقدام شده؟ و یا برای حضور در دانشگاه مشکلی پیش نمیاد؟ پیشنهاد شما چیه؟
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی به کاری

من قصد دارم برای گذراندن دوره ی کارشناسی موسیقی به آلمان سفر کنم...می خواستم بدونم آیا در حین گذراندن دوره ی دانشجویی می تونم اقامت دائم آلمان رو بگیرم و یا پس از گذراندن آن باید اقدام کنم؟؟؟
    در هر صورت اقامت دائم چه مدت طول میکشه و چه مقدار هزینه باید بشه؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)