صفحه 29 از 123 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    دکتری هستین مگه؟ چه تاریخی مصاحبه رفتین؟ مهاجرت جواب اوکی رو داده اگه فرم امنیتی پر کردین باید از اداره امنیت پیگیری کنید.
    نه واسه مستر . 12 Jan ، مهاجرت همین متن و فرستاده دیگه ، فقط گفته جواب 23 ژانویه قرستادیم سفارت تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddr نمایش پست ها
    نه واسه مستر . 12 Jan ، مهاجرت همین متن و فرستاده دیگه ، فقط گفته جواب 23 ژانویه قرستادیم سفارت تهران
    فرم امنیتی هم پر کردید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA-Project Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenzn نمایش پست ها
    فرم امنیتی هم پر کردید؟
    نه. ولی هنوز از سقارت خبری نشده. واسه مارچ باید اونجا باشم

Junior Member

سلام
    آقا مهدی به همۀ دانشجوها در ابتدا یه ویزای 3 ماهِ ورودی میدن که بعد از ورود با توجه به قرارداد یا نوع فاندی که دارن بهشون ویزای یه ساله میدن و بعدش تمدید این ویزام بشرط تمدید اون قرار داد از طرف استادِ یا دانشگاست که میتونه تا 2.5 سالم باشه. شما که رفتی آلمان و ثبت نامتو کردی میتونی از طریق ادارۀ مهاجرت شهرتون برای ویزا متناسب باشرایطتون درخواست بدی. لازم نیست بابتش زیاد عجله کنی و میتونی توو هفته های آخر این سه ماه هم اقدام کنی.
    موفق باشید

سلام من پزشک هستم.ویزا دانشجویی چند ماه آلمان (4 ماه)درخواست دادم(فرصت مطالعاتی).آیا می تونم در خواست ویزا آمریکا J1 research در آلمان بدم یا باید از سفارت کشور های اطراف ایران این کار رو بکنم؟

Junior Member

من تو تاپیک رد درخواست یه سوال پرسیدم ولی جوابمو نگرفتم: کسایی که به خاطر مستر دوم ریجکت شدن چه لزومی داشت که تو رزومشون بنویسن که مستر هم دارن؟ اصلا نمی گفتن مستر دارن، به قول معروف نگفتن خیلی بهتر از دروغ گفتنه. کسی میتونه یه جواب قانع کننده به این سوال بده؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بارکدهای اعلام شده از سفارت آلمان

دوستان عزیز سلام. من حدود 6 ماه پیش با ویزای دانشجویی وارد آلمان شدم و الان کارت اقامت 1 ساله(دانشجویی دارم). برای تعطیلات بین ترم برای ایران بلیط گرفتم. سوالم اینه که آیا با داشتن کارت اقامت برای برگشت به آلمان باز هم نیاز به ویزا دارم؟ یا اینکه برای اینکه بتونم دوباره به آلمان برگردم قبل از خروج باید تشریفاتی اینجا تو آلمان انجام بشه؟ اگر سریع پاسخ بدین ممنون می شم چون وقتم خیلی کمه.

Junior Member

با سلام،
    کسی اطلاع داره واسه بردن پول بیشتر از 10000 ٍیورو نامه چی باید داشته باشم؟من مسترم هزینه داره.

پیش فرض پاسخ : بارکدهای اعلام شده از سفارت آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط imin نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. من حدود 6 ماه پیش با ویزای دانشجویی وارد آلمان شدم و الان کارت اقامت 1 ساله(دانشجویی دارم). برای تعطیلات بین ترم برای ایران بلیط گرفتم. سوالم اینه که آیا با داشتن کارت اقامت برای برگشت به آلمان باز هم نیاز به ویزا دارم؟ یا اینکه برای اینکه بتونم دوباره به آلمان برگردم قبل از خروج باید تشریفاتی اینجا تو آلمان انجام بشه؟ اگر سریع پاسخ بدین ممنون می شم چون وقتم خیلی کمه.
    اگر توجه کنی تو ویزات خورده mult یعنی ورودو خروج چند باره یعنی نیاز به هیچی نیست .شما فقط باید قبلش اگر از وزارت علوم اقدام کردی بهشون اطلاع بدی که داری میای همین

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    حداقل یه ماه باید بگذره . اول به اداره مهاجرت شهرتون ایمیل بزنید ترجیحا به آلمانی.
    متن ایمیل باید با چه لحنی باشه؟ مثلا باید بپرسم ویزام حاضر شده یا بپرسم در چه مرحله ای هست؟ اداره مهاجرت معمولا جواب میده به این پیگیری ها؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)