صفحه 30 از 123 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت در خصوص ویزا و تعامل با سفارت آلمان

دوستان و پیشکسوتان توجه کنید!!
    من پذیرش ترم تابستون دارم و از 1 آپریل کلاسم شروع میشه و دانشگاه هم تا مه هفتم 2014 به من اجازه ثبت نام داده ! امروزم ویزام اومد تا اینجا همه جیز عالیه! ولی پدرم سخت مریض هستش و نیاز هست من کنار خانواده ام بمونم (وضعیت بحرانیه امید وارم درک کنید)
    سوال : آیا اگر امکان defer شد برای ترم زمستون من چه کاری میتونم اجام بدم؟ ممکنه چه بلایی سر ویزام بیاد؟؟؟
    نظرتون با این نقشه ها چیه؟؟
    1- من اول که ویزا 3 ماهه دارم 2 ماه بعد برم آلمان هزینه ترم رو بدم و ثبت نام کنم ولی امتحانات نرم و با در دست داشتن مدرک ثبت نام برم ویزامو 1 ساله کنم از ترم زمستون برم سر کلاس !
    2- من اول که ویزا 3 ماهه دارم 2 ماه بعد برم آلمان بگردم ببینم موسسه آموزش عالی پیدا می کنم یک یوره کوتاه مدت زیان / درسی داشته باشه که با کاغذ ثبت نام اون برم ویزامو تمدید کنم وقتی پذیرش ترم زمستونه دانشگاه اومد با اون اقدام کنم و ترم زمستون برم سر کلاس !
    پیشنهاد شما چیه؟

سلام بر همگی
    من از دانشگاه پذیرش داشتم و باید 4 مارس المان می بودم. 23ژانویه هم سفارت بودم برای مصاحبه. اما تا الان ویزام نیومده. به نظرتون حالا که از تاریخ حضورم در آلمان دیگه گذشته باید چی کار کنم؟ امکان داره که سفارت بگه میتونی بیای ویزا رو بگیری به شرط اینکه یه پذیرش جدید دیگه بیاری؟ کسی چنین ترجربه ای اشته که ویزاش تا بعد از تاریخ حضور در دانشگاه هم هنوز نیومده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من از دانشگاه پذیرش داشتم و باید 4 مارس المان می بودم. 23ژانویه هم سفارت بودم برای مصاحبه. اما تا الان ویزام نیومده. به نظرتون حالا که از تاریخ حضورم در آلمان دیگه گذشته باید چی کار کنم؟ امکان داره که سفارت بگه میتونی بیای ویزا رو بگیری به شرط اینکه یه پذیرش جدید دیگه بیاری؟ کسی چنین ترجربه ای اشته که ویزاش تا بعد از تاریخ حضور در دانشگاه هم هنوز نیومده باشه؟
    دوست عزیز اول به اداره مهاجرت شهرت میل بزن اگه اونا گفتن رسیده و این حرفا برو باجه اطلاعات سوال کن اگر گفتن آمادس که به یونی یه میل بزن وضعیتو توضیح بده و بگو یه نامه بهت بدن اگرم زبونم لال گفتن هنوز جوابت از امنیت نیومده و از این حرفا که دیگه هیچی فقط میتونی منتظر بمونی .

برای پیگیری پروسه ویزا متن ایمیلی که به اداره مهاجرت میزنم باید با چه لحنی باشه؟ مثلا باید بپرسم ویزام حاضر شده یا بپرسم در چه مرحله ای هست؟ اداره مهاجرت معمولا جواب میده به این پیگیری ها؟

چه خوب میشد اگه کسی یه سمپل آماده اینجا بذاره.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

سلام دوستان گرامی
    یه سوال داشتم و ممنون میشم راهنماییم کنید. من پذیرشم واسه WS2013 بود و ویزام هم گرفته بودم ولی به دلیل یه سری مشکلات مجبور شدم برای WS2014 اقدام کنم و مجددا پذیرش گرفتم. حالا میخوام دوباره برای ویزا اقدام کنم ولی نمیدونم که بایستی این کار رو از "صفر" انجام بدم یعنی وقت مصاحبه رزرو کنم و...و یا اینکه میتونم خیلی سریع ویزام رو با نشون دادن ویزای قبلیم Renew کنم. از دوستان کسی تجربه مشابه داشته؟ البته من به بخش ویزای سفارت میل زدم و در جوابم گفتند که:Sie müssen alle Unterlage wieder von neu besorgen, übersetzten und legalisieren lassen. Termin müssen Sie sich online auf unserer Homepage buhen . که فکر کنم منظورشون اینه که از اول!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    چه خوب میشد اگه کسی یه سمپل آماده اینجا بذاره.

Hallo,

ich bin Peter Muller geboren am 01.01.1900 und habe einen Termin am 01.Jan.2014 bei der deutschen Botschaft in Teheran gehabt. Nr: 123456

Ich habe eine Zulassung von TU Dortmund und am 01.02.2014 muss ich in Deutschland sein
    ( ZulassungNr: 654321 )

Aber bis heute habe ich kein Visum bekommen.

Ich möchte wissen, ob mein Visum fertig ist?

Mit freundlichen Grüßen
    Peter Muller

اطلاعات این متن به صورت مثال وارد شده. هر کسی از خودش را جایگزین کنه ( با دقت ) این صرفا یه نمونه متن هستش و شما میتونید هر چیز دیگه ای را به جای این متن استفاده کنید
    موضوع ایمیلتون میتونه عبارت زیر باشه
    Mein Visumstatus

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام واسه یه کار پژوهشی 2 ماه برم آلمان و در واقع یه جور مدرسه تابستانی به حساب میاد.
    میخواستم بدونم هنگام گرفتن وقت سفارت, هدف سفرم رو چی باید اعلام کنم؟

• visits
    • business trips
    • trade fair visits and conference attendance

در ضمن میخواستم بدونم میشه توی فرم ویزای شینگن , بازه ای رو که انتخاب میکنم بیشتر از مدت زمانی باشه که واسم دعوتنامه فرستاده میشه یا باید دقیقا همون تاریخ هارو بنویسم.

ترجمه مدارک چی ؟ باید به انگلیسی باشه یا آلمانی ؟

ممنون ...

Junior Member

سلام دوستان، سال نو مبارک ،

من فوق لیسانسم را در آلمان به اتمام رسوندم و الآن ویزام را به job seeker تبدیل کردم ، کسی میدونه که آیا من میتونم برای یه فوق لیسانس دیگه پذیرش بگیرم و باز ویزام را از job seeker به student در مقطع فوق لیسانس تبدیل کنم یا نه ؟

اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم

پیش فرض تبدیل ویزا های دیگر به دانشجویی

با سلام من یه سوال داشتم در رابطه با اینکه میشه با یک ویزا دیگر وارد المان شد و موقع ثبت نام برویم و تبدیل به ویزا داتشجویی کنیم چون سفارت خیلی سخت میگره ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)