صفحه 32 از 123 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

دوستان سلام
    می خواستم بدونم که آیا سن تاثیری در وضعیت ویزا دادن داره یا نه؟
    من 29 ساله ام، برای فوق لیسانس. گپ تحصیلی هم با سربازی و کار رتبط با رشته پر شده و کامل در مدارکم توضیح دادم.

حالا سن تا چه حد مسئله داره؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می خواستم بدونم که آیا سن تاثیری در وضعیت ویزا دادن داره یا نه؟
    من 29 ساله ام، برای فوق لیسانس. گپ تحصیلی هم با سربازی و کار رتبط با رشته پر شده و کامل در مدارکم توضیح دادم.

حالا سن تا چه حد مسئله داره؟
    سلام،

حتما سن در گرفتن ویزا آیتم مهمی هست ولی اینکه در مورد شما مساله ساز بشه بعیده به شرطی که نشون بدین در گپ های تحصیلی تون فعالیت مفید (مثل کار یا پژوهش) کردین که ظاهرا شما هم مستندات اون رو ارائه دادین. پس جای نگرانی نیست.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان من 2 ساله پیش با ویزا دانشجویی به آلمان رفتم و به دلیل یک سری مشکلات مجبور شدم برگردم ! حالا که درسم اینجا داره تمام میشه می خواهم دوباره اقدام کنم ! کسی بهم گفت چون یک بار ویزا دانشجویی گرفتم و بر گشتم دیگه بهم نمیدن ! ؟
    1) آیا این درسته که دیگه به من با این شرایط ویزا نمیدن ؟
    2)اگر خیر باید چه کار کنم برای روند دوباره ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushpiano نمایش پست ها
    سلام دوستان من 2 ساله پیش با ویزا دانشجویی به آلمان رفتم و به دلیل یک سری مشکلات مجبور شدم برگردم ! حالا که درسم اینجا داره تمام میشه می خواهم دوباره اقدام کنم ! کسی بهم گفت چون یک بار ویزا دانشجویی گرفتم و بر گشتم دیگه بهم نمیدن ! ؟ 1) آیا این درسته که دیگه به من با این شرایط ویزا نمیدن ؟ 2)اگر خیر باید چه کار کنم برای روند دوباره ؟!
    نخیر . اصلا . به این حرفها توجه نکنید. هر کسی ممکنه دچار مشکل بشه و برگرده. هرچیزی که قانونی هست مشکلی نداره. اگر سوئ سابقه نبوده دلیل برگشتن پس قانونا راه شما بازه .

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام
    دوستان یه سوال مهم: چه مواردی باعث میشه ویزای کسی باطل شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

دوستان اگه از سفارت بخوایم که بنا به دلایلی نتیجه ویزا رو زودتر اعلام کنه ممکن هست این کار رو انجام بدن؟برای ویزای توریستی چقدر طول میکشه؟
    ممنون

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazilein نمایش پست ها
    دوستان اگه از سفارت بخوایم که بنا به دلایلی نتیجه ویزا رو زودتر اعلام کنه ممکن هست این کار رو انجام بدن؟برای ویزای توریستی چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    سلام...سفارت اصن با کسی شوخی نداره...اونا یه پروسه ای را طبق روال شروع میکنند ومهم هم نیست براشون که چقد طول بکشه...فقط یه مقدار به دد لاین ها دقت میکنند تا یه وقت مشکل حاد تر نشه! تنها زمانی ممکنه که سفارت بخواد زودتر اعلام کنه که مثلا شروع کلاسها باشه و شما رفته باشی و با خواهش تمنا بخواید زودتر تکلیفتون مشخص کنن. این بیشتر در مورد ویزای دانشجویی رخ میده...ویزای توریستی تا جایی که میدونم معمولا خیلی زودتر جوابش میاد و من زیاد در جریان کارش نیستم.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال مهم: چه مواردی باعث میشه ویزای کسی باطل شه؟
    1-- تاریخ انقضای ویزا
    2-اصلا نری و بمونی باز تاریخ انقضاش تموم بشه که در این صورت برای ویزای جدید باید دوباره از اول اقدام کنید
    3-موقع اپلای ویزا مدارک تقلبی داده باشید و اطلاعات غلط داده باشید که در صورت متوجه شدن ویزا باطل و در اولین فرصت از خاک اون کشور اخراج میشید. ..اینا مواردی هستن که به نظرم رسیدن مطرح کنم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    1-- تاریخ انقضای ویزا
    2-اصلا نری و بمونی باز تاریخ انقضاش تموم بشه که در این صورت برای ویزای جدید باید دوباره از اول اقدام کنید
    3-موقع اپلای ویزا مدارک تقلبی داده باشید و اطلاعات غلط داده باشید که در صورت متوجه شدن ویزا باطل و در اولین فرصت از خاک اون کشور اخراج میشید. ..اینا مواردی هستن که به نظرم رسیدن مطرح کنم
    4-بیشتز از 6 ماه خارج از آلمان باشید.

Junior Member

سلام دوستان،

یه راهنمایی اورژانسی به من بدید: من تازه نامه پذیرشم اومده و می خوام از همین فردا برم دنبال ویزا !! اول باید نوبت تحویل مدارک بگیرم؟ نوبت ها رو چک کردم تا آخر سپتامبر پر انگار !! راه دیگه ای دارم که بتونم به موقع اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)