صفحه 33 از 123 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mariog نمایش پست ها
    سلام دوستان،

یه راهنمایی اورژانسی به من بدید: من تازه نامه پذیرشم اومده و می خوام از همین فردا برم دنبال ویزا !! اول باید نوبت تحویل مدارک بگیرم؟ نوبت ها رو چک کردم تا آخر سپتامبر پر انگار !! راه دیگه ای دارم که بتونم به موقع اقدام کنم؟
    وقت مصاحبه باید بگیرید و کمی دیر یادتون افتاده، تاپیک وقت سفارت رو بخونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    وقت مصاحبه باید بگیرید و کمی دیر یادتون افتاده، تاپیک وقت سفارت رو بخونید.
    منظور از وقت مصاحبه چیه؟ من که هنوز مدارک تحویل ندادم ! مگه وقت مصاحبه رو خود متقاضی باید بگیره؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

منظور از وقت مصاحبه چیه؟ من که هنوز مدارک تحویل ندادم ! مگه وقت مصاحبه رو خود متقاضی باید بگیره؟
    پناه برخدا
    طبق وقتی که از سایت سفارت گرفتید میرید برای مصاحبه و تحویل مدارک دیگه! پس کی میگیره وقتو؟

دوست عزیز کسی شما رو دعوت نمیکنه که بیا سفارت برا مصاحبه . شما خودت از طریق سایت سفارت باید وقت بگیری برای مصاحبه و تحویل مدارک . اینم بدون از همین امروز اقدام کنی برا وقت یک ماه دیگه وقت گیرت بیاد شانس آوردی.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

سلام دوستان،

یه راهنمایی اورژانسی به من بدید: من تازه نامه پذیرشم اومده و می خوام از همین فردا برم دنبال ویزا !! اول باید نوبت تحویل مدارک بگیرم؟ نوبت ها رو چک کردم تا آخر سپتامبر پر انگار !! راه دیگه ای دارم که بتونم به موقع اقدام کنم؟
    یکی دو ماه پیش باید وقت می گرفتید...ینی قبل اینکه نتیجه پذیرشتون بیاد. حالا اگه بتونید وقت اضطراری بگیرید شاید بتونید مصاحبه ویزا بدید. نمی دونم الان آیا باز سفارت نوبت اضطراری میده یا نه چون قبلنا میداد... سعی تون بکنید...یه صفحه ای هست تو انجمن که برای گرفتن وقت اضطراریه...به شماره تلفن ها و ایمیلها دسترسی پیدا میکنید....سوالتون مطرح کنید ببینید بچه های دیگه راهنماییتون کنن...البته پیشنهاد میکنم که از طریق سایت سفارت اینجا یه پیام به انگلیسی بفرستید و درخواست وقت اظطراری کنید چون تو یکی از پستهای لینک زیر دیدم که یه سری از این طریق وقت اظطراری گرفتن.
    این قسمت

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    یکی دو ماه پیش باید وقت می گرفتید...ینی قبل اینکه نتیجه پذیرشتون بیاد. حالا اگه بتونید وقت اضطراری بگیرید شاید بتونید مصاحبه ویزا بدید. نمی دونم الان آیا باز سفارت نوبت اضطراری میده یا نه چون قبلنا میداد... سعی تون بکنید...یه صفحه ای هست تو انجمن که برای گرفتن وقت اضطراریه...به شماره تلفن ها و ایمیلها دسترسی پیدا میکنید....سوالتون مطرح کنید ببینید بچه های دیگه راهنماییتون کنن...البته پیشنهاد میکنم که از طریق سایت سفارت اینجا یه پیام به انگلیسی بفرستید و درخواست وقت اظطراری کنید چون تو یکی از پستهای لینک زیر دیدم که یه سری از این طریق وقت اظطراری گرفتن.
    این قسمت
    دوست عزیز مدتیه که دیگه وقت اضطراری نمیدن. ماها هم پوستمون کنده شد تا بالاخره تونستیم وقت بگیریم. توی همون تاپیکی که گفتین هم اگر نگاه کنین میبینین که چقدر همه ماجرا داشتن تا بالاخره تونستن وقت بگیرن. سفارت هم اصلاً جواب نمیده. کلی نامه نگاری باهاشون کردیم حتی به خود سفیر ایمیل زدیم ولی هیچ فایده ای نداشت. تنها کاری که کردن اینه که یه قسمت برای ویزای دانشجویی باز کردن و باید از صبح بشینید پای کامپیوتر صفحه وقتها رو رفرش کنید شاید وقتهای کنسلی باز بشه بتونید وقت بگیرید.

Member omid7khat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوست عزیز مدتیه که دیگه وقت اضطراری نمیدن. ماها هم پوستمون کنده شد تا بالاخره تونستیم وقت بگیریم. توی همون تاپیکی که گفتین هم اگر نگاه کنین میبینین که چقدر همه ماجرا داشتن تا بالاخره تونستن وقت بگیرن. سفارت هم اصلاً جواب نمیده. کلی نامه نگاری باهاشون کردیم حتی به خود سفیر ایمیل زدیم ولی هیچ فایده ای نداشت. تنها کاری که کردن اینه که یه قسمت برای ویزای دانشجویی باز کردن و باید از صبح بشینید پای کامپیوتر صفحه وقتها رو رفرش کنید شاید وقتهای کنسلی باز بشه بتونید وقت بگیرید.
    مرسی...بنده هم بالا گفتم که زیاد در جریانش نیستم...فقط یه پیشنهاد بود...گفتم بالاخره شانسه دیگه و این احتمال یک درصد هم باشه که وقت بدن باز ایمیل زدن بهتر از ایمیل نزدنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سینما/ دانشگاه هنر

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.
    من و همسرم هر دو میخوایم دانشجویی بریم. مثلا اگه نتونیم توی یک روز وقت بگیریم، سفارت متاهل بودن ما و اینکه میخوایم با هم بریم رو مد نظر قرار میده؟ یا براشون مهم نیست؟
    چون نمیتونیم خیلی روی سیستم وقت دهیشون حساب کنیم که کارامون با هم انجام بشه.
    ممکنه که بشه وقت رو جا به جا کرد که نزدیک هم یا با هم باشه؟

اصلا لزومی نداره که با هم برید حتی اون هایی که همسرشون به عنوان همراه میره هم لازم نیست حتما با هم باشن
    اما روز مصاحبه احتمالا از هر دوتون میپرسن که همسرتون کجاست و خب شما هم میگید که اون هم دانشجویی میخواد بیاد
    شما اولین کاری که میکنید اینه که وقت بگیرید چون وقت گرفتن خیلی مشکل شده و اصلا روی این که باهم برید و اینا حساس نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط nooramaleki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی دارم، ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه.
    من و همسرم هر دو میخوایم دانشجویی بریم. مثلا اگه نتونیم توی یک روز وقت بگیریم، سفارت متاهل بودن ما و اینکه میخوایم با هم بریم رو مد نظر قرار میده؟ یا براشون مهم نیست؟
    چون نمیتونیم خیلی روی سیستم وقت دهیشون حساب کنیم که کارامون با هم انجام بشه.
    ممکنه که بشه وقت رو جا به جا کرد که نزدیک هم یا با هم باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم..من هنوز ویزا نگرفتم و نمیدونم چه شرایطی توی ویزای داشجویی ثبت میشه.. فقط میخوام بدونم اولین کشوری از شینگن که واردش میشیم باید حتما المان باشه؟.. من میخوام اگه امکانش باشه قبلش یه سر برم ایتالیا..امکانش هست به نظرتون..؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)