صفحه 35 از 123 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با ويزای شنگن تايپ D مشكلي براي ورود به هر جای شنگن نيست
    موارد محدوديت ورود براي ويزاهاي شنگن ويزيتوري يا كوتاه مدت تايپ C هست براي مسير هاي غير منطقي مثلن ويزا رو سفارت پرتغال صادر كرده و مسافر داره توي سوئد ورود ميكنه
    ممنون از راهنماییتون
    فقط حالا یک سوال پیش میاد، الان سفارت المان ویزایی که به ما دانشجوها میده ( البته امیدوارم به من هم بده ) از کدوم نوعه؟ دوستانی که ویزا در پاسپورتشون خورده لطفا راهنمایی کنند.
    سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    فقط حالا یک سوال پیش میاد، الان سفارت المان ویزایی که به ما دانشجوها میده ( البته امیدوارم به من هم بده ) از کدوم نوعه؟ دوستانی که ویزا در پاسپورتشون خورده لطفا راهنمایی کنند.
    سپاس
    Visa type D, Valid for Deutschland

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

اینم جوای دوست باتجربه مون oranus
    سلام

نه قانونا مهم نیست اول وارد کدوم کشور بشید. اعضای پیمان شنگن عملا یک مرز مشترک دارن و فرقی نمی کنه از کجا واردشون بشی.

حتی پلیس فرودگاه های بین المللی هم پلیس اتحادیه هست نه پلیس کشور!

اما اگر از کسی احیانا هنگام ورود سوال پرسیده بشه ( یا بقول بعضیا گیر دادن) خیلی طبیعی هست. اگر می خواید این کار رو انجام بدید واقعا باید دلیلی برای این کار داشته باشید و سطح زبان تون (انگلیسی حداقل) انقدر کافی باشه که بتونید بدون عرق ریختن و دست و پا لرزیدن توضیح بدید!

مثلا یک دلیل میتونه این باشه که پرواز مستقیم به آلمان در تاریخی که شما دوست داشتید موجود نبود یا اینکه گرون بود یا هر دلیل دیگه ای. اما بدون لرزیدن صدا و رنگ عوض کردن! که این باعث میشه که پلیس به شما شک کنه ( که حق هم بهش بدین!) پلیس کارش اینه که به ملت شک کنه دیگه!

در کل حتی اگه پلیس بهتون شک کرد هم، نتیجه اش یکی دو ساعت معطلی توی فرودگاه هست و بعدش که خیالشون راحت شد، می تونید برید پی کارتون (زت زیاد)

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    Visa type D, Valid for Deutschland
    ببخشید برداشت من از جمله valid for Deutschland اینه که فقط برای المان اعتبار داره اما دوستمون گفتند که نوع d میشه مرز اولیه ورود کشورهای دیگه هم باشه.
    ممنون میشم توضیح بدید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    ببخشید برداشت من از جمله valid for Deutschland اینه که فقط برای المان اعتبار داره اما دوستمون گفتند که نوع d میشه مرز اولیه ورود کشورهای دیگه هم باشه.
    ممنون میشم توضیح بدید.
    روی ویزا این عبارت رو نوشته ولی من در مورد اینکه میشه از یه کشور دیگه رفت من اطلاعی ندارم
    میتوتنین تو این سایت عضو شین و بپرسین این سوالو. احتمالا اونجا جواب بهتر میگیرین
    http://travel.stackexchange.com/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

دوستان بنده در مورد اینکه آیا میشه با ویزای اولیه 3 ماهه به فرودگاههای همسایه آلمان پرواز داشت و از آنجا زمینی به آلمان رفت به سفارت زنگ زدم و سوال کردم که در پاسخ گفتند نمی شود اینکارو کرد و باید پرواز اول در خاک آلمان باشد. من می خواستم برای رفتن به فرایبورگ به فرودگاه بازل که در مرز سویس و آلمان و فرانسه هست برم و از آنجا که 40 دقیقه با اتوبوس تا فرایبورگ راه هست رو خودم برم که سفارت گفت نمیشه. البته گفتند قبلا مشکلی نداشته ولی جدیدا اجازه نمیدهند.

Junior Member

سلام دوستان
    تو ویزای من یه توضیحاتی داده. میشه راهنمایی کنید دقیقا یعنی چی؟ ممنون

EWT NUR NACH § 16 (3) AUFENTHG GESTATTET AUFENTHALTSANZEIGE ABH NACH EINREISE

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ZZ12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو ویزای من یه توضیحاتی داده. میشه راهنمایی کنید دقیقا یعنی چی؟ ممنون

EWT NUR NACH § 16 (3) AUFENTHG GESTATTET AUFENTHALTSANZEIGE ABH NACH EINREISE
    دعوتنامه از آلمان به عنوان مدرک تامين مخارج ارايه کردی بودی؟

Junior Member

نه. من 8000 یورو باید داشته باشم همراهم. که در صفحه کنار ویزام خورده.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ZZ12 نمایش پست ها
    نه. من 8000 یورو باید داشته باشم همراهم. که در صفحه کنار ویزام خورده.
    تو ويزايه من هم اين عبارت رو نوشته، فکر ميکنم واسه همه مينويسن، نميدونم چيه ولی نبايد چيزه مهمی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)