صفحه 36 از 123 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط ZZ12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو ویزای من یه توضیحاتی داده. میشه راهنمایی کنید دقیقا یعنی چی؟ ممنون

EWT NUR NACH § 16 (3) AUFENTHG GESTATTET AUFENTHALTSANZEIGE ABH NACH EINREISE
    این متنی که تو پاستون خورده، به جور یادآوری هستش که به شما میگه :
    بعد از ورود به دیار ژرمن ها، یادتون نره که خودتون رو توی اداره خارجی ها یا نهاد ذیربط melde کنین !

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا کمکم کنید؟؟؟
    بچه ها من اصل مدرکمو باید زود به دانشگام برگردونم (( بنابراین برای اقدام کردن برای ویزا نمیتونم اصل مدارکو همرام ببرم من سال دوم هستم و دانشگاه میگه باید انصراف بزنی تا مدرکو بهت بدیم!! میشه بدون اصل مدارک برم سفارت؟ و صادقانه همه چیو بگم و با خودم گواهی اشتغال به تحصیل ببرم؟؟
    شما چه مقطعی درس میخونید؟ صادقانه به سفارت بگید که هنوز اینجا مشغول تحصیل هستید؟!!! خب بعد میگن شما باید اینجا فارغ التحصیل باشید تا بتونید برید!! اصن شما که دارید میرید چرا انصراف نمیدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    شما چه مقطعی درس میخونید؟ صادقانه به سفارت بگید که هنوز اینجا مشغول تحصیل هستید؟!!! خب بعد میگن شما باید اینجا فارغ التحصیل باشید تا بتونید برید!! اصن شما که دارید میرید چرا انصراف نمیدید؟
    من لیسانس میخونم
    میخوام به سفارت بگم که حاضر نمیشن مدارکو بدن
    راستش من پدرم درحال حاضر پرداخت همچین هزینه ایی برایش یخته واسه همین انصراف نمیدم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    من لیسانس میخونم
    میخوام به سفارت بگم که حاضر نمیشن مدارکو بدن
    راستش من پدرم درحال حاضر پرداخت همچین هزینه ایی برایش یخته واسه همین انصراف نمیدم
    من بازم متوجه نمیشم، اگر قرار نیست برید، دیگه چرا میرید مصاحبه سفارت؟
    ولی خب، شما الان یه سفته دادید که باید مدارک رو زود برگردونید! مدارک رو برگردونید و موقعی که دوباره وقت مصاحبه تون بود، دوباره برید و برای یه مدت کوتاه در ازای سفته بگیرید مدارک رو!
    یه اینکه از الان مدارک رو برنگردونید تا روز مصاحبه! البته اگر روز مصاحبه تون نزدیکه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

دوستان من ویزامو گرفتم. آیا لازمه یک سری اصل ترجمه تایید شده با خودم ببرم آلمان؟ من یه سری اصل ترجمه دارم ولی تایید شده نیست، سفارت اینارو رایگان تایید میکنه؟ من قبلا 5 سری کپی و 2 سری اصل تایید کردم و استفاده شده. ممنون.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmoohammad نمایش پست ها
    دوستان من ویزامو گرفتم. آیا لازمه یک سری اصل ترجمه تایید شده با خودم ببرم آلمان؟ من یه سری اصل ترجمه دارم ولی تایید شده نیست، سفارت اینارو رایگان تایید میکنه؟ من قبلا 5 سری کپی و 2 سری اصل تایید کردم و استفاده شده. ممنون.
    باید ببینی دانشگاه هنگام ثبت نام چی ازت میخواد، توی این پست نوشتم

Junior Member

سلام، من هنوز وقت هم از سفارت نتونستم بگیرم! و باید هر چه زودتر برای دکترا برم آلمان وگرنه موقعیتم از بین می ره . متاسفانه رشته ام هم خاص محسوب می شه که این یعنی حداقل 4 ماه دیرتر!

می خواستم ببینم راهی هست که مثلا من شینگن بگیرم و برم آلمان و نوع ویزام رو عوض کنم؟ یا این که برم سفارت آلمان توی یه کشور دیگه درخواست ویزای دانشجویی آلمان رو بکنم؟

راستی یه سوال دیگه، استاد توی نامه ی پذیرش من نوشته که زبان انگلیسیش از نظر ما خوبه و کافیه. ولی نمره ی تافلم 72 هست و پایینه! سفارت هم گیر داده که باید نمره ی تافل رو ارائه بدی. به نظرتون با این نمره ی تافل ویزام رد نمی شه؟

برای تبدیل ویزا حتما باید بیاید ایران اینطوری که من شنیدم، یعنی فکر نکنم بشه شنگن رو به تحصیلی تبدیل کرد همونجا
    سوال دومتون رو نمیدونم اما فکر کنم اگر استادتون گفته همینقدر برای ما خوبه دیگه سفارت چکار داره گیر بده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    سلام، من هنوز وقت هم از سفارت نتونستم بگیرم! و باید هر چه زودتر برای دکترا برم آلمان وگرنه موقعیتم از بین می ره . متاسفانه رشته ام هم خاص محسوب می شه که این یعنی حداقل 4 ماه دیرتر!

می خواستم ببینم راهی هست که مثلا من شینگن بگیرم و برم آلمان و نوع ویزام رو عوض کنم؟ یا این که برم سفارت آلمان توی یه کشور دیگه درخواست ویزای دانشجویی آلمان رو بکنم؟

راستی یه سوال دیگه، استاد توی نامه ی پذیرش من نوشته که زبان انگلیسیش از نظر ما خوبه و کافیه. ولی نمره ی تافلم 72 هست و پایینه! سفارت هم گیر داده که باید نمره ی تافل رو ارائه بدی. به نظرتون با این نمره ی تافل ویزام رد نمی شه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها

نمیتونید شنگن رو به تحصیلی تبدیل کنید!
    مدرم زبان حتما باید به سفارت ارائه بشه حتی اگر در نامه پذیرش یا نامه استاد نوشته باشن که لازم نیست، این قانون جدید سفارته و خیلی ها این مشکل رو دارن ولی درباره اینکه شما مدرک رو دارید ولی نمره ش پایینه نمیدونم، اینجا تاپیک مدرک زبان بپرسید شاید جواب بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    نمیتونید شنگن رو به تحصیلی تبدیل کنید!
    مدرم زبان حتما باید به سفارت ارائه بشه حتی اگر در نامه پذیرش یا نامه استاد نوشته باشن که لازم نیست، این قانون جدید سفارته و خیلی ها این مشکل رو دارن ولی درباره اینکه شما مدرک رو دارید ولی نمره ش پایینه نمیدونم، اینجا تاپیک مدرک زبان بپرسید شاید جواب بگیرید
    مرسی از پاسختون، من هنوز نفهمیدم که من می تونم از کشور دیگه ای برای ویزای دانشجویی اقدام کنم یا نه، مثلا برم ترکیه یا دبی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)