صفحه 37 از 123 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون، من هنوز نفهمیدم که من می تونم از کشور دیگه ای برای ویزای دانشجویی اقدام کنم یا نه، مثلا برم ترکیه یا دبی؟
    نه اينم نميشه! فقط از كشور محل اقامت ميشه! اگه جاي ديگه اقامت تحصيلي داريد ازونجا ميتونيد.

Junior Member

سلام دوستان 1 سوال داشتم
    اینکه تو تاپیک دیدم برخی دوستان که طول تحصیلشون 5 سال شده رد شده درخواست ویزاشون
    حالا میخواستم ببینم کسی از دوستان بوده طول تحصیلش 5 سال باشه و گرفته باشه ویزا ؟؟؟
    یا نه کلا طول تحصیل 5 سال رو احتمال زیاد رد می کنند/؟
    چون میخواستم ببینم کلا رو آلمان حساب کنم یا نه این سوال رو پرسیدم
    در ضمن معدل بنده بالای 16 هست و معدل خوبی هست به نظرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    سلام دوستان 1 سوال داشتم
    اینکه تو تاپیک دیدم برخی دوستان که طول تحصیلشون 5 سال شده رد شده درخواست ویزاشون
    حالا میخواستم ببینم کسی از دوستان بوده طول تحصیلش 5 سال باشه و گرفته باشه ویزا ؟؟؟
    سلام من 10 ترمه بودم و معدل 13 و ویزام اومد.فکر کنم بیشتر به انگیزه نامه و کارهایی که بعد از تحصیلتون انجام دادید مربوط باشه.البته معدل بالای شما هم تاثیر مثبت داره

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    سلام دوستان 1 سوال داشتم
    نه اینطور نیست! شما با معدل بالا شانس خوبی برای پذیرش و ویزا دارین

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

من دانشجوی کارشناسی ارشد در ایرانم. اما نمیخوام اینجا ادامه بدم و میخوام ارشد رو در آلمان بخونم.

حالا اگه به سفارت واقعیت رو بگم که من اینجا ارشد میخوندم و انصراف دادم تاثیر منفی میگذاره روی نتیجه ویزا؟

اگر واقعیت رو نگم چطور؟ سفارت میفهمد؟

سلام دوستان
    برای ویزا کاری با من فارسی مصاحبه می کنن؟اصلا المانی بلد نیستم

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

سلام من شمارم اول سپتامبر اومده توی سایت ازم خواسته اند که بیمه نامه اصل و کپی و پاسپورت و یه نامه که NSK= تائیدیه دانشگاه آلمان مبنی بر اینکه شروع کلاس زبان دیرتر از موعد مقرر نیز امکان پذیر می باشد. براشون ببرم ویزامو بگیرم
    کلاس زبان که قرار بوده یک سپتامبر شروع بشه حالا دوره بعدی هم 11/24 هست من به دانشگاه ایمیل زدم زنگم زدم ، گفتن مسئله ای نیست برات میرفستیم ولی مسئولین دانشگاه رفتن تعطیلات 15 سپتامبر میان

حالا می خواستم ببینم لازمه برم به سفارت بگم یا نه منتظر بشم با نامم که اومد برم ویزامو بگیرم ؟

یه وقت نگن دیر اومدی ویزات مالید به الک رفت هوتوتو ....

شاد باشید

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط satell نمایش پست ها
    سلام من شمارم اول سپتامبر اومده توی سایت ازم خواسته اند که بیمه نامه اصل و کپی و پاسپورت و یه نامه که NSK= تائیدیه دانشگاه آلمان مبنی بر اینکه شروع کلاس زبان دیرتر از موعد مقرر نیز امکان پذیر می باشد. براشون ببرم ویزامو بگیرم
    کلاس زبان که قرار بوده یک سپتامبر شروع بشه حالا دوره بعدی هم 11/24 هست من به دانشگاه ایمیل زدم زنگم زدم ، گفتن مسئله ای نیست برات میرفستیم ولی مسئولین دانشگاه رفتن تعطیلات 15 سپتامبر میان

حالا می خواستم ببینم لازمه برم به سفارت بگم یا نه منتظر بشم با نامم که اومد برم ویزامو بگیرم ؟

یه وقت نگن دیر اومدی ویزات مالید به الک رفت هوتوتو ....

شاد باشید
    سلام،

احتمالا مشکلی پیش نیاد ولی اگه من جای شما باشم، حداقل یه تماس تلفنی با سفارت می گیرم.

دوستان این انگیزه نامه ای که مینویسیم یا در موارد خاص مثل همسر من که ازش خواستن تو یه نامه بنویسه که قصد ادامه تحصیل در آلمان نداره (همراه من میاد) تو پرونده هامون میمونه؟ یعنی اگر کسی تو انگیزه نامش نوشته بعدش میخوام برگردم و بعد دکترا پذیرش بگیره یا کار پیدا کنه بعدا بهش گیر میدن که تو که نوشتی میخوام برگردم؟؟ یا مثلا اگر همسر من بخواد اونجا اپلای کنه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران جنوب

دوستان من الان 28 سالمه و 6 سال پیش فارغ التحصیل لیسانس شدم. تو این مدت هم کار کردم و 3 سال سابقه بیمه دارم . میخام واسه مستر اقدام کنم برای چند تا fh . اخیرا شنیدم که با توجه به سن من و اینکه fh میخام برم سفارت احتمال میده که واسه موندن بخام برم و ویزا نمیده. آیا درسته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)