صفحه 41 از 123 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

دوستان من تازگی به دلیل مشکل مالی که داشتم مجبور شدم از آلمان برگردم و به ناچار باید سربازی برم.
    سوالم اینه که آیا بعد از سربازی دوباره میتونم اقدام کنم یا نه؟ یعنی سفارت دوبار ویزای دانشجویی میده یا کلا باید قید تحصیل تو آلمان رو بزنم؟
    لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud0361 نمایش پست ها
    دوستان من تازگی به دلیل مشکل مالی که داشتم مجبور شدم از آلمان برگردم و به ناچار باید سربازی برم.
    سوالم اینه که آیا بعد از سربازی دوباره میتونم اقدام کنم یا نه؟ یعنی سفارت دوبار ویزای دانشجویی میده یا کلا باید قید تحصیل تو آلمان رو بزنم؟
    لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند
    دوست من در اینکه دفعه بعد سوال میکنن چرا برگشتی و حالا دوباره میخوای بری شکی نیست و این که تو انگیزه نامت هم همه اینارو باید دقیق دفعه بعد توضیح بدی. ولی به نظر من هیچ کس اینجا نمیتونه نظر قطعی راجب شدن یا نشدن این کار بده اگه واقعا انگیزه داری بعد سربازی دوباره اقدام کن ببین چی میشه.

Junior Member

دوست خوبم مشکل من اینجاست که نمیتونم برای دوسال سربازیم برنامه ریزی کنم بخاطر اینکه نمیدونم آیا سفارت مجددا ویزای تحصیلی میده که من در این دو سال آلمانی بخونم برای آلمان یا اگه سفارت ویزای مجدد تحصیلی نمیده من قید آلمانو بزنم و برم انگلیسی بخونم. مشکلم اینه.
    از دوستان مطلع در این زمینه لطفا راهنمایی کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان اگه کسی با ویزای مستر (مستر مجدد ) وارد آلمان شه و بعد بخواد دکترا بخونه باید ویزا رو به دکترا تبدیل کنه ؟ دوباره باید همه مراحل طی بشه ؟(چک امنیتی انجام شده برای مستر دوم)

پیش فرض پاسخ : انتظار برای ویزا؛ سوالات و مسایل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط nushin نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه کسی با ویزای مستر (مستر مجدد ) وارد آلمان شه و بعد بخواد دکترا بخونه باید ویزا رو به دکترا تبدیل کنه ؟ دوباره باید همه مراحل طی بشه ؟(چک امنیتی انجام شده برای مستر دوم)
    شما وقتی با ویزای دانشجویی وارد آلمان میشد اونجا دیگه مهم نیست از ایران برا چه مقطعی ویزا گرفتی. هر دانشگاهی در هر مقطعی پذیرش داشته باشی میتونی ثبت نام کنی. چک امنیتی که برای مستر دوم انجام میشه در واقع برا همینه که اونا میدونن شما چون مستر داری ممکنه بری اونجا و دکترا پذیرش بگیری . بخاطر همینه این چک امنیتی برا مستر مجدد وجود داره ولی اونجا دیگه درگیر این مراحل نمیشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان
    یه سوال داشتم در مورد فاصله مقاطع تحصیلی و نامه ی سابفه کار برای این مدت :
    من 4 سال فاصله دارم بعد از لیسانس که 1.5 سالش رو خدمت سربازی بودم و 2.5 سال کار غیر مرتبط.
    چه مدرکی باید برای توضیح این موضوع داشته باشم؟ اینکه فقط یه نامه از شرکت کافیه یا باید جایی تأیید کنه؟ یا باید ترجمه بشه؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم در مورد فاصله مقاطع تحصیلی و نامه ی سابفه کار برای این مدت :
    من 4 سال فاصله دارم بعد از لیسانس که 1.5 سالش رو خدمت سربازی بودم و 2.5 سال کار غیر مرتبط.
    چه مدرکی باید برای توضیح این موضوع داشته باشم؟ اینکه فقط یه نامه از شرکت کافیه یا باید جایی تأیید کنه؟ یا باید ترجمه بشه؟
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

ترجمه و تایید لازم نیست. ولی باید به زبان انگلیسی براتون صادر کنند از طرف شرکت. اگرم نکردند که بدید ترجمه. باید توش ذکر شه که در اون شرکت با چه سمتی و از چه زمان تا چه زمانی مشغول به کار بودید و ترجیحا حقوقتون چقدر بوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

سلام دوستان من مشكل زمان دارم مي خواستم بدونم اگر نامه پذيرش به ايران نرسيده باشه مي تونيم با ايميل پذيرش واسه مصاحبه رفت و مشكلي پيش نمياد؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    سلام دوستان من مشكل زمان دارم مي خواستم بدونم اگر نامه پذيرش به ايران نرسيده باشه مي تونيم با ايميل پذيرش واسه مصاحبه رفت و مشكلي پيش نمياد؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد
    اصل پذیرش رو اصلا ازتون نمیخوان، کپیش یا همون پرینتش کافیه

دوستان من یکی از عموهام آلمان هست و خواستم بدونم زمانیکه من برای ویزا اقدام میکنم ، پدرمم میتونن واسه ویزا اقدام کنن که بیان برادرشونو ببینن یا اینکه چون بار اول هست که من بعنوان دانشجو برای ویزا اقدام میکنم ایشون نمیتونن ویزا بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)