صفحه 42 از 123 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام

سوالی داشتم که بعد از اتمام تحصیل در آلمان امکان گرفتن اقامت و کار در آلمان چقدر وجود داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    سلام

سوالی داشتم که بعد از اتمام تحصیل در آلمان امکان گرفتن اقامت و کار در آلمان چقدر وجود داره ؟
    زیاد. اما کاملن بستگی به خودتون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadghaffari نمایش پست ها
    زیاد. اما کاملن بستگی به خودتون داره
    شاید بهتر بود میپرسیدم کار های مربوط به رشته ی تحصیلی .
    آیا در این مورد هم احتمال پیدا کردن کار زیاده ؟ مثلا در مورد رشته های مربوط به برق - الکترونیک

Junior Member

سلام
    من یه سوال دارم در مورد پرداخت هزینه ویزا، که آیا روز مصاحبه باید پرداخت بشه یا زمان تحویل ویزا؟ روزمصاحبه از من نگرفتن منم با وجود اینکه همراهم برده بودم از بس هول بودم ! فراموش کردم بپرسم الان نگرانم مشکلی تو روند گرفتن ویزا ایجاد نکنه :-(

شما بعد از مصاحبه با افیسر باید میرفتید به باجه پرداخت پول رو میدادید و یک فیش و بارکد میگرفتید
    یعنی بهتون بارکد دادن اما پول نگرفتن؟؟ یا این که اصلا نرفتید به اون اتاقک کوچیک که کنار پله هاست و یه آقای خیلی خیلی!! خوش اخلاق توشه؟؟
    امیدوارم رفته باشید و بارکد رو گرفته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara21 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم در مورد پرداخت هزینه ویزا، که آیا روز مصاحبه باید پرداخت بشه یا زمان تحویل ویزا؟ روزمصاحبه از من نگرفتن منم با وجود اینکه همراهم برده بودم از بس هول بودم ! فراموش کردم بپرسم الان نگرانم مشکلی تو روند گرفتن ویزا ایجاد نکنه :-(

Junior Member

با سلام

دوستان من قبلا هم پست گذاشته بودم. برای کالج با ب1 اقدام کردم ریجکت شدم. دوستان فرمودن با ب2 اقدام کنم دوباره الان ب2 رو گرفتم من.4 دسامبر وقت سفارت دارم پذیرش هم تمدید کردم.
    ولی از روزه مصاحبه تا امتحان ورودی کالج دقیقا 6 هفته وقت هستش. برای دانشگاه های دیگه از اسیست اقدام کردم که دو تاشون حتما میدن پذیرش رو و تاریخ امتحانشون 27 فوریه هستش و برای اونا وقت کافی دارم.

حالا میخواستم بدونم این 6 هفته کافیه و من وقت سفارت رو برم با پذیرشی که تمدید کردم یا با پذیرش دانشگاه دیگه با رشته متفاوت برم؟!؟!
    و اینکه اگر وقتی که گرفتم نرم اتفاقی میوفته؟ احتمال داره سفارت دیگه وقت نده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

سوال اولتون رو نمیدونم اما اگر نمخواید برید مصاحبه حتما وقتتون رو کنسل کنید چون اگر نرید تا 6 ماه بهتون دوباره وقت نمیده سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_68 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من قبلا هم پست گذاشته بودم. برای کالج با ب1 اقدام کردم ریجکت شدم. دوستان فرمودن با ب2 اقدام کنم دوباره الان ب2 رو گرفتم من.4 دسامبر وقت سفارت دارم پذیرش هم تمدید کردم.
    ولی از روزه مصاحبه تا امتحان ورودی کالج دقیقا 6 هفته وقت هستش. برای دانشگاه های دیگه از اسیست اقدام کردم که دو تاشون حتما میدن پذیرش رو و تاریخ امتحانشون 27 فوریه هستش و برای اونا وقت کافی دارم.

حالا میخواستم بدونم این 6 هفته کافیه و من وقت سفارت رو برم با پذیرشی که تمدید کردم یا با پذیرش دانشگاه دیگه با رشته متفاوت برم؟!؟!
    و اینکه اگر وقتی که گرفتم نرم اتفاقی میوفته؟ احتمال داره سفارت دیگه وقت نده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    شما بعد از مصاحبه با افیسر باید میرفتید به باجه پرداخت پول رو میدادید و یک فیش و بارکد میگرفتید
    یعنی بهتون بارکد دادن اما پول نگرفتن؟؟ یا این که اصلا نرفتید به اون اتاقک کوچیک که کنار پله هاست و یه آقای خیلی خیلی!! خوش اخلاق توشه؟؟
    امیدوارم رفته باشید و بارکد رو گرفته باشید
    راستش نه نرفتم چون هیچی نگفتن! تو پاس من یه برگه با شماره چسبوندن که من اونو به عنوان بارکد حساب کردم به این صورت 584xxx، یعنی بارکد با این شماره فرق می کنه یا همونه؟!! من خیلی استرس دارم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    سوال اولتون رو نمیدونم اما اگر نمخواید برید مصاحبه حتما وقتتون رو کنسل کنید چون اگر نرید تا 6 ماه بهتون دوباره وقت نمیده سفارت
    میشه بفرمایید چطوزی باید وقت رو کنسل کرد؟
    من هرچی گشتم توی سایت چیزی ندیدم!

Junior Member

دوستانی که تا به حال از طریق uni-assist اقدام کردن لطفا راهنمایی کنید که آیا به همراه نامه ای که با uni-assist Evaluation Report برام فرستادن و توش گفتن که با این نامه میتونین برای گرفتن ویزا اقدام کنید واقعا میشه این کار رو انجام داد یا اینکه سفارت قبول نمیکنه؟ این هم متن انگلیسی نامه:
    In case you are not yet living in Germany: With this letter you can apply for a study applicant's visa at the German Embassy / German Consulate in your country. However, the letter does not grant a legal claim for the issuance of a visa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)