صفحه 44 از 123 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

دوستان سلام لطفا راهنمایی کنین
    من واسه 25 ژانویه وقت سفارت دارم،اما هنوز پذیرشم نیومده و می خوام با نامه یونی اسیست برم سفارت. حالا اگه خدا نکرده به من پذیرش ندن و من بخوام مجدد واسه سفارت وقت بگیرم باید باید 6 ماه صبر کنم ؟؟؟

با سلام،
    دوستان من چندتا سوال در مورد ویزای آلمان داشتم. من الان دانشجوی دانشگاه SFU کانادا هستم. برای اواسط April یک کنفرانس توی ورشوی لهستان هست و بعد هم یک workshop توی آلمان که می خواستم هردوی آن‌ها را شرکت کنم. متاسفانه اطلاعاتی چندانی در مورد اخذ ویزا برای کشور آلمان و لهستان ندارم، ممنون میشم که مراحلی که باید طی کنم را برام توضیح بدید، یک سوال دیگه هم که داشتم این هست که من فقط باید برای یک ویزا اپلای کنم؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط am_sharifian نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان من چندتا سوال در مورد ویزای آلمان داشتم. من الان دانشجوی دانشگاه SFU کانادا هستم. برای اواسط April یک کنفرانس توی ورشوی لهستان هست و بعد هم یک workshop توی آلمان که می خواستم هردوی آن‌ها را شرکت کنم. متاسفانه اطلاعاتی چندانی در مورد اخذ ویزا برای کشور آلمان و لهستان ندارم، ممنون میشم که مراحلی که باید طی کنم را برام توضیح بدید، یک سوال دیگه هم که داشتم این هست که من فقط باید برای یک ویزا اپلای کنم؟
    خیلی ممنون
    شما ویزای شنگن که بگیرین، چه برای آلمان درخواست بدین یا لهستان فرقی نمیکنه !
    با داشتن یکیش میتونین به کشورهای عضو مسافرت کنین ...
    مراجعه کنین کنسولگری آلمان در ونکوور ( اگه موجوده البته )، وقت بگیرین و دعوت نامه شرکت در کنفرانس و ورک شاپ رو با سایر مدارک بهشون تحویل بدین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

دوستان واقعا نمیدونم سوالمو کجا میتونم بپرسم.
    من خواستم بدونم بعد از مصاجبه به چه صورت میتونم ببینم جواب ویزام اومده یا نه؟
    و اینکه بارکدهایی که تو فروم "بارکدهای اعلام شده" دوستان نوشتن یعنی چی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    دوستان واقعا نمیدونم سوالمو کجا میتونم بپرسم.
    من خواستم بدونم بعد از مصاجبه به چه صورت میتونم ببینم جواب ویزام اومده یا نه؟
    و اینکه بارکدهایی که تو فروم "بارکدهای اعلام شده" دوستان نوشتن یعنی چی؟
    برای ویزای دانشجویی روز مصاحبه بهتون شماره پرونده میدن که همون اگر ویزاتون بیاد اعلام میشه تو سایت و بچه ها هم از سایت کپی میکنن تو اون تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    برای ویزای دانشجویی روز مصاحبه بهتون شماره پرونده میدن که همون اگر ویزاتون بیاد اعلام میشه تو سایت و بچه ها هم از سایت کپی میکنن تو اون تاپیک
    خوب این کپی کردن چه فایده ای داره؟این بارکدها مگه برای همه یکسانه که دونستنش اهمیت داشته باشه؟
    مثلا من که دانشجو هستم بارکدهام با فرده دیگری هم که دانشجو است،یکسانه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    خوب این کپی کردن چه فایده ای داره؟این بارکدها مگه برای همه یکسانه که دونستنش اهمیت داشته باشه؟
    مثلا من که دانشجو هستم بارکدهام با فرده دیگری هم که دانشجو است،یکسانه؟
    نه یکسان نیست، اینجا کپی میشه که شما بارکدتون رو اگر از خود سایت نتونستید بخونید اینجا بخونید و بفهمید که ویزاتون اومده.
    پی دی اف سایت سفارت که بارگدها اونجا اعلام میشه خرابه و خیلی وقت ها پیش میاد که آپلود شده ولی روی سیستم شما فایل قدیمی رو نشون میده. بهمین دلیل کسانی که میتونید فایل آپدیت شده رو ببینن اینجا کپی میکنن برای بقیه که نتونستن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره اگه ویزای یه کشور دیگه (کانادا یا ایتالیا) تو پاسپورت خورده باشه ، میشه با اون پاس ویزادار برای مصاحبه سفارت آلمان رفت و وقتی جواب ویزای آلمان اومد اونارو کنسل کرد و پاس رو برای ویزای آلمان داد؟
    آفیسر گیر نمیده که چرا این ویزا قبلاً تو پاست خورده؟

Junior Member

سلام دوستان یک سوال دارم که خیلی ذهنم و درگیر کرده ممنون میشم پاسخ بدید.
    من الان دانشجو هستم و درسم توی خرداد سال دیگه تموم میشه ولی چون رشتم کار اموزی داره باید توی تابستان کار اموزی برم پس مدرکم توی اواخر شهریور حاضر میشه دانشگاه سراسری هم هستم.
    حالا یک سوال دارم اگه من دانشگاه پذیرش بگیرم وقت ویزا و مصاحبه ی سفارت (که طبیعتا توی شهریور میشه) مدرک کارشناسیم حاضر نیست.می خواستم بدونم این میتونه مشکل ایجاد کنه یا نه؟ دوستان راه حلی برای این موضوع دارید؟ ممکن هست سفارت قبول کنه که من مدرکم بعد از المان رفتن به خود دانشگاه تحویل بدم؟
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط amirzz نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم که خیلی ذهنم و درگیر کرده ممنون میشم پاسخ بدید.
    من الان دانشجو هستم و درسم توی خرداد سال دیگه تموم میشه ولی چون رشتم کار اموزی داره باید توی تابستان کار اموزی برم پس مدرکم توی اواخر شهریور حاضر میشه دانشگاه سراسری هم هستم.
    حالا یک سوال دارم اگه من دانشگاه پذیرش بگیرم وقت ویزا و مصاحبه ی سفارت (که طبیعتا توی شهریور میشه) مدرک کارشناسیم حاضر نیست.می خواستم بدونم این میتونه مشکل ایجاد کنه یا نه؟ دوستان راه حلی برای این موضوع دارید؟ ممکن هست سفارت قبول کنه که من مدرکم بعد از المان رفتن به خود دانشگاه تحویل بدم؟
    با تشکر فراوان
    سفارت کارای ویزاتو با زیر نمرات و مدرک موقت انجام میده ولی وقتی ویزات بیاد اون موقع حتما ازت مدرکت رو میخواد تا ویزاتو تو پاست بزنه. تا اونجایی که من میدونم و چون مدرکت حاضر نیست دانشگاه حتما تو پذیرشت قید میکنه که موقع ثبت نام باید مدرکتو به دانشگاه ارائه بدی و سفارت هم تا مدرکت نباشه ویزاتو توی پاست نمیزنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)