صفحه 47 از 123 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

با سلام
    من پذیرش دارم از دانشگاه RWTH Aachen مدرک زبانم ایلتس 6.0 هست که دانشگاه مینیممش برای رشته های غیر فنی 6.0 و بریا فنی 6.5 هستش رشته منم فنیه به نظرتون سفارت گیر میده به نمره ی ایلتسم یا قبول میکنند؟و میخاستم بدونم حساب بانکی که باید ببریم باید چقدر باشه؟حساب جاری باشه یا پس انداز

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیرش دارم از دانشگاه RWTH Aachen مدرک زبانم ایلتس 6.0 هست که دانشگاه مینیممش برای رشته های غیر فنی 6.0 و بریا فنی 6.5 هستش رشته منم فنیه به نظرتون سفارت گیر میده به نمره ی ایلتسم یا قبول میکنند؟و میخاستم بدونم حساب بانکی که باید ببریم باید چقدر باشه؟حساب جاری باشه یا پس انداز

با تشکر
    حساب بانکی 8040 یورو و در زمان اخذ ویزا از حساب خارجش نکنید.فرقی نداره برای اونا ولی اگر سود میخاید توی 1 ماه باید پس انداز بذارید.
    برای ایلتس هم بعیده سفارت گیر بده ولی شما محض اطمینان امادگیتو برای ایلتس 6.5 داشته باش
    ویرایش توسط sepidehreg : April 21st, 2015 در ساعت 03:07 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical engineering

سلام به همه دوستان،
    من میخوام سه ماه دیگه برای گرفتن ویزای دانشجویی اقدام کنم (با پذیرش دانشگاه که دو ماه دیگه به دستم می رسه)، ولی الان یک کار خیلی ضروری برام پیش اومده که باید برم آلمان، می خوام بدونم که اگه الان برای ویزای شینگن اقدام کنم، تاثیری روی ویزای دانشجوییم از نظر سفارت نداره (در صورتی که اعتبار ویزای شینگن تمام نشده باشه.)؟ به طور کلی می خوام بپرسم که میشه دو نوع ویزای مختلف از یک کشور با فاصله زمانی دو ماه گرفت یا نه؟

سلام دوستان عزیز،
    آیا سفارت به requirement ها ( die Bedarfe) ی دانشگاه و اینکه آیا ما واجد شرایطِ اون دانشگاه هستیم یا نه، کاری داره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط applybroad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    آیا سفارت به requirement ها ( die Bedarfe) ی دانشگاه و اینکه آیا ما واجد شرایطِ اون دانشگاه هستیم یا نه، کاری داره؟
    بستگی داره دوست عزیز
    در حالت کلی اونا فقط درخواست پذیرش از دانشگاه یا نامه پذیرش رو میخوان !
    شما فرض کن تو متن نامه پذیرش آورده شده : نمره معدل مشخص، نمره زبان مشخص و خیلی چیزهای دیگه.
    اگه با مدارکی که دانشگاه براتون توی نامه پذیرش قید کرده نرین سفارت، درخواستتون بررسی نمیشه.
    ولی اگه تو متن نامه پذیرش چیزی نیست، مشکلی نداره، مثل نمره زبان.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member ftn آواتار ها

سلام
    دوستان من آخر مارچ پذیرشم از طریق ایمیل اعلام شد و نامه پذیرش الکترونیکی هم ضمیمه شده بود. گفتن که چند روز جلوتر نامه پذیرش اصلی رو پست کردن برام!!!
    ولی همچنان خبری از این نامه نیست. ازشون پرسیدم مشخصات و بارکد نامه رو بدن، تا خودم بتونم از طریق پیگیری کنم...که گفتن خودمون پیگیری میکنیم، ولی باز خبری نیست.
    من هنوز از سفارت وقت نگرفتم (به دلایلی) و الانم میترسم already دیر شده باشه (Sept. 1 کلاسهای زبان آلمانی شروع میشه که اجباری هست ظاهرا) و یا وقتا پر شده باشن.
    حالا چندتا سئوال برام پیش اومده:
    - یکی اینکه این ارشد دوم من هست و تاجایی که خوندم سفارت به این مورد حساس هست. به دانشگاه رزومه ی کامل داده بودم و مدارکم هم تایید شده سفارت بود. الان میتونم برای سفارت رزومه ناقص (بدون اشاره به ارشد اول) ارائه کنم؟ یا دانشگاه با سفارت در تماس هستن!
    - سابقه کار مرتبط ندارم. برای کار غیر مرتبطم هم مدرکی برای ارائه ندارم! کاری میشه کرد؟
    - واقعیت این هست که الان در حال انجام مراحل درخواست ویزای کشور دیگه ای (غیراروپایی) هستم و ترجیحم بر این هست که تاجایی که ممکنه مراحل ویزای آلمان رو تا جایی که ممکن هست عقب بندازم. هر کدوم که اکی شه، همون رو انتخاب خواهم کرد. نمیدونم اقدام همزمان برای ویزای دو کشور مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ و دیگه اینکه بهتر هست تو چه بازه زمانی اقدام کنم برای وقت گرفتن (تا جایی که میدونم ویزای آلمان حدود 3 ماه میشه در بدترین حالت)؟

امیدوارم که جای درستی مطرح کرده باشم سئوالم رو...
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    خواستم ببینم زمانی که درخواست ویزا میدیم پاسپورتمون باید چقدر اعتبار داشته باشه.
    من مستر اقدام کردم وکلاسام 1 اکتبر امسال شروع میشه
    پاسپورتمم تا آگوست 2017 اعتبار داره
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط amg63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم ببینم زمانی که درخواست ویزا میدیم پاسپورتمون باید چقدر اعتبار داشته باشه.
    من مستر اقدام کردم وکلاسام 1 اکتبر امسال شروع میشه
    پاسپورتمم تا آگوست 2017 اعتبار داره
    مرسی
    حداقل 6 ماه باید اعتبار داشته باشه شما که مشکلی نداری پاست تا دوسال دیگه اعتبار داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ftn نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من آخر مارچ پذیرشم از طریق ایمیل اعلام شد و نامه پذیرش الکترونیکی هم ضمیمه شده بود. گفتن که چند روز جلوتر نامه پذیرش اصلی رو پست کردن برام!!!
    ولی همچنان خبری از این نامه نیست. ازشون پرسیدم مشخصات و بارکد نامه رو بدن، تا خودم بتونم از طریق پیگیری کنم...که گفتن خودمون پیگیری میکنیم، ولی باز خبری نیست.
    من هنوز از سفارت وقت نگرفتم (به دلایلی) و الانم میترسم already دیر شده باشه (Sept. 1 کلاسهای زبان آلمانی شروع میشه که اجباری هست ظاهرا) و یا وقتا پر شده باشن.
    حالا چندتا سئوال برام پیش اومده:
    - یکی اینکه این ارشد دوم من هست و تاجایی که خوندم سفارت به این مورد حساس هست. به دانشگاه رزومه ی کامل داده بودم و مدارکم هم تایید شده سفارت بود. الان میتونم برای سفارت رزومه ناقص (بدون اشاره به ارشد اول) ارائه کنم؟ یا دانشگاه با سفارت در تماس هستن!
    - سابقه کار مرتبط ندارم. برای کار غیر مرتبطم هم مدرکی برای ارائه ندارم! کاری میشه کرد؟
    - واقعیت این هست که الان در حال انجام مراحل درخواست ویزای کشور دیگه ای (غیراروپایی) هستم و ترجیحم بر این هست که تاجایی که ممکنه مراحل ویزای آلمان رو تا جایی که ممکن هست عقب بندازم. هر کدوم که اکی شه، همون رو انتخاب خواهم کرد. نمیدونم اقدام همزمان برای ویزای دو کشور مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟ و دیگه اینکه بهتر هست تو چه بازه زمانی اقدام کنم برای وقت گرفتن (تا جایی که میدونم ویزای آلمان حدود 3 ماه میشه در بدترین حالت)؟

امیدوارم که جای درستی مطرح کرده باشم سئوالم رو...
    ممنون
    اصلا نیازی به اون پذیرش پستی نیست با پرینت همون پذیرشی که برات ایمیل کردن کارای ویزات رو انجام میده سفارت. راجب به همزمان اقدام کردن اطلاعی ندارم ولی چون مستر مجدد هستی از زمانی که مدارک تحویل میدی تا نتیجه ویزات ممکنه 3 ماه طول بکشه. ببین شما امروز که اقدام کنی برا وقت سفارت در خوشبینانه ترین حالت برای 1.5 ماه دیگه تازه وقت مصاحبه میتونی بگیری یعنی اگه میخوای سپتامبر اونجا باشی الان باید بری وقت مصاحبه بگیری دیگه که توی jun حتما بری مصاحبه که تا sep تکلیف مشخص بشه.
    راجب اینکه مستر ارائه نکنی : سفارت هر چی رو شما ارائه کنی بررسی میکنه ولی اگه مستر ارائه نکنی میخوای بگی تا الان چیکار میکردی اونا چیزی غیر از حرفا و مدارک شمارو چک نمیکنن. هر چی شما بگی و ارائه کنی بررسی میشه. ولی روی گپ تحصیلی حساسن و اصولا دلیل قانع کننده میخوان.

عزیزان درود بر شما
    آیا میشه با نامه ی پذیرش از دانشگاه x ، واسه گرفتن ویزا اقدام کرد، اما در نهایت توو آلمان یه دانشگاه دیگه ،که اون هم پدیرش داده بوده هم زمان، ثبت نام کرد؟
    سپاس گزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)