صفحه 5 از 123 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

سلام دوستان یه سوال داشتم
    اگر روز قبل مصاحبه پاسپورت رو گم کنیم ولی کپی های امضا شده از هر دو صفحه رو داشته باشیم هم رنگی هم سیاه سفید بهمون نقص مدرک میخوره؟ اگر بهشون بگیم که روز گرفتن ویزا باخودمون پاسپورت رو میاریم حالا چه اصلش چه المثنی قبول میکنن؟
    اگر بخواهیم برای المثنی اقدام کنیم طول میکشه علاوه بر اون مثل اینکه باید چند روزی صبر کرد بعد درخواست داد شاید پیدا شد.
    اگر بریم و نقص مدرک بخوریم بهتره یا اینکه نریم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت

سلام دوستان کسی میتونه ایمیل اداره امنیت و یا مهاجرت هرکدوم رو که برای پیگیری باهاشون در ارتباط هستین را به من بده من پذیرشم برای شهر برلین هست و الان نزدیک 5 ماه هست که مصاحبه رفتم و تقریبا 3 ماه هم هست که اعلام کردن نتیجه مثبت هست ولی خبری از ویزا نیست احتمالا داره کنسل میشه چون امکان دیفر کردن هم وجود نداره واقعا این مسئله همه روح و روانم رو بهم ریخته ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 10:35 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanbr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مدرک زبان آلمانی من از گوته نیست و سفارتم برابر اصلش نمیکنه .. حالا واسه مصاحبه از همین مدرک کپی معمولی بگیرم ببرم یا باید حتما کپی برابر اصلش کنم؟؟
    من مدرک زبانم از ÖKF هست و سفارت برابر اصلش نمیکرد باید میبردم سفارت اتریش برای تایید، منم نبردمش... توی یه دفتر خونه کپی برابر اصلش کردم، سفارت هم ایرادی نگرفت
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 10:12 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط germany2013 نمایش پست ها
    اگر روز قبل مصاحبه پاسپورت رو گم کنیم ولی کپی های امضا شده از هر دو صفحه رو داشته باشیم هم رنگی هم سیاه سفید بهمون نقص مدرک میخوره؟ اگر بهشون بگیم که روز گرفتن ویزا باخودمون پاسپورت رو میاریم حالا چه اصلش چه المثنی قبول میکنن؟
    اگر بخواهیم برای المثنی اقدام کنیم طول میکشه علاوه بر اون مثل اینکه باید چند روزی صبر کرد بعد درخواست داد شاید پیدا شد.
    ممنون
    سلام
    لحظه ورود به سفارت پاستون رو ازتون میخوان، اسمتون رو چک میکنن بعد راهتون میدن تو
    درضمن موقع مصاحبه هم آفیسر پاسپورتتون رو ازتون میخواد، اینکه بدون پاسپورت کاراتون رو انجام بدن نمیدونم... اما از نظر من بهتره که وقت مصاحبتون رو از دست ندید، برید فوقش نقص مدرک میخورید و یا کارتون انجام میشه یا نمیشه، اینکه برید کارتون انجام نشه بهتر ازینکه نرید... چون اگه وقتتون رو نرید تا 3 یا 6 ماه (دقیقشو یام رفته) دیگه نمیتونید وقت بگیرید
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 10:08 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanbr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مدرک زبان آلمانی من از گوته نیست و سفارتم برابر اصلش نمیکنه .. حالا واسه مصاحبه از همین مدرک کپی معمولی بگیرم ببرم یا باید حتما کپی برابر اصلش کنم؟؟
    دوست عزیز سفارت هیـچ مدرک زبانی را تایید نمی کنه! مدرک من از گوته بود. پرسیدم بهم گفت: خانوم چیشو تایید کنم؟؟؟؟؟
    منم روز مصاحبه دو تا کپی معمولی ازش گرفتم یکیشو گذاشتم تو دسته اصل مدارک، یکیشم گذاشتم تو سری کپی ها. ایرادی هم نگرفت. حتی نگفت اصلشو بده ببینم!!!
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 10:06 AM

ممنون
    والا نمیدونم نقص مدرک می خوره یا نه!
    اما روز مصاحبه وقتی مدارک رو تحویل آفیسر میدین ازتون پاسپورتتون رو هم می خوان
    حتی دم در هم که می خوایین وارد شین پاسپورتتون رو می بینن و بررسی می کنند
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:56 AM

ممنون
    سوال مهمیه بهتره از اطلاعات سفارت سوال کنید. فک می کنم بدون پاسپورت نمی ذارن کسی بره داخل.
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:53 AM

Junior Member

بدون پاسپورت هموم دم در راه نمی ده ..
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:46 AM

Banned

دوستان یه موضوع عجیب و شاید عادی!
    کسایی که میرن ویزاشون رو میگیرن ، شمارشون از تو لیست تو سایت حذف میشه؟؟؟
    از من که شده
    در ضمن یه موضوع دیگه. گول این آشغالای کارچاق کن کنار سفارت رو نخورید. به حرفش من خام شدم و بیمه ی یه ماهه بردم. ویزام هم به سلامتی و دل خوش به جا سه ماه ، یه ماهه دادن.
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:39 AM

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    در ضمن یه موضوع دیگه. گول این آشغالای کارچاق کن کنار سفارت رو نخورید.
    به حرفش من خام شدم و بیمه ی یه ماهه بردم. ویزام هم به سلامتی و دل خوش به جا سه ماه ، یه ماهه دادن.
    در مورد بخش نخست کاملا باهاتون موافقم، به حرف کسی به جز اطلاعات رسمی سایت سفارت اعتنا نکنید.
    اما در مورد بخش دوم، نمیدونم از کی همچین اتفاقی افتاده و روند کارشون عوض شده، چون من بیمه 1 ماهه دادم و ویزای 3 ماهه گرفتم (و مطمئنم تمامی دوستان پیش از من هم همینطور بودن). ضمن اینکه در این مستند برروی وب سایت سفارت هم به همین موضوع اشاره شده.

البته 1 ماه و 3 ماه برای کسی که قصد داره به سرعت وارد آلمان بشه تفاوت خاصی نیست. شما به طور معمول در کمتر از2 هفته باید درخواست وقت ملاقات برای تمدید ویزاتون رو ارائه بدین و از اون لحظه دیگه اهمیتی نداره که ویزا باطل شده باشه یا خیر، تا زمانی که پاسخ اقامت بیاد. اقامت شما قانونی خواهد بود.

(شاید بد نباشه در صورتی که فرصتش رو دارید دلیل این موضوع رو یک بار دیگه از اطلاعات سفارت جویا بشین، شاید اشتباهی شده باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)