صفحه 51 از 123 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Flutt نمایش پست ها
    سلام.

اگر در رشته هایی که کاملا به زبان انگلیسی هستن پذیرش داشته باشیم آیا سفارت مدرک زبان المانی میخواد؟
    نه لازم نیست.

سلام دوستان. لطفاً منو راهنمایی کنید.
    امروز از سفارت به من زنگ زدن که براشون CV ایمیل کنم. ولی آدرس ایمیلشونو خیلی تند خوندن. من نتونستم بنویسم. فقط فهمیدم توش visa داشت. کسی ایمیل سفارتو داره؟ به جز اونی که برای سیستم وقت گرفتنه؟
    من روزی که فقط مصاحبه داشتم. به من پاسپورتمو پس دادن. گفتن استعلام کردن خیلی طول می کشه .ما انقدر زیاد پاسپورتو پیش خودمون نگه نمی داریم. مهر زدن توش و به من گفتن بهت زنگ می زنیم. من 3 هفته دیگه بلیط دارم. برای کنفرانس دارم میرم. به نظر شما ممکنه چه قذر طول بکشه تا ویزا بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahmadzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفاً منو راهنمایی کنید.
    امروز از سفارت به من زنگ زدن که براشون CV ایمیل کنم. ولی آدرس ایمیلشونو خیلی تند خوندن. من نتونستم بنویسم. فقط فهمیدم توش visa داشت. کسی ایمیل سفارتو داره؟ به جز اونی که برای سیستم وقت گرفتنه؟
    من روزی که فقط مصاحبه داشتم. به من پاسپورتمو پس دادن. گفتن استعلام کردن خیلی طول می کشه .ما انقدر زیاد پاسپورتو پیش خودمون نگه نمی داریم. مهر زدن توش و به من گفتن بهت زنگ می زنیم. من 3 هفته دیگه بلیط دارم. برای کنفرانس دارم میرم. به نظر شما ممکنه چه قذر طول بکشه تا ویزا بدن؟
    visa-info@teheran.diplo.de
    این تنها ایمیلی هست که برای بخش ویزا تو سایت خود سفارت اومده.

Junior Member

سلام دوستان چند سوال راجع به پر کردن فرم اقامت داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین.
    1-بند7فرم (do you intend to maintain your permanet residence outside the federal republic of germany?) همسر من اقامت داره که با تموم شدن زمان پاسپورت ایرانیش باید دوباره برای اقامتش اقدام کنه و تمدید کنه. با این شرایط من این بند رو چی جواب بدم؟
    2-بند9 (I intend to stay no longer than twelve months in the federal territory and apply for a visa that covers the whole duration of my stay.) خب همسر من دانشجوی دکتراست و تا هر وقت شوهرم اونجا باشه میمونم و طبیعتا شوهرم برای اقامت مدام العمر اقدام خواهد کرد. این قسمت رو تیک بزنم یا نه؟
    3-بند12(intended duration of stay in germany) با توجه به شرایطم این رو چی باید جواب بدم؟
    4- بند13(what are your means of subsistence)?
    اگه بگیم که هدفمون فقط پیوستن به خانواده هست آیا میتونیم تو آلمان درس بخونیم؟ مشکل ایجاد نکنه؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    من از یک دانشگاه که انتخاب آخرم هست پذیرش گرفتم و برای 6july وقت سفارت دارم.بقیه دانشگاه ها هم احتمال داره بعد این تاریخ جواب بدن
    سوالم این هست که باتوجه به اینکه من بایدتا 16august در این دانشگاه ثبت نام کنم اگه ویزام برای این uni بیادو منم ثبت نام کرده باشم می تونم روزی که برای گرفتن ویزا میرم پذیرش uni دیگه ای رو تحویل بدم؟

Junior Member

سلام دوستان من برای چند تا دانشگاه اقدام کرده ام، وقت سفارتم اوایل تابستان هست ولی نامه پذیرشم بعد از روز مصاحبه میاد (چون ددلاین هاشون بعد از تاریخ مصاحبه سفارته)، جایی خوندم که با نامه تقاضای پذیرش هم می شه واسه گرفتن ویزا اقدام کرد، حالا می خوام ببینم این نامه به چه شکلی هست؟ آیا همون ایمیلی که بعد از ثبت درخواست توی سایت دانشگاه واسمون ارسال می شه رو منظوره یا نه باید خودمون بهشون ایمیل بزنیم و بگیم که به علت طولانی بودن پروسه ویزامون مجبوریم قبل از اومدن پذیرش بریم سفارت و .... و بعد ازشون بخوایم که تایید تقاضای پذیرش واسمون بفرستن؟ممنون می شم اگه دوستان به تفصیل توضیح بدن و اگه نیاز به ایمیل هست بفرمان که دانشگاه چه اطلاعاتی رو باید در متن ایمیل به من بفرسته؟ (متن ایمیلی که بعد از ثبت درخواست می فرستن فقط نوشته: ...... گرامی تقاضای شما ثبت شد، تمام!)

Junior Member

سلام

دو ستان من نزدیک 3 هفته دیگه وقت سفارت دارم،

برای 8040 یورو، آیا لازمه که حساب به اسم خودم باشه یا به حساب پدر یا مادر نیز میشه پرینت حساب برد؟

آیا لازمه که مثلا یکی دو ماه قبل از زمان سفارت با حساب کار کرده باشیم و این پول از یکی دو ماه پیش باید تو حساب باشه؟ یا اینکه میشه مثلا یکی دو روز قبل پرینت گرفتن پولو ریختو کارو تمام کرد ؟

فیش حقوقی یا چیز بیشتر هم لازمه یا همین 8040 یورو کافیه ؟

ممنونم

Junior Member

شما که هنوز پذیرش نگرفتین! چطور می خواهین درخواست ویزای دانشجویی بدین؟ اول باید جایی قبولت بکنن بعد می تونی درخواست ویزای دانشجو بدی. تقاضای پذیرش که حساب نیست. من هم تقاضا می کنم که ریس جمهور آمریکا بشم. :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط winwan نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای چند تا دانشگاه اقدام کرده ام، وقت سفارتم اوایل تابستان هست ولی نامه پذیرشم بعد از روز مصاحبه میاد (چون ددلاین هاشون بعد از تاریخ مصاحبه سفارته)، جایی خوندم که با نامه تقاضای پذیرش هم می شه واسه گرفتن ویزا اقدام کرد، حالا می خوام ببینم این نامه به چه شکلی هست؟ آیا همون ایمیلی که بعد از ثبت درخواست توی سایت دانشگاه واسمون ارسال می شه رو منظوره یا نه باید خودمون بهشون ایمیل بزنیم و بگیم که به علت طولانی بودن پروسه ویزامون مجبوریم قبل از اومدن پذیرش بریم سفارت و .... و بعد ازشون بخوایم که تایید تقاضای پذیرش واسمون بفرستن؟ممنون می شم اگه دوستان به تفصیل توضیح بدن و اگه نیاز به ایمیل هست بفرمان که دانشگاه چه اطلاعاتی رو باید در متن ایمیل به من بفرسته؟ (متن ایمیلی که بعد از ثبت درخواست می فرستن فقط نوشته: ...... گرامی تقاضای شما ثبت شد، تمام!)

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    شما که هنوز پذیرش نگرفتین! چطور می خواهین درخواست ویزای دانشجویی بدین؟ اول باید جایی قبولت بکنن بعد می تونی درخواست ویزای دانشجو بدی. تقاضای پذیرش که حساب نیست. من هم تقاضا می کنم که ریس جمهور آمریکا بشم. :-)
    توی Merkblatt سفارت پاراگراف اول به وضوح نوشته شده که برای تابستان با برگه درخواست پذیرش میتونند وقت بگیرند و پذیرش رو بعد از مصاحبه و قبل از گرفتن ویزا به سفارت تحویل بدند چون توی تابستان سرشون شلوغه و ترمین به سختی گیر میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz67 نمایش پست ها
    سلام

دو ستان من نزدیک 3 هفته دیگه وقت سفارت دارم،

برای 8040 یورو، آیا لازمه که حساب به اسم خودم باشه یا به حساب پدر یا مادر نیز میشه پرینت حساب برد؟

آیا لازمه که مثلا یکی دو ماه قبل از زمان سفارت با حساب کار کرده باشیم و این پول از یکی دو ماه پیش باید تو حساب باشه؟ یا اینکه میشه مثلا یکی دو روز قبل پرینت گرفتن پولو ریختو کارو تمام کرد ؟

فیش حقوقی یا چیز بیشتر هم لازمه یا همین 8040 یورو کافیه ؟

ممنونم
    تا اونجایی که میدونم باید به نام خودتون باشه.
    مبلغش هم الان 7908 یورو هست.
    نه نیازی نیست چون نامه گردش نمیخوان.فقط نامه تمکن که خود بانک میده راحت.پول رو هم بعدش میتونید بردارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)