صفحه 52 از 123 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    توی Merkblatt سفارت پاراگراف اول به وضوح نوشته شده که برای تابستان با برگه درخواست پذیرش میتونند وقت بگیرند و پذیرش رو بعد از مصاحبه و قبل از گرفتن ویزا به سفارت تحویل بدند چون توی تابستان سرشون شلوغه و ترمین به سختی گیر میاد.
    دوست گرامی لطف می کنید بفرمایید این نامه تقاضای پذیرش به چه صورت باید تهیه بشه؟ و اصلا محتواش چی باید باشه؟

توی Merkblatt سفارت پاراگراف اول به وضوح نوشته شده که برای تابستان با برگه درخواست پذیرش میتونند وقت بگیرند و پذیرش رو بعد از مصاحبه و قبل از گرفتن ویزا به سفارت تحویل بدند چون توی تابستان سرشون شلوغه و ترمین به سختی گیر میاد.
    دوستان فقط به یک نکته تو این روند خیلی دقت کنید. شما وقتی با برگه درخواست پذیرش تقاضای ویزا میدد در صورتی که ویزا اوکی بشه باید پذیرش همون دانشگاهی که موقع درخواست ویزا اعلام کردید رو به سفارت تحویل بدید حالا فرض بر اینکه اون دانشگاه به شما پذیرش نده دیگه شما نمیتونید پذیرش از دانشگاه دیگه تحویل سفارت بدید و ویزا بگیرید. پس حتما مطمئن بشید که دانشگاهی که باهاش درخواست ویزا دادید پذیرش بهتون میده. چون اگه پذیرش اون دانشگاه نباشه کل پروسه که رفتید بی فایده میشه. و خیلی هم پیش میاد که دانشگاهها در خواست پذیرش رو رد میکنن.

Junior Member

درسته حق با شماست! جالبه سفارت المان اين كار را مي كنه! از سفارت المان بعيد بود اين حركت !!!

Junior Member hmdt آواتار ها

سلام کسی راچب وقت سفارت گرفتن با این موسسه ها چیزی میدونه؟ لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم پذیرش کاندیشنال واسه مستر از المان میگیرم و دانشگاه به من گفته تا ترم 1 باید نمره GREرو بدم تاپذیرشم از حالت کاندیشنال در بیاد حالا سوالم اینه امکان داره سفارت به خاطر نوع پذیرشم ریجکت کنه ؟
    و سوال دومم اینه که خواهرم المان زندگی میکنه ایا این یه نکته مثبت میتونه باشه واسه ویزا یا برعکس؟؟

Junior Member

دوستان من میدونم عواقب رفتن به سفارت با تقاضای پذیرش به جای اصل پذیرش چیه و ... همه هم لطف کردن راجع به همه چی توضیح دادن ولی سوال اصلی من اینه: این نامه تقاضای پذیرش به چه صورت باید تهیه بشه؟ و اصلا محتواش چی باید باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط winwan نمایش پست ها
    دوست گرامی لطف می کنید بفرمایید این نامه تقاضای پذیرش به چه صورت باید تهیه بشه؟ و اصلا محتواش چی باید باشه؟
    والا بهتره با دانشگاه مکاتبه کنید.
    همانطور که گفتند معمولا سعی کنید یه پذیرشی از یه جایی که مطمئنید زود ج میده بگیرید با اون اقدام کنید و بعد راحت دانشگاه دیگه برید اگر پذیرش داشتید.

Junior Member

سلام دوستان،
    من اخیرا برای مقطع دکترا از موسسه Fraunhofer پذیرش گرفتم. ( مدرک رو دانشگاه TU Berlin اعطا میکنه). البته هنوز نامه پذیرش رو نگرفتم که بتونم پاسپورت بگیرم. اینطوری که من از مطالعه راهنمای توی سایت متوجه شدم، برای مقطع دکترا نیازی به مدارک و ریز نمرات دبیرستان و گواهی قبولی تو کنکور نیست. اما چون خیلی اینو شنیدم شک داشتم و خواستم از شما هم سوال کنم تا مطمئن بشم. بعد اینکه به نظر شما موسسه میتونه توی اخذ وقت سفارت و همچنین تسریع روند بررسی کمکی بکنه؟ اینطوری که شنیدم پروسه ویزای آلمان خیلی طولانیه

ممنون از همه

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم پذیرش کاندیشنال واسه مستر از المان میگیرم و دانشگاه به من گفته تا ترم 1 باید نمره GREرو بدم تاپذیرشم از حالت کاندیشنال در بیاد حالا سوالم اینه امکان داره سفارت به خاطر نوع پذیرشم ریجکت کنه ؟
    و سوال دومم اینه که خواهرم المان زندگی میکنه ایا این یه نکته مثبت میتونه باشه واسه ویزا یا برعکس؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJJJ نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اخیرا برای مقطع دکترا از موسسه Fraunhofer پذیرش گرفتم. ( مدرک رو دانشگاه TU Berlin اعطا میکنه). البته هنوز نامه پذیرش رو نگرفتم که بتونم پاسپورت بگیرم. اینطوری که من از مطالعه راهنمای توی سایت متوجه شدم، برای مقطع دکترا نیازی به مدارک و ریز نمرات دبیرستان و گواهی قبولی تو کنکور نیست. اما چون خیلی اینو شنیدم شک داشتم و خواستم از شما هم سوال کنم تا مطمئن بشم. بعد اینکه به نظر شما موسسه میتونه توی اخذ وقت سفارت و همچنین تسریع روند بررسی کمکی بکنه؟ اینطوری که شنیدم پروسه ویزای آلمان خیلی طولانیه

ممنون از همه
    من بورس و پذیرش دکتری داشتم. هم خودم و هم استادم به این ایمیل‌های سفارت میل زدیم واسه وقت اضطراری و وقت دادن برای سه روز بعدش. نامه پذیرش و بورس رو هم براشون فرستاده بودم.
    مدارک دبیرستان رو به من پس داد و نخواست. گواهی کنکور هم نمی خواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)