صفحه 55 از 123 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

دوستان راهنمایی کنید لطفا.
    من 33 سالمه این ترم لیسانس رو تموم میکنم (پیام نور، معدل 16) و برای مستر میخوام اقدام کنم، دانشگاه ها رو بررسی کردم و انشاالله که بتونم پذیرش بگیرم و در رابطه با ویزا :
    1- با توجه به اینکه این ترم تمومم میشه درسم و برای مستر اقدام میکنم گپ تحصیلی بین دیپلم تا لیسانس ام حدودا 10 ساله، برای این سالها گواهی کار همراه با بیمه(داخل ایران) و خارج از ایران هم دارم.
    2- در حال حاضر اقامت دبی دارم (حدودا 8سال) آیا از سفارت آلمان در دبی اقدام کنم یا تهران ؟ فرقی داره؟
    3- یه سری مدارک بین المللی از مایکروسافت هم دارم. تاثیری در گرفتن ویزا داره که در رزومه عنوان کنم؟

مرسی

Junior Member

سلام. اگر بتونيد از دبی اقدام کنيد راحتتره. اينجا خيلی شلوغه و زياد اذيت ميکنن. هر مدرکی که داشته باشين کمک ميکنه حتماً. موفق باشين
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza791 نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی کنید لطفا.
    من 33 سالمه این ترم لیسانس رو تموم میکنم (پیام نور، معدل 16) و برای مستر میخوام اقدام کنم، دانشگاه ها رو بررسی کردم و انشاالله که بتونم پذیرش بگیرم و در رابطه با ویزا :
    1- با توجه به اینکه این ترم تمومم میشه درسم و برای مستر اقدام میکنم گپ تحصیلی بین دیپلم تا لیسانس ام حدودا 10 ساله، برای این سالها گواهی کار همراه با بیمه(داخل ایران) و خارج از ایران هم دارم.
    2- در حال حاضر اقامت دبی دارم (حدودا 8سال) آیا از سفارت آلمان در دبی اقدام کنم یا تهران ؟ فرقی داره؟
    3- یه سری مدارک بین المللی از مایکروسافت هم دارم. تاثیری در گرفتن ویزا داره که در رزومه عنوان کنم؟

مرسی

Junior Member

سلام.

من کارشناسیم مهندسی مکانیک بوده و پذیرشم برای ارشد مهندسی محاسباتیه. من دو سال به عنوان دستیار توی آزمایشگاه آئرودینامیک دانشگاهم (حین تحصیل) کار کردم. با توجه به اینکه میگن سفارت روی هوافضا حساسه با اینکه رشته من مکانیک بوده و ربطی به هوافضا نداشته( فعالیتم هم روی پرواز نبوده) به نظرتون ممکنه به این خاطر ازم بخوان فرم رشته های خاصو پر کنم؟ به نظرتون به آزمایشگاه آئرودینامیک و تست تونل باد توی رزومه و انگیزه نامه ام اشاره کنم؟

ممنون.

Junior Member

نمی دونم سوالمو جای مناسب مطرح می کنم یا نه
    ماه دیگه وقت سفارت دارم ، اگر پذیرش به زبان انگلیسی باشه مدرک زبان آلمانی هم نیاز هست ؟

بغضی دوستان گفتن برای پذیرش به زبان انگلیسی داشتن مدرک A2 المانی هم نیازه که کسان دیگری هم گفتن نیاز نیست ، تا
    چه حدی مهم به نظر شما؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmouds82 نمایش پست ها
    نمی دونم سوالمو جای مناسب مطرح می کنم یا نه
    ماه دیگه وقت سفارت دارم ، اگر پذیرش به زبان انگلیسی باشه مدرک زبان آلمانی هم نیاز هست ؟

بغضی دوستان گفتن برای پذیرش به زبان انگلیسی داشتن مدرک A2 المانی هم نیازه که کسان دیگری هم گفتن نیاز نیست ، تا
    چه حدی مهم به نظر شما؟

سپاس
    نه مدرک زبان المانی لازم نیست.

Junior Member

سلام
    من چند سوال در مورد گرفتن ویزا داشتم(بعد از پاسخ مثبت سفارت و اعلام بارکد):
    1. از تاریخ اعلام شده هر روزی که برای گرفتن ویزا مراجعه کنیم ویزا صادر میشه؟
    2. آیا ویزا در همون روز مراجعه صادر میشه یا پاسپورت رو تحویل می گیرند و چند روز بعد تحویل می دهند؟(من از شهرستان می خوام بیام و برای برنامه ریزی سفرم دانستن این مورد مهم هست)
    با تشکر

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mali7 نمایش پست ها
    سلام
    من چند سوال در مورد گرفتن ویزا داشتم(بعد از پاسخ مثبت سفارت و اعلام بارکد):
    1. از تاریخ اعلام شده هر روزی که برای گرفتن ویزا مراجعه کنیم ویزا صادر میشه؟
    2. آیا ویزا در همون روز مراجعه صادر میشه یا پاسپورت رو تحویل می گیرند و چند روز بعد تحویل می دهند؟(من از شهرستان می خوام بیام و برای برنامه ریزی سفرم دانستن این مورد مهم هست)
    با تشکر
    سلام.
    اگر جلوی اسمتون تاریخ زدن باید از اون تاریخ به بعد مراجعه کنید. در غیر این صورت میتونید هر وقت خواستید برید.
    شما صبح حدود ساعت 9 و 10 پاستونو تحویل میدید و بعد ازظهر از ساعت 2 به بعد تحویل میگیرید. البته همش به این شرطه که شلوغ نباشه. شخصاً دیدم مواردی که به خاطر شلوغی اون روز نوبتشون نشده که پاسشون رو تحویل بگیرن و افتاده برای فرداش. بنابراین بهتره هم صبح زودتر برید و هم بعدازظهر. چون باید صف بایستید.
    موفق باشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام دوستان تو پذیرش من اومده که شما بعداز پاس کردن 15 واحد در دوره ی مستر ثبت نام میشید و عملا" پذیرش ربرای بچلر هست اما در نامه ی attachment کامل توضیح داده که شما برای دوره ی مستر باید تعداد محدودی واحد پاس کنید که در کمتر از یک ترم قابل پاس کردن است به نظر شما امکان داره سفارت به این دلیل من رو رجکت کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو سال گپ تحصیلی داشتم که سابقه کار ارایه دادم( به جز 5 ماهشو) اون 5 ماهم گفتم داشتم زبان میخوندم. به نظرتون به 4 و 5 ماه گیر میدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

سلام دوستان بعد از اين كه باركد توي سايت سفارت اعلام شد اگر جلوي اسم فرد تاريخ نداشته باشه تا چند وقت بعد اعلام باركد، مي شه رفت ويزا رو گرفت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)