صفحه 6 از 123 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Banned

پیش فرض سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    در مورد بخش نخست کاملا باهاتون موافقم، به حرف کسی به جز اطلاعات رسمی سایت سفارت اعتنا نکنید.
    اما در مورد بخش دوم، نمیدونم از کی همچین اتفاقی افتاده و روند کارشون عوض شده، چون من بیمه 1 ماهه دادم و ویزای 3 ماهه گرفتم (و مطمئنم تمامی دوستان پیش از من هم همینطور بودن). ضمن اینکه در این مستند برروی وب سایت سفارت هم به همین موضوع اشاره شده.

البته 1 ماه و 3 ماه برای کسی که قصد داره به سرعت وارد آلمان بشه تفاوت خاصی نیست. شما به طور معمول در کمتر از2 هفته باید درخواست وقت ملاقات برای تمدید ویزاتون رو ارائه بدین و از اون لحظه دیگه اهمیتی نداره که ویزا باطل شده باشه یا خیر، تا زمانی که پاسخ اقامت بیاد. اقامت شما قانونی خواهد بود.

(شاید بد نباشه در صورتی که فرصتش رو دارید دلیل این موضوع رو یک بار دیگه از اطلاعات سفارت جویا بشین، شاید اشتباهی شده باشه)
    نه عزیزم اشتباهی نشده. ظاهرا این کنسول جدید این قانونو از خودش در آورده و میگه من تعداد روز ویزا رو به تعداد روز بیمه میزنم. صبح که مدارکمو دادم به صندوق ازش پرسیدم چون بیمم یه ماهس ممکنه ویزام یه ماهه بخوره؟ گفت بستگی داره.گفتم به چی؟ گفت به اینکه مدارکت بره زیر دست کدوم کنسول.گفت این جدید یه ماهه میده اگه بیمت یه ماهه باشه.بعد 5 دقیقه بهش گفتم خواهشا پاسمو بده میخوام برم بیرون بیممو سه ماهه کنمو بیام. اون مسئول صندوقم رذل بازی در اوردو خندیدو گفت یه ماهم بخوره طوری نیستو رسیدی المان سریع میری اسلاندربهورده و تمدید میکنی و ازین حرفا.
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:27 AM

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    نه عزیزم اشتباهی نشده. ظاهرا این کنسول جدید این قانونو از خودش در آورده و میگه من تعداد روز ویزا رو به تعداد روز بیمه میزنم. صبح که مدارکمو دادم به صندوق ازش پرسیدم چون بیمم یه ماهس ممکنه ویزام یه ماهه بخوره؟ گفت بستگی داره.گفتم به چی؟ گفت به اینکه مدارکت بره زیر دست کدوم کنسول.گفت این جدید یه ماهه میده اگه بیمت یه ماهه باشه.بعد 5 دقیقه بهش گفتم خواهشا پاسمو بده میخوام برم بیرون بیممو سه ماهه کنمو بیام. اون مسئول صندوقم رذل بازی در اوردو خندیدو گفت یه ماهم بخوره طوری نیستو رسیدی المان سریع میری اسلاندربهورده و تمدید میکنی و ازین حرفا.
    خب چیز نادرستی نگفته ولی خب بدیش اینه که باید سریع السیر بیای المان. اینجا هم ددیگه مهم نیست وقتی بار اول بری اداره مهاجرت اگه ویزات هم تموم شده باشه یه کاغذ میدن بهت که معتبره. من خودم سه ماه با یه برگه ااینجابودم
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:25 AM
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    خب چیز نادرستی نگفته ولی خب بدیش اینه که باید سریع السیر بیای المان. اینجا هم ددیگه مهم نیست وقتی بار اول بری اداره مهاجرت اگه ویزات هم تموم شده باشه یه کاغذ میدن بهت که معتبره. من خودم سه ماه با یه برگه ااینجابودم
    اون برگه رو چطوری گرفتید؟
    من داره ویزام تموم میشه اما زودترین نوبتی که میتونم از اداره مهاجرت بگیرم برای 2/3 ماه دیگس! با اینترنشنال افیس صحبت کردم و گفتند اگر اون برگه ای رو که روز و تاریخ نوبت رزرو شده برای حضور من در اداره مهاجرت رو نشون میده، به همراه داشته باشم، معتبره و میتونه به جای ویزا عمل کنه. منظور شما هم همینه؟
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:23 AM
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

شما ویزات چند ماهه بود؟
    دیر دست به کار تمدید شدی یا کلا برا همه همین طوره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    اون برگه رو چطوری گرفتید؟
    من داره ویزام تموم میشه اما زودترین نوبتی که میتونم از اداره مهاجرت بگیرم برای 2/3 ماه دیگس! با اینترنشنال افیس صحبت کردم و گفتند اگر اون برگه ای رو که روز و تاریخ نوبت رزرو شده برای حضور من در اداره مهاجرت رو نشون میده، به همراه داشته باشم، معتبره و میتونه به جای ویزا عمل کنه. منظور شما هم همینه؟
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:20 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    صفحه ی 5: http://www.teheran.diplo.de/contentb...aDauerMBDL.pdf

* قابل توجه دوستانی که برای بیمه سوال کرده بودن. تو همین فایل توضیح داده شده که "یک ماهه" کافیه.
    خيلي ممنون
    اينجا گفته براي تحصيل در دوره ارشد مدارك ديپلم، پيش دانشگاهي، ... همه با ريز نمرات. منظورش مدرك ديپلم سه ساله و مدرك پيش دانشگاهي و ريز نمرات 4سال دبيرستان همه باهم هست ؟ يا فقط همون پيش دانشگاهي و ريز نمرات پيش دانشگاهي كافيه ؟ خوبه مدرك ابتدايي رو نميخوان.
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:18 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    اينجا گفته براي تحصيل در دوره ارشد مدارك ديپلم، پيش دانشگاهي، ... همه با ريز نمرات. منظورش مدرك ديپلم سه ساله و مدرك پيش دانشگاهي و ريز نمرات 4سال دبيرستان همه باهم هست ؟ يا فقط همون پيش دانشگاهي و ريز نمرات پيش دانشگاهي كافيه ؟ خوبه مدرك ابتدايي رو نميخوان.
    دوست عزیز بله شما باید مردک و ریزنمره اول دبیرستان تا اخرین مقطع تحصیلی رو ارائه بدید البته البته البته من دیدم کسایی رو که نتونستن تهیه کنن مثلا یه موردش رو و به روی خودشون نیاوردن سفارت هم عیب نرفته ولی به خودتون استرس ندید و ترجمه کنید ضرر نمیکنید...
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:17 AM

Junior Member aref_Sh آواتار ها

دوستان اگه کسی ویزا 1 ماهه یا 3 ماهه تحصیلی گرفت میتونه خروج کنه چند رو بعد برگرده باز دوباره بره؟یا تا زمان تبدیل ویزا به اقامت نباید برگشت؟
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 09:05 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی ویزا 1 ماهه یا 3 ماهه تحصیلی گرفت میتونه خروج کنه چند رو بعد برگرده باز دوباره بره؟یا تا زمان تبدیل ویزا به اقامت نباید برگشت؟
    ویزایی که سفارت یک ماهه یا سه ماهه میده فقط یه بار باهاش میشه رفت آلمان. بعدش وقتی تو آلمان تمدید کردید هر وقت دوست داشتید می تونید رفت و آمد کنید.
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 08:59 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    خيلي ممنون
    دوست عزیز من نبردم این چیزی که تو میگی رو ، هیچ ایرادی هم نگرفت
    ویرایش توسط MMoHH : September 9th, 2013 در ساعت 08:56 AM

Banned

پیش فرض پاسخ : سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    بستگی به اون چیزی داره که تو ویزات نوشته.اگه Mult باشه میشه اگه single باشه نمیشه. هر دو مورد هم دیده شده که به دانشجوها دادن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)