صفحه 60 از 123 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

شما اجازه نامه محضری دادین که خانمتون پاس بگیره؟ بدون اجازه نامه گذرنامه نمی دن. موقع سفر باید هر دو پاس را همراه داشته باشه در این صورت بدون مشکل می تونه سفر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    والا دو سه روز پیش تلفن زدم به سفارت ایران در برلین و شرایطم رو گفتم اونهام گفتن به هیچ وجه پاسپورت زیر شش ماه اعتبار رو تمدید نمیکنن!
    ممنون از جوابتون ولی مطمئنید مشکلی پیش نمیاد؟ ضمن اینکه خانمم هم تنها قراره بره ایران و برگرده من هم همراهش نیستم مطمئنین اگر توی پاسپورت ویزا نباشه بهش گیر نمیدن؟؟؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط seyfolah نمایش پست ها
    شما اجازه نامه محضری دادین که خانمتون پاس بگیره؟ بدون اجازه نامه گذرنامه نمی دن. موقع سفر باید هر دو پاس را همراه داشته باشه در این صورت بدون مشکل می تونه سفر کنه.
    بله اجازه محضری خروج از کشور رو قبلاً دادم.
    بازم ممنون از جوابتون. ایشالا همین طور باشه و توی فرودگاه گیر ندن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ویزای دانشجویی می خواهم اقدام کنم.
    بانکی که قراره گواهی بانکی ازش بگیرم می تونه "بانک اقتصاد نوین" و نوع حساب می تونه "سرمایه گذاری کوتاه مدت" باشه؟

سلام دوستان
    من می خواهم یک فوق 2 ساله در آلمان بخونم.
    در حال پر کردن فرم درخواست ویزای دانشجویی بودم که چند سوال بر خورد کردم که نمی دونم چه بنویسم.
    Do you intend to maintain your permanent residence outside the Federal Republic of Germany?
    منظور از پرمننت رزیدنس چیست؟ این که مثلا من برای یه مستر دوساله دارم می رم به این رزیدنت پرمننت می گن یا موقت؟ و اینکه آیا می خواین خارج از آلمان باشید یعنی چه؟ من قرار دو سال آلمان درس بخونم.
    یه بخشی داره که باید تیک بزنیم که آیا این مورد در مورد ما صدق می کنه یا نه
    I intend to stay no longer than twelve months in the Federal territory and apply for a visa that covers the whole duration of my stay.
    از آنجایی که تحصیله دوساله است، خب قطعا از دوازده ماه بیشتر میشه. یعنی باید تیکش رو نزنم؟ ولی اگه ویزا دریافت کنم. از دوازده ماه بیشتر پوشش می ده.
    Trade or profession for which you trained and, if different, your current trade or profession
    خب من لیسانس معماری دارم. مثلا بنویسم برای طراحی معماری آموزش دیدم.
    ممنون از وقتی که قرار می دهید.
    ویرایش توسط le-ciel : July 23rd, 2015 در ساعت 12:19 PM

سلام دوستان
    بارکد من توی سایت سفارت اعلام شده! روزی که رفتم مصاحبه دانشنامم آماده نبود که ببرم ، آفیسر گفت هر وقت آماده شد تحویل باجه نقص مدارک بده ! که من 2 نسخه ترجمه و تایید سفارت کردم و 2 هقته بعد تحویل دادم! اما الان جزو مدارک لازم برای تحویل ویزا نوشته Bachelor! به نظرتون روز تحویل ویزا نسخه دیگه رو میگیرن چون اونو واسه دانشگاه لازم دارم!
    و همینکه به من فقط روز مصاحبه شماره دادن اما داخل پرانتز هم یه شماره دیگه نوشته شده که فکر کنم مربوط به روز رفع نقصی پرونده است!! حالا من فقط باید شماره اولمو تحویل بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_192084 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بارکد من توی سایت سفارت اعلام شده! روزی که رفتم مصاحبه دانشنامم آماده نبود که ببرم ، آفیسر گفت هر وقت آماده شد تحویل باجه نقص مدارک بده ! که من 2 نسخه ترجمه و تایید سفارت کردم و 2 هقته بعد تحویل دادم! اما الان جزو مدارک لازم برای تحویل ویزا نوشته Bachelor! به نظرتون روز تحویل ویزا نسخه دیگه رو میگیرن چون اونو واسه دانشگاه لازم دارم!
    و همینکه به من فقط روز مصاحبه شماره دادن اما داخل پرانتز هم یه شماره دیگه نوشته شده که فکر کنم مربوط به روز رفع نقصی پرونده است!! حالا من فقط باید شماره اولمو تحویل بدم؟
    چون تو پذیرشت نوشته که باید مدرک بیاری برای دانشگاه موقع ثبت نام اونا هم موقع تحویل ویزا خواستن دیگه نگا نکردن که تو رفتی تحویل دادی. دانشنامتو با خودت ببر و براشون توضیح بده که یه نسخه تحویل دادی و الان تو پرونده موجوده بررسی میکنن متوجه میشن که مدرک رو داری و یه نسخه هم تو پروندت هست دیگه تحویل نمیگیرن احتمال خیلی زیاد. با همون رسید صندوق که داری برو تو اون شماره اولت هست و با ارائه همون ویزاتو میدن.

سلام دوستان

من واسه فرصت مطالعاتی تو کشور آلمان دارم اقدام میکنم ولی هنوز به طور دقیق نمیدونم که چه مدارکی نیاز هست؟

اگه کسی از دوستان خبر داره لطف کنه جواب منا بده؟

آیا مدرک زبان برای این دوره الزامیه یا فقط کافیه استادت از نظر مهارت زبانی توی دعوت نامه تاییدت کنه؟

واسه ضمانت مالی آیا ضمانت پدر یا برادرم کافیه یا حتما خودم هم نیاز دارم که مدرک تمکن مالی ارایه بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من بین فارغ التحصیلی لیسانسم و اعزامم به سربازی که حدود یک سال شد رو زبان آلمانی یاد گرفتم.
    حالا سوالم اینه که این مدت رو تو رزومه چجوری بیارم. دوست ندارم این یه سال خالی بمونه چون میدونم تاثیر منفی زیادی داره

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Vartan455 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بین فارغ التحصیلی لیسانسم و اعزامم به سربازی که حدود یک سال شد رو زبان آلمانی یاد گرفتم.
    حالا سوالم اینه که این مدت رو تو رزومه چجوری بیارم. دوست ندارم این یه سال خالی بمونه چون میدونم تاثیر منفی زیادی داره

ممنون
    سلام خوب وقتی زبان یاد گرفتید چه تاثیر منفیی داره؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان وقتی آدم ویزاش بیاد و جلوش تاریخی نزده باشه تا کی میتونه بره بگیرتش ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    بله اجازه محضری خروج از کشور رو قبلاً دادم.
    بازم ممنون از جوابتون. ایشالا همین طور باشه و توی فرودگاه گیر ندن.
    من یک بار سال 2007 پاسپورتم رو وقتی که برای مسافرت 1 ماهه رفته بودم ایران اونجا تعویض کردم.موقع برگشتن هم با 2 تا پاسپورت برگشتم و مشکلی پیش نیومد. فقط توی فرودگاه آلمان افیسر کنترل پاسپورت گفت که باید برم Ausländerbehörde و بگم که ویزا رو روی پاسپورت جدید منتقل کنند (Passübertrag)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)