صفحه 63 از 123 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ernie نمایش پست ها
    سلام.

نتیجه مثبت ویزای من اومده ولی اولین تاریخ مراجعه برای دریافتش 7 سپتامبر هست در حالیکه دوره مقدماتی من از اول سپتامبر شروع میشه. دانشگاه با دیر اومدن من مشکلی نداره اما چون من معافیت تحصیلی گرفتم و توی سامانه وزارت علوم تاریخ شروع کلاس رو 1 سپتامبر زدم میترسم همین موضوع باعث دردسر بشه برام. میخواستم ببینم آیاا راهی هست که بشه تاریخ دریافت ویزا رو جلو انداخت؟ کسی از دوستان تجربه مشابه داشته؟

ممنون میشم اگز راهنمایی کنید.

طبق تجربه چند نفر از دوستان همینجا تا حتی 2 هفته زودتر از تاریخ گفته شده رفته بودند سفارت و اونها هیچی نگفتند که چرا زودتر اومدید.هیچ سوالی هم ازشون نپرسیدند در این مورد.شما هم زودتر برید فوقش گیر بدند و شما براشون توضیح میدید و اگر گفتند نه همون تاریخ دوباره برمیگردید.

Junior Member

دوستان سفر به المان ایا بر روی ویزای دانشجوی اثر داره ؟

من سالی دو بار برای کارم به المان سفر می کنم و امسال قصد دارم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم می خواستم بدونم اثری در درخواست ویزای دانشجویی خواهد داشت یا نه ؟

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقا

سلام
    من چندتا سوال درباره ویزای توریستی دارم
    من اگه بخوام با دعوت نامه ویزا بگیرم ، سفارت دیگه به چه چیزهایی گیر میده
    مثلا باید مانده حسابم چقدر باشه؟
    واسه دعوت نامه نمایشگاهی و توریستی فرقش چقدره؟
    من دعوت نامه نمایشگاهی داشته باشم و به شغلمم مربوط باشه ولی بیمه نباشم امکان ویزا دادن هست؟
    یا اینکه اصلا موضوع نمایشگاه هیچ ربطی به شغلم نداشته باشه چی؟
    یه چیز دیگه ، سفارت ضمانت میخواد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات مربوط به ویزا و اقامت، قبل از مراجعه به سفارت و پس از دریافت ویزا و اقا

نقل قول نوشته اصلی توسط Zarany نمایش پست ها
    سلام
    من چندتا سوال درباره ویزای توریستی دارم
    من اگه بخوام با دعوت نامه ویزا بگیرم ، سفارت دیگه به چه چیزهایی گیر میده
    مثلا باید مانده حسابم چقدر باشه؟
    واسه دعوت نامه نمایشگاهی و توریستی فرقش چقدره؟
    من دعوت نامه نمایشگاهی داشته باشم و به شغلمم مربوط باشه ولی بیمه نباشم امکان ویزا دادن هست؟
    یا اینکه اصلا موضوع نمایشگاه هیچ ربطی به شغلم نداشته باشه چی؟
    یه چیز دیگه ، سفارت ضمانت میخواد؟
    من با توجه به تجربه خودم در گرفتن ویزای تجاری و نمایشگاهی می دونم که شما باید در لیست بیمه باشید و تو دعوتنامه هم ذکر شده باشه که تمامی مخارج شما بر عهده دعوت کننده هست و همراه با واچر هتل و بلیط نمایشگاه.
    شانس گرفتن ویزای نمایشگاهی بسیار بیشتر از توریستی هست اگه تا بحال ویزای شینگن نداشته باشید.. ولی باید مدارک مستدل باشه.
    البته اینا نظرات منه و باز با ادمای دیگه هم مشورت کنید .

Junior Member

سلام دوستان
    سفارت المانم مث امریکا ب شرکت تو دوره های اموزشی سپاه گیر میده؟؟
    من یه دوره یه ماهه برا کسر خدمت سربازی تو سپاه میخوام برم قبل رفتن.گیر میدن؟؟؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین
    ویرایش توسط abbas93 : August 9th, 2015 در ساعت 10:55 PM

سلام دوستان
    لطف میکنید بهم بگید چند روز بعد از ارایه مدارک به سفارت میگن که ویزا بهمون میدن یا خیر ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سفارت المانم مث امریکا ب شرکت تو دوره های اموزشی سپاه گیر میده؟؟
    من یه دوره یه ماهه برا کسر خدمت سربازی تو سپاه میخوام برم قبل رفتن.گیر میدن؟؟؟
    ممنون میشم اگه زود جواب بدین
    توی پرسشنامه امنیتی این سوال هست که توی سپاه یا از اینجور جاها بودید و اگر گزینه صحیح است رو بزنید باید دلیلشو ذکر کنید اما اینکه توی سفارت به این موضوع توجه کنن اطلاعی ندارم متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف میکنید بهم بگید چند روز بعد از ارایه مدارک به سفارت میگن که ویزا بهمون میدن یا خیر ؟!
    اگر منظورتون اینه که جواب ویزاتون کی میاد، باید بگم که اصلا مشخص نیست و بستگی به خیلی چیزها داره که مهمترینش به نظر من رشته تحصیلتونه. جواب ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی از 16 روز بوده تا حتی 8 ماه !

نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh1364 نمایش پست ها
    اگر منظورتون اینه که جواب ویزاتون کی میاد، باید بگم که اصلا مشخص نیست و بستگی به خیلی چیزها داره که مهمترینش به نظر من رشته تحصیلتونه. جواب ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی از 16 روز بوده تا حتی 8 ماه !
    به شهر مقصد هم خیلی میتونه بستگی داشته باشه بعضی جاها زود جواب میدن.اما بدون پرسشنامه امنیتی جوابا بین 4-6 هفته میاد معمولا.

بچه ها کسی تجربه تعویض پاسپورت بعد از مصاحبه رو داره؟اگه پاسپورت زیاد اعتباری نداشته باشه و عوضش کرده باشیم روز تحویل ویزا مشکلی پیش نمیاد؟البته پاسپورت قدیمی رو هم که باهاش مصاحبه رفتیم رو هم داریم نشون میدیم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)