صفحه 64 از 123 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    بچه ها کسی تجربه تعویض پاسپورت بعد از مصاحبه رو داره؟اگه پاسپورت زیاد اعتباری نداشته باشه و عوضش کرده باشیم روز تحویل ویزا مشکلی پیش نمیاد؟البته پاسپورت قدیمی رو هم که باهاش مصاحبه رفتیم رو هم داریم نشون میدیم..
    نه تا اونجا که میدونم مشکلی نیست فقط پاس جدید رو میگیرن و یه استعلام میکنن و ویزارو میدن ولی مثل اینکه این استعلام یه چند روزی طول میکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    به شهر مقصد هم خیلی میتونه بستگی داشته باشه بعضی جاها زود جواب میدن.اما بدون پرسشنامه امنیتی جوابا بین 4-6 هفته میاد معمولا.
    من با دعوت نامه میرم دوستان ( دیدار از بستگان )؟ در این صورت چقدر زمان میبره برای جواب دادن ؟
    مقصدم هم برلین هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    من با دعوت نامه میرم دوستان ( دیدار از بستگان )؟ در این صورت چقدر زمان میبره برای جواب دادن ؟
    مقصدم هم برلین هستش
    شما که نوع ویزات شنگن میشه بین 14 تا 21 روزه باید مشخص بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    شما که نوع ویزات شنگن میشه بین 14 تا 21 روزه باید مشخص بشه.
    جواب ویزارو چطوری بهمون اطلاع میدن ؟
    تاریخ میگن باید حضوری بریم سفارت یا خیر ایمیل میزنن و یا تماس میگیرن ؟

Junior Member

دوستان یه سوال فوری.
    کسانی که پذیرش مشروط میگیرن. باید روز مصاحبه سفارت ،‌برگه ی ثبت نام کلاس زبان هم ببرند ؟
    و آیا میشه کلاس زبان در یک شهر غیر مرتبط با دانشگاه باشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    جواب ویزارو چطوری بهمون اطلاع میدن ؟
    تاریخ میگن باید حضوری بریم سفارت یا خیر ایمیل میزنن و یا تماس میگیرن ؟
    بعد ۱۴ یا ۲۱ روز برای شنگن باید حضوری مراجعه کنيد سفارت صبح ساعت ۸ فکر ميکنم همون طور که تو رسيد صندوق نوشته راه دیگه ای سراغ ندارم

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

سلام دوستان ... من فردا وقت سفارت دارم .. نامه پذیرش که هنوز برام نیومده اصلا نمیدونم قبولم یا ردم .. سوالی که دارم اینه داخل نامه ای که یونی اسیست برام فرستاده (برای دانشگاه کمنیتز) نوشته شده مدارک منو برای دریافت پذیرش برای Preparatory German Classes فرستاده .. یا همون Studienvorbereitenden Deutschkurs .. حالا سوالم اینه با این بهم ویزا میدن؟ و داخل فرم ویزا باید بزن کلاس زبان یا تحصیل؟
    کورسی که من اپلای کردم انگلیسی زبان بوده اصلا .. با ایلتس اپلای کرده بودم!

Junior Member

سلام بچه ها. کارت ملی من قدیمیه و تاریخ انقضاشم گذشته. آیا برای اخذ ویزا (یا کلا تو مراحل اداری دیگه) لازمه که برم برای کارت ملی هوشمند درخواست بدم؟ از زمان درخواست کارت ملی جدید تا صدورش چقدر طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojimah نمایش پست ها
    سلام بچه ها. کارت ملی من قدیمیه و تاریخ انقضاشم گذشته. آیا برای اخذ ویزا (یا کلا تو مراحل اداری دیگه) لازمه که برم برای کارت ملی هوشمند درخواست بدم؟ از زمان درخواست کارت ملی جدید تا صدورش چقدر طول میکشه؟
    شما هیچ نیازی به کارت ملی پیدا نخواهید کرد پس اصلا از این بابت نگران نباشید.

Junior Member

دوستان، استادم برای فرصت مطالعاتی دکتری، بهم گفته خودم متن دعوتنامه رو بنویسم طوری که احتمال ویزا گرفتنو بالا ببره. بجز این مساله که تاکید کنم به انگلیسی قراره کار کنیم و من تا بحال نشون دادم که دانش انگلیسیم کافیه، دیگه چه چیزهایی رو حتما باید بیارم تو متن دعوتنامه؟
    یه سوال دیگه، من ده دوازده سال پیش دو سال آلمان اقامت داشتم و ازونجا یه ZD گرفتم. بنظرتون روز مصاحبه اینو ارایه کنم یا چون قدیمیه نبرمش؟
    در مورد اینکه در حد B1 آلمانی بلدم بگم تو دعوتنامه یا دیگه لازم نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)