صفحه 66 از 123 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

من فکر می کنم که اگر بهتون قراره حقوق بدن باید ویزای کاری اقدام کنید و یا این که این که چون کوتاه مدته می تونید شنگن اقدام کنید ( اینی که میگم از اطلاعاتم برای کانادا هست که یکی از دوستام رفته ) هر دو صورتش میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah15 نمایش پست ها
    سلام
    برای من دعوت نامه ای اونده که من برای 3 ماه کاراموزی (internship) پذیرش شدم. من فارغ التحصیل ارشد هستم. قوانین فرصت مطالعاتی مربوط به دانشجوهای دکترا می شه! مشکل من اینه که نمی دونم برای جه ویزایی اقدام کنم؟ فرصت مطالعاتی؟ شنگن؟ اصن نیاز به اقدام برای ویزای اقامت هست؟
    ممنون می شم دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن.
    با تشکر

دوستان سلام،
    من اکتبر برای یک دوره پنج روزه به آلمان باید برم. دعوتنامه برای این دوره را دریافت کردم که در آن ذکر شده تمام هزینه‌های من طی پنج روز رو موسسه آلمانی به عهده میگیره (همچنین بیمه و پرواز)، منتها من میخوام پنج روز بیشتر بمونم و به همین خاطر هم بلیت برگشت را خواستم تا دیرتر برام بگیرن. حالا وقتی برای ویزا اقدام می کنم، با توجه به شرایطی که توضیح دادم، مشکلی توی ویزای شنگن ایجاد نمیشه؟
    برای پنج روز اضافی، خودم یک بیمه هفت روزه تهیه میکنم، میتونم گواهی اشتغال به تحصیل و سند خونه هم ارائه بدم،‌اصلا نیازی به اینها هست؟

Junior Member

درود بر شما
    ویزای من 22 روزه اومد . در مقابل بارکد زده RP, KV, AS که منظور پاسپورت ، بیمه مسافرتی و برگه رسیده .

پرسش اینجاس آیا گواهی تمکن مالی نیاز هست دوباره بگیرم و ببرم ؟

دوستان در پست های قبلی گفتن که در روز تحویل ویزا هم نیازه ، ممکنه به دلیل اینکه فاصله زمان مصاحبه تا دریافت ویزا کم بوده
    چنین مدرکی ( BA = گواهی به روز حساب) رو نخواستن ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmouds82 نمایش پست ها
    درود بر شما
    ویزای من 22 روزه اومد . در مقابل بارکد زده RP, KV, AS که منظور پاسپورت ، بیمه مسافرتی و برگه رسیده .

پرسش اینجاس آیا گواهی تمکن مالی نیاز هست دوباره بگیرم و ببرم ؟

دوستان در پست های قبلی گفتن که در روز تحویل ویزا هم نیازه ، ممکنه به دلیل اینکه فاصله زمان مصاحبه تا دریافت ویزا کم بوده
    چنین مدرکی ( BA = گواهی به روز حساب) رو نخواستن ؟
    هر چیزی جلوی بارکدتون زده، همونو ببرین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics in Digital Media, The University of Applied Sciences Mittweida

سلام دوستان. من یه سوال مهم دارم و امیدوارم اینجا جای درستی باشه برای پرسیدنش. من و همسرم هر دو ویزامون اومره. اما به یک دلیل خیلی مهم احتمال خیلی زیادی داره از رفتن منصرف بشیم. چطور باید به سفارت این موضوع رو اطلاع بدیم؟ و آیا این نرفتن در اقدام دوباره ما مثلا برای یک مقطع تحصیلی بالاتر در طی سالهای آینده مشکل جدی ایجاد میکنه؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط goldoon نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال مهم دارم و امیدوارم اینجا جای درستی باشه برای پرسیدنش. من و همسرم هر دو ویزامون اومره. اما به یک دلیل خیلی مهم احتمال خیلی زیادی داره از رفتن منصرف بشیم. چطور باید به سفارت این موضوع رو اطلاع بدیم؟ و آیا این نرفتن در اقدام دوباره ما مثلا برای یک مقطع تحصیلی بالاتر در طی سالهای آینده مشکل جدی ایجاد میکنه؟
    سلام دوست عزیز،
    بعیده که تلفنی بهتون پاسخ بدن، اما میتونین یه کاری بکنین، برین از در سمت راست (وقتی از سمت فردوسی میرین) از همون دری که برای قسمت مصاحبه استفاده میشه نه در تایید مدارک، بپرسین، بگین همچین چیزیه، البته نمیدونم که الان مهرو زدن رو ویزاتون یا نه، اگه نزدن که فک کنم باز شانستون بیشتر باشه! اگه زده باشن که واویلاست!!!!
    به هر حال بهتره برین حضوری بپرسن.
    اینو هم نمیدونم که تاثیری در آینده داره یا نه، ولی به نظرم (نظر شخصی خودم) مشکلی نداره.
    موفق باشین

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics in Digital Media, The University of Applied Sciences Mittweida

هنوز نرفتیم ویزامون رو بگیریم. فقط همون مهری که روز مصاحبه تو پاسپورت میزنن رو تو پاسپورت ها زدن دیگه.. متاسفانه ساکن تهران نیستیم. و چون برنامه مون یه جورایی در هم گره خورده هنوز برای تحویل مراجعه نکردیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

سلام
    ببخشید میخواستم بپرسم که اگه من با پذیرش یه هخشوله تو آلمان ویزامو بگیرم بعدش تا زمانی که ویزا به دستم برسه و یا حتی با همون ویزا برم آلمان،بعدش پذیرشم از دانشگاه های university خوب بیاد،میتونم برم اون دانشگاه دیگه ای که دلم میخواد ثبت نام کنم؟یا اینکه ویزای من دیگه مخصوص به همون هخشوله یا شهر صادر شده و نمیتونم با پذیرشای دیگه برم دانشگاه های دیگه ثبت نام کنم؟(دلیلی که اینو میپرسم این هستش که خوب هخشوله ها سریعتر و راحتتر پذیرش میدن و من هم سربازم و فکر نکنم بتونم این ترم حالا پذیرشو بگیرم و بعد دیفر کنم باید همین ترم تابستون 2016 برم،میخوام از یه هخشوله سریع پذیرش بگیرم و با اون برم و بعدش تا جواب دانشگاه های دیگه اومد اونجا ثبت نام کنم چون اینا معمولاً خیلی دیر جواب میدن که مخصوصاً کسایی که مثل من سرباز هستن و پاسپورت ندارن، رسماً به همون ترم نمیرسن)

این رو هم اضافه کنم که من با B2 میخوام برم و یک ترم باید اونجا زبان آلمانی بخونم.یعنی همون که برم درسم شروع نخواهد شد.(و حتی میشه اون ترم زبانمو تو اون هخشوله کامل کنم و بعد دوباره از همون آلمان برای یونی های دیگه اپلی کنم؟تو این پروسه کلاً نیازی نیس که دوباره به ایران برگردم دیگه؟)

سپاس
    ویرایش توسط civil_boy : August 25th, 2015 در ساعت 06:47 AM

سلام دوستان. من 28 جون وقت مصاحبه داشتم که به من گفتن حداقل 8 هفته دیگه جواب میدن.من هم با خیال راحت رفتم سفر خارج از کشور.وقتی برگشتم دیدم ( البته هنوز هم 8 هفته نشده) شماره تلفن سفارت روی تلفن ثابت خونه افتاده. تماس گرفتم.گفتن یک ماه پیش جوابت اومده و منفیه! گفتم ولی به من چیزی اعلام نشده. گفتن اعتراض دادی؟.گفتم نه. گفت که پرونده ات دست کنسوله اگه تا یه هفته دیگه خبری نشد دوباره تماس بگیر.
    خوب حالا این یعنی چی؟ اگه منفیه پرونده دست کنسول چکار میکنه؟ آیا ممکنه نظر کنسول تاثیری داشته باشه؟
    از استرس و ناراحتی دارم دق میکنم.
    کسی تجربه اینطوری داشته؟

سلام. اگر کسی قبلا برای تحصیل به کشوری مثلا انگلستان رفته باشه ولی بدون اینکه درسش رو تموم کنه ( یعنی بدون مدرک) برگشته باشه اگه دوباره اقدام کنه مثلا برای آلمان آیا سابقه بدی قلمداد میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)