صفحه 67 از 123 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    سلام. اگر کسی قبلا برای تحصیل به کشوری مثلا انگلستان رفته باشه ولی بدون اینکه درسش رو تموم کنه ( یعنی بدون مدرک) برگشته باشه اگه دوباره اقدام کنه مثلا برای آلمان آیا سابقه بدی قلمداد میشه؟
    سلام
    باید توضیح بدین چرا درستون رو تموم نکرده ولش کردین. اگه دلیل قانع کننده ای بیارین شاید مشکلی پیش نیاد.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی در مورد موضوع من اطلاع یا نظری داره من رو راهنمایی کنه:
    من در حال حاضر ایران هستم و از دانشگاهی در آلمان برای مستر دوم پذیرش دارم. هفته بعد هم زمان مصاحبه ام هست. در عرض دو سه هفته پیش یه موقعیت دکترای کاندیشنال برام پیش اومد (یعنی اکسپ گرفتم به شرط قبولی در بورس دااد, پروپوزال و ... رو هم واسه اپلای بورس دااد آماده کردم) .
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه جواب بورس دااد 6-7 ما دیگه (تو فروردین) میاد به نظرتون من میتونم الان با همین ویزای مستر دوم اقدام کنم و برم آلمان بعد اگر به امید خدا دااد رو قبول شدم ویزام رو تغییر بدم ؟ چون اگر دااد رو خدا نکرده قبول نشم هم مستر رو از دست دادم هم دکترا!!! با دااد هم صحبت کردم میگن اگه بتونی ویزات رو تغییر بدی مشکلی نیست.
    کسی تجربه مشابه داشته ؟ خودش یا دوستانش؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوستان اگر بخوام پرونده ویزام رو از اداره مهاجرت دوسلدورف پیگیری بکنم ، با کدوم قسمت اداره باید تماس بگیرم؟

اون چیزی که من می‌دونم اینه که ویزای توریستی رو نمی‌شه به ویزای تحصیلی تبدیل کرد.
    ولی با توجه به اینکه خیلی‌ها تغییر رشته می‌دن و از یک رشته یا دانشگاه به رشته یا دانشگاه دیگه می‌رن، پس تغییر نوع و مکان تحصیل تاثیری روی ویزا نداره. البته ویزای دکترا نمی‌دونم که تحصیلی هست یا کاری ولی اگر کاری هم باشه، خوب خیلی‌ها دوره‌ی مسترشون تموم میشه و شاغل به کار می‌شن، پس برای تبدیل اون هم نباید مشکلی وجود داشته باشه. چیزی که هست اینه که شما در واقع بعد از مدت کوتاهی اقامت می‌گیرید. و وقتی اقامت دارید بسته به نوعش یک‌سری مجوزها دارید؛ مثل اینکه چند ساعت در هفته کار کنید و دانشگاه بتونید اسم بنویسید یا نه. و خوب به نظر نمیاد که مشکلی داشته باشه بعد از اینکه اقامت گرفتید در یک دانشگاه و رشته و مقطع دیگه مشغول به کار و تحصیل بشید.
    البته همه‌ی این‌ها برداشت و تحلیل شخصی من از سیستم آلمان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranr نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر کسی در مورد موضوع من اطلاع یا نظری داره من رو راهنمایی کنه:
    من در حال حاضر ایران هستم و از دانشگاهی در آلمان برای مستر دوم پذیرش دارم. هفته بعد هم زمان مصاحبه ام هست. در عرض دو سه هفته پیش یه موقعیت دکترای کاندیشنال برام پیش اومد (یعنی اکسپ گرفتم به شرط قبولی در بورس دااد, پروپوزال و ... رو هم واسه اپلای بورس دااد آماده کردم) .
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه جواب بورس دااد 6-7 ما دیگه (تو فروردین) میاد به نظرتون من میتونم الان با همین ویزای مستر دوم اقدام کنم و برم آلمان بعد اگر به امید خدا دااد رو قبول شدم ویزام رو تغییر بدم ؟ چون اگر دااد رو خدا نکرده قبول نشم هم مستر رو از دست دادم هم دکترا!!! با دااد هم صحبت کردم میگن اگه بتونی ویزات رو تغییر بدی مشکلی نیست.
    کسی تجربه مشابه داشته ؟ خودش یا دوستانش؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما وقتی با ویزای دانشجویی بری آلمان هر دانشگاهی در هر مقطعی پذیرش بگیری از هر رشته ای میتونی عوض کنی. درنتیجه با همین پذیرش مستر اقدام کن اونجا کار دکترا درست شد عوض میکنی مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

سلام دوستان کسی سمپل خوب واسه motivation letter مستر دوم داره که همه سوالات چک لیست سفارت رو cover کرده باشه؟ (به انگلیسی).
    مصاحبه من هفته آینده است ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    مرسی

سلام دوستان
    من واسه 5 شنبه وقت سفارت دارم ولی چون مدارکم کامل نیست باید وقت رو کنسل کنم
    کسی می تونه راهنماییم کنه چطوری باید وقت رو کنسل کنم؟؟؟
    خیلی نگرانممم

سلام
    خواهش میکنم یکی جواب سواله منو بده
    درسته پاسپورت رو روزه مصاحبه میگیرن و تا روزی که جواب ویزا بدن نگه میدارن توی سفارت؟
    اینم بگم من با دعوت نامه میخوام ویزای شنگن بگیرم ( دیدار از بستگان )

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط ZOhrehEshghi نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم یکی جواب سواله منو بده
    درسته پاسپورت رو روزه مصاحبه میگیرن و تا روزی که جواب ویزا بدن نگه میدارن توی سفارت؟
    اینم بگم من با دعوت نامه میخوام ویزای شنگن بگیرم ( دیدار از بستگان )
    بله درسته.....

من برای یکشنبه وقت سفارت دارم و همسرم هم برای اخر هفته تور گردشی استانبول رزرو کرده برامون .
    پاسپورت رو سفارت بخوان چیکار باید کنم اگر شرایط رو براشون توضیح بدم قبول میکنن که پاسپورت نگه ندارن و پسم بدن؟
    دوستان برای کسی تا حالا این مشگل پیش اومده،نتیجه چی شده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)