صفحه 74 از 123 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز که همیشه در پروسه اپلای به من کمک کرده اند.
    من و دوستم به مشکل پیچیده ای برخوردیم.
    می خواهیم از ترم 5 مهندسی پزشکی دانشگاه دولتی انصراف بدیم ( یا کاردانی ) بگیریم (البته همین جای بحث داره کدوم بهتره)
    بعدش بریم آلمان واسه ترم بهار که الان درگیر اپلایش هستیم.
    فاصله ایجاد شده رو اینطور می خوایم توضیح بدیم:
    سال اول به جای کالج بوده دیگه پس گپ محسوب نمیشه.
    سال دوم هم مشغول خوندن آلمانی بودیم.
    نیم سال سوم هم مشغول پروسه اپلای.
    حالا سوال اینجاست:
    چون شرایطمون دقیقن مثل هم دیگس به مشکل ویزا برنمی خوریم؟؟
    چی بگیم بهتره؟
    اصلا دو رشته یا دو شهر مختلف انتخاب کنیم بهتر نیست؟ که بگیم مثلا براساس علاقه نداشتن به رشته قبلی و به طور تصادفی باهم اومدیم آلمان.
    سنمون هم 21 است.
    واقعا !! ممنون می شم راهنماییمون کنید.

این طور توضیح گپ جواب میده؟؟
    ممنون.
    ویرایش توسط omid2015 : November 26th, 2015 در ساعت 05:23 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان

من دوشنبه وقت مصاحبه (برای ویزای دانشجویی) دارم حالا می خوام بدونم که آیا پاسپورت رو هم ازم میگیرن؟ و اگر آره برای چه مدت نگه می دارن؟ آخه من آخر هفته باید برم سفر
    میشه توضیح بدین یه کم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shakmoh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دوشنبه وقت مصاحبه (برای ویزای دانشجویی) دارم حالا می خوام بدونم که آیا پاسپورت رو هم ازم میگیرن؟ و اگر آره برای چه مدت نگه می دارن؟ آخه من آخر هفته باید برم سفر
    میشه توضیح بدین یه کم
    سلام
    نه بعد مصاحبه بهتون بر می گردونن.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام،
    حالا این پاسپورتی که بعد از مصاحبه به ما میدن احیانا مهری،نشونی،چسبوندن ویزا به پاسپورتی یا هر عملیاتی که نشون بده پای پاسپورت به سفارت آلمان کشیده شده روش انجام نمیشه؟
    آخه پاسپورت من سیاحتیه!
    چون به bachelor پاس تحصیلی نمیدن ،و اگه بعد از ویزا برم واسه نظام وظیفه وثیقه بذارم گندش در نمیاد که پاسم رفته توی سفارت آلمان(اونم برای ویزای تحصیلی)؟
    کلا این راه چقد جواب میده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir73_dp نمایش پست ها
    سلام،
    حالا این پاسپورتی که بعد از مصاحبه به ما میدن احیانا مهری،نشونی،چسبوندن ویزا به پاسپورتی یا هر عملیاتی که نشون بده پای پاسپورت به سفارت آلمان کشیده شده روش انجام نمیشه؟
    آخه پاسپورت من سیاحتیه!
    چون به bachelor پاس تحصیلی نمیدن ،و اگه بعد از ویزا برم واسه نظام وظیفه وثیقه بذارم گندش در نمیاد که پاسم رفته توی سفارت آلمان(اونم برای ویزای تحصیلی)؟
    کلا این راه چقد جواب میده؟
    روز مصحابه یه مهر داخل پاسپورتت میزنن و با خودکارم نوعشو می نویسن (student)
    قاعدتا اگر مشکل خدمت داری و می خوای وثیقه بذاری باید از وزارت علومم نامه ببری برای نظام وظیفه ، کلا مشخصه داری برای تحصیل میری

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mmbornak نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز که همیشه در پروسه اپلای به من کمک کرده اند.
    من و دوستم به مشکل پیچیده ای برخوردیم.
    می خواهیم از ترم 5 مهندسی پزشکی دانشگاه دولتی انصراف بدیم ( یا کاردانی ) بگیریم (البته همین جای بحث داره کدوم بهتره)
    بعدش بریم آلمان واسه ترم بهار که الان درگیر اپلایش هستیم.
    فاصله ایجاد شده رو اینطور می خوایم توضیح بدیم:
    سال اول به جای کالج بوده دیگه پس گپ محسوب نمیشه.
    سال دوم هم مشغول خوندن آلمانی بودیم.
    نیم سال سوم هم مشغول پروسه اپلای.
    حالا سوال اینجاست:
    چون شرایطمون دقیقن مثل هم دیگس به مشکل ویزا برنمی خوریم؟؟
    چی بگیم بهتره؟
    اصلا دو رشته یا دو شهر مختلف انتخاب کنیم بهتر نیست؟ که بگیم مثلا براساس علاقه نداشتن به رشته قبلی و به طور تصادفی باهم اومدیم آلمان.
    سنمون هم 21 است.
    واقعا !! ممنون می شم راهنماییمون کنید.

این طور توضیح گپ جواب میده؟؟
    ممنون.
    سنتون اونقدر زیاد نیست که بخواید گپ تحصیلی رو توجیح کنید. نهایتا فکر می کنم با یه انگیزه نامه قوی و سطح زبان خوب مشکل خاصی از اون لحاظ نداشته باشید. اینم که شما خودتون سال اول دانشگاه رو به جای کالج درنظر گرفتید خیلی صحبت منطقی به نظر نمیرسه (از نظر من البته ) و فکر نمی کنم صرفا چون کالج در آلمان یک سال هست با سال اول دانشگاه سر به سر بشه. اینم که شرایط دو نفرتون مثل همه چیزی نیست که بخواید نگرانش باشید، سعی کنید انگیزه نامه هاتون مثل هم نباشه
    بلاخره ول کردن دانشگاه ایران توجیه قوی می خواد. نظر شخصی من اینه که لیسانسو بگیرید به نفعتونه . کالج رفتن داخل آلمان داستان سخت و پیچیده و هزینه بریه
    به نظر من خیلی منطقی تره اون سه ترم دیگه رو هم همینجا بخونید و در کنارش زبانو به سطح خیلی خوب برسونید بعد واسه مستر اپلای کنید.

Junior Member

با سلام.
    من با ثبت نام آنلاین و ارسال اسکم مدارک از دانشگاه گوتینگن واسه مقطع ارشد پذیرش گرفتم. خود دانشگاه گفته که بعدا مدارک لیسانس و زبانت رو واسمون پست کن. اسمی از دیپلم و پیش و اینا نیاورده.
    حالا من واسه گرفتن ویزا در روز مصاحبه سفارت لازمه دیپلم و پیش رو هم بدم ترجه کنن و با خودم ببرم سفارت؟ اگه آره، مهر و تایدییه کجاهارو لازمه داشته باشه؟
    ویرایش توسط omid2015 : December 4th, 2015 در ساعت 02:00 PM دلیل: انتقال

Junior Member

با سلام. ببخشید من جواب ویزام اومده و سفارت از من نامه مبنی بر اینکه با توجه به دیر آمدن جواب ویزا، هنوز هم می توانم در دانشگاه کارم را انجام بدهم و یک تاییدیه زبان برای تایید مکاتباتی که با استاد داشتم را از من خواسته است. به نظرتون ایمیلی با این محتوا به استادم بزنم خوبه؟
    The embassy has asked me a letter suggesting that I still can do my affairs at the university although my visa is suspended. moreover, It requires a language certificate from you to approve
    communications
    ویرایش توسط omid2015 : December 5th, 2015 در ساعت 02:30 AM دلیل: نظم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahfeshan نمایش پست ها

با سلام. ببخشید من جواب ویزام اومده و سفارت از من نامه مبنی بر اینکه با توجه به دیر آمدن جواب ویزا، هنوز هم می توانم در دانشگاه کارم را انجام بدهم و یک تاییدیه زبان برای تایید مکاتباتی که با استاد داشتم را از من خواسته است. به نظرتون ایمیلی با این محتوا به استادم بزنم خوبه؟
    The embassy has asked me a letter suggesting that I still can do my affairs at the university although my visa is suspended. moreover, It requires a language certificate from you to approve
    communications
    سلام دوست عزیزم اونطوری که من متوجه شدم سفارت دو نامه از شما میخواد. به نظر من متن این جوری باشه بهتره:
    The Embassy asked me two confirmation letter: One of them is that, shall I still do my research in your laboratory according this long time to get visa? And another one is that: an approvement of my English Language that shows I am able to handle English language in communication and research

Junior Member kulak آواتار ها

سلام به دوستان.
    سوالی برام پیش اومده که دونستن جوابش خیلی برام مهمه
    اگه یکی مصاحبه ویزای دانشجویی داده و منتظره ویزای دانشجوییش بیاد، در این حین دوباره وقت سفارت برای ویزای پیوست به همسر بگیره آیا با این نوبت گرفتن پرونده درخواست ویزای دانشجوییش باطل میشه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)