صفحه 78 از 123 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

من الان مصاحبه ی ویزا داشتم. به من فرم امنیتی نداد با اینکه نه تنها فیلدم کامپیوتره بلکه سکیوریتی هم هست. حالا نمیدونم دوباره میان بهم میگن پر کن یا نه. بعد خیلی راجع به کارم پرسید و اینکه چرا گواهی نیاوردم حالا من فاصله ی فارغ التحصیل شدنم یک ساله. به نظرتون فرم امنیتی رو میگن بیام پر کنم?

Junior Member

سلام دوستان... من برای کالج اقدام کردم. و ویزام تا روز امتحان به دستم نرسید... امتحان رو در ایران دادم و شنیدم اگه امتحان رو قبول نشم و ویزام بیاد دیگه ویزام رو نمیدن.. سوالم اینه که اگه پذیرش رو واسه ترم بعد تمدید کنم. ترم بعدهم دوباره باید برم مصاحبه سفارت یا چون ویزام این دفعه اکسپت شده همون پذیرش جدید کفایت میکنه و ویزا رو بهم میدن؟

دوستان سلام
    من 4 فوریه وقت سفارت داشتم و رفتم مصاحبه و تموم شد
    2 هفته بعدش به من زنگ زدن که باید فلان مدرک رو بیاری. نهایتا بنده 25 فوریه نقص مدرکم رو بردم و دیگه به نظر میرسه الان پروندم تکمیله.

حالا این 8 تا 10 هفته ای که میگن معمولا طول میکشه تا جواب ویزا بیاد، از 4 فوریه شروع شده یا تازه از 25 فوریه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط namoplus نمایش پست ها
    من الان مصاحبه ی ویزا داشتم. به من فرم امنیتی نداد با اینکه نه تنها فیلدم کامپیوتره بلکه سکیوریتی هم هست. حالا نمیدونم دوباره میان بهم میگن پر کن یا نه. بعد خیلی راجع به کارم پرسید و اینکه چرا گواهی نیاوردم حالا من فاصله ی فارغ التحصیل شدنم یک ساله. به نظرتون فرم امنیتی رو میگن بیام پر کنم?
    اگه بخان بگن معمولا تو یکی دو روز اول میگن بهت. اگر چیزی نگفتن بخیر گذشته...

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 4 فوریه وقت سفارت داشتم و رفتم مصاحبه و تموم شد
    2 هفته بعدش به من زنگ زدن که باید فلان مدرک رو بیاری. نهایتا بنده 25 فوریه نقص مدرکم رو بردم و دیگه به نظر میرسه الان پروندم تکمیله.

حالا این 8 تا 10 هفته ای که میگن معمولا طول میکشه تا جواب ویزا بیاد، از 4 فوریه شروع شده یا تازه از 25 فوریه ؟!
    محاسبات انجام نده. روال ویزا روی حساب کتاب جلو نمیره. صبور باش. ایشالله درست میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

فعلا که یه روزم نگذشته ولی امکان داره اصلا به دکترای انفورماتیک ندن فرم امنیتی? خانمه چند باز ازم پرسید رشتت انفورماتیکه?

Junior Member

دوستان وقتی ویزامون اوکی شد گذرنامه رو کی باید تحویل بدیم و کی تحویل میدن واسه ویزای دانشجویی؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط theblueone نمایش پست ها
    دوستان وقتی ویزامون اوکی شد گذرنامه رو کی باید تحویل بدیم و کی تحویل میدن واسه ویزای دانشجویی؟
    صبح تحویل میدید و ساعت 2 بعدازظهر تحویل میگیرید. البته اگر خیلی شلوغ باشه ممکنه روز بعد بهتون تحویل بدن.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

سلام
    من قبلا یه دور ویزای تحصیلی گرفتم که از تاریخ 28-09-15 بود تا 26-12-15 ولی نتونستم برم .حالا از یک دانشگاه دیگه برای ترم زمستون 2016-17 پذیرش دارم منتها میترسم دیگه بهم ویزا ندن .تا حالا کسی این مشکل براش پیش اومده .اگه آره لطفا منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.حدود یک ماه دیگه جواب پذیرش دانشگاه سویدم هم میاد که اونم قبولم احتمالا .میخوام ببینم اگه سفارت المان به این قضیه گیر میده دیگه برم سراغ سوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiiiiiiiiir نمایش پست ها
    سلام
    من قبلا یه دور ویزای تحصیلی گرفتم که از تاریخ 28-09-15 بود تا 26-12-15 ولی نتونستم برم .حالا از یک دانشگاه دیگه برای ترم زمستون 2016-17 پذیرش دارم منتها میترسم دیگه بهم ویزا ندن .تا حالا کسی این مشکل براش پیش اومده .اگه آره لطفا منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.حدود یک ماه دیگه جواب پذیرش دانشگاه سویدم هم میاد که اونم قبولم احتمالا .میخوام ببینم اگه سفارت المان به این قضیه گیر میده دیگه برم سراغ سوید.
    یکی از دوستان من هم همین مشکل رو داره و اقدام کرده رفته سفارت و فقط جواب قانع کننده ای داده حالا منتظره ببینه چی میشه. چه دلیلی آخه وجود داره که ویزا ندن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)