صفحه 82 از 123 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اون ویزای جویای کاری که شما بعد از تحصیل می گیرین با اون ویزای جویای کاری که دوستان تو تاپیکای دیگه نوشتن و از ایران میگیرن متفاوته. شما هر وقت تحصیلتون تموم بشه، خود به خود مجبورین برای ویزای جویای کار اقدام کنین (مگر اینکه کار پیدا کرده باشین قبلش که مستقیم ویزاتونو به ویزای کار تبدیل کنین). یعنی هر وقت دفاع کنین، دانشگاه نامه می فرسته برای اداره اقامت که این درسشو تموم کرد و شما باید برین تکلیف ویزاتونو مشخص کنین. حالا یا دوباره مثلا دانشجوی دکترا شدین، یا کار پیدا کردین یا ویزای جویای کار می گیرین. این ویزای جویای کار که بعد از تحصیل بهتون میدن 18 ماهه است. اما خب بستگی داره چقدر پول تو حسابتون داشته باشین. دوباره مثل دوران تحصیلتون باید نشون بدین که خرجتونو دارین. اگه 8000 تا بهشون نشون بدین، یه ساله تمدید می کنن، اگه 12000 یورو نشون بدین، از همون اول 18 ماهه تمدید می کنن. اگر هم اولش یه ساله تمدید کنین، بقیه اش نمی پره. یعنی می تونین ویزای جویای کارتونو رو مثلا به صورت سه تا شیش ماه بگیرین یا یه دونه یه سال و یه شیش ماه.
    آقا ، من ادامه سوالم رو اینجا نوشتم. گفتم شاید بهتر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

دوستان من سوالم درباره ویزای اینترنشیپه.
    من با یه نفر توی TUM صحبت کردم، گفت یه پروژه داریم توی یه شرکت،اینترنشیپمون ربطی به TUM نداره. الان من برای اینترنشیپه ۵ ماهه باید ویزای کاری(employment/blue card) بگیرم؟یا student?
    کلا هم موقعیت خارج آلمان نداشتن، میگه من باید بگم چی لازم دارم. لطفا کمک کنید برای چه ویزایی باید وقت بگیرم؟
    ممنون

سلام. من تازه پذیرش ارشد گرفتم.
    آیا کسی بوده که بدون مدرک اصلی لیسانس ویزا بگیره؟ یعنی تو سفارت این مدرکو ازش نخوان؟ از این جهت میچرسم که اگه بخوام مدرکمو بخرم حدود 15 میلیون برام هزینه داره.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم ازتون پاسخ بدید. اگر ویزای سه ماهه رو گرفته باشیم، از زمانی که تاریخ اون سه ماه شروع میشه چند روز فرصت داریم که از ایران خارج شیم؟
    آیا باید همون روز اول حرکت کنیم؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم ازتون پاسخ بدید. اگر ویزای سه ماهه رو گرفته باشیم، از زمانی که تاریخ اون سه ماه شروع میشه چند روز فرصت داریم که از ایران خارج شیم؟
    ممنون
    سلام
    شما تو هر زمانی در اون بازه ی سه ماهه می تونین از کشور خارج بشین. مشکلی نداره. اما بهتره خیلی دیر این کارو نکنین. چون تو آلمان به مشکل برمی خورین. وقت کافی برای تبدیل ویزاتون، ثبت نامتون توی شهرداری، باز کردن حساب و کارهای اداریتون در نظر بگیرین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

سلام دوستان. یه سوال داشتم.

برای جلسه مصاحبه ویزای دانشجویی، با توجه به اینکه فایل نتیجه تافل که از سایت ETS دریافت میشه برای تایید نمرات شماره تلفن داره، آیا باز هم نیاز هست که اصلش موجود باشه؟ یا میشه پرینت نتیجه روی سایت ETS رو اونجا ارائه داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    شما تو هر زمانی در اون بازه ی سه ماهه می تونین از کشور خارج بشین. مشکلی نداره. اما بهتره خیلی دیر این کارو نکنین. چون تو آلمان به مشکل برمی خورین. وقت کافی برای تبدیل ویزاتون، ثبت نامتون توی شهرداری، باز کردن حساب و کارهای اداریتون در نظر بگیرین.
    سلام. ممنون از پاسختون. معمولا چقدر زمان در نظر بگیرم واسه تمام مواردی که فرمودید در آلمان تا دچار مشکل نشم؟ با این توضیح که من قرار هست به شرق آلمان درسدن برم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط signal89 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم.

برای جلسه مصاحبه ویزای دانشجویی، با توجه به اینکه فایل نتیجه تافل که از سایت ETS دریافت میشه برای تایید نمرات شماره تلفن داره، آیا باز هم نیاز هست که اصلش موجود باشه؟ یا میشه پرینت نتیجه روی سایت ETS رو اونجا ارائه داد؟
    سلام،
    پرینت رنگیش بگیرید، کفایت میکنه. دو هفته پیش من با همون مصاحبه کردم.

Junior Member

سلام دوستان.
    تا بحال برای کسی این شرایط پیش اومده که بخواد در فاصله بین مصاحبه سفارت تا اومدن ویزا، پاسپورتش رو تمدید کنه؟ آیا سفارت در زمان دادن ویزا ایراد می گیره اگه شماره پاسپورت عوض شده باشه؟
    ممنون از کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadgasemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    درسته که هیچ شرطی وجود نداره برای تاریخ ورود شما به آلمان ، ولی شما حتما باید برید دانشگاه و ثبت نام کنید دیگه!!! خب معمولا دانشگاه هم یک بازه ی زمانی رو تو پذیرش نامه نوشته که تا فلان تاریخ مهلت دارید برای ثبت نام اینجا حاضر بشید . اگر شما ثبت نام دانشکاه رو انجام ندید دیگه نمیتونید تو شهرداری ثبت نام کنید و ... که مراحل تبدیل ویزای ۳ ماهه به ۱ ساله است . در نتیجه شما تا زمانی مهلت داری برای ورود که بتونی دانشگاه ثبت نام کنی.
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)