صفحه 85 از 123 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان کسی هست که وسط کارشناسی ارشد برای مستر آلمان پدیرش گرفته باشه و بخواد انصراف بده و بره ؟ میخوام بدونم مشکلی برای ویزا گرفتن پیش نمیاره این موضوع؟ ممنون

Junior Member

سلام.مدرک لیسانس برق قدرت دارم معدلم هم خوبه 17.11 در حال حاضر 25 سال سن دارم اگه بخوام دوباره در آلمان لیسانس اینفورماتیک بخونم و دانشگاه هم قبول کنه سفارت برای ویزا به خاطر سنم گیر نمیده ؟ برای لیسانس محدودیت سنی داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hirkaniboy نمایش پست ها
    سلام.مدرک لیسانس برق قدرت دارم معدلم هم خوبه 17.11 در حال حاضر 25 سال سن دارم اگه بخوام دوباره در آلمان لیسانس اینفورماتیک بخونم و دانشگاه هم قبول کنه سفارت برای ویزا به خاطر سنم گیر نمیده ؟ برای لیسانس محدودیت سنی داره؟
    دانشگاه مشکل نداره، ولی سفارت به احتمال زیاد به خاطر سنت ریجکت میکنه. سنت برا لیسانس بالاست یه کم. محدودیت از نظر آلمانیها نه، اینجا آدم آلمانی هست، 33 سالشه، ترم 6 لیسانسه تازه. ولی برا شما که ویزا میخوای بگیری مسئله سازه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط p000ya نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که وسط کارشناسی ارشد برای مستر آلمان پدیرش گرفته باشه و بخواد انصراف بده و بره ؟ میخوام بدونم مشکلی برای ویزا گرفتن پیش نمیاره این موضوع؟ ممنون
    حتما مشکلی پیش میآد ، یا کلا مدارکی رو ارائه ندید که شما دانشجوی ارشد هستید ( که بهترین راه همینه )‌ یا که باید یک انگیزه نامه ی خیلی قوی بنویسید که کاملا این عملکردتون رو توجیه کرده باشه و دلایل منطقی براش گفته باشید ، از نظر آلمان خیلی عجیبه که طرف در حال حاضر دانشجوی مستر هست ، درسشو میگذاره کنار و میخواد بیاد آلمان با یک زبان دیگه باز از اول هموون مستر رو بخونه . و به همین دلیل اکثر موارد ریجکت میکنه و دلیلی هم که میآره این هست که : برای ما کاملا روشن نشده که شما فقط برای تحصیل میخواین به آلمان بیآن
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

Junior Member

سلام دوستان عزیز ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون خیلی استرس برای ویزا دارم.
    من از طریق یونی اسیس برای چنتا دانشگاه برای مستر اقدام کردم که دانشگاه کلن به من اوکی داد و شروع ترم هم اکتبر هست . حالا دانشگاه چنتا فرم داده که باید پر کنم و براشون بفرستم مثل فرم ثبت نام و کارت دانشجویی و ...
    تو این فرمهایی که به من داده یه pdf هست که admission letter هست.توش نوشته که من دانشگاه قبول شدم و باید فرمها رو پر کنم و براشون بفرستم تا پذیرش نهایی بشه . حالا من با همین ادمیشن که دارم مبتونم برم سفارت و در خواست ویزا کنم؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط GHSF نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون خیلی استرس برای ویزا دارم.
    من از طریق یونی اسیس برای چنتا دانشگاه برای مستر اقدام کردم که دانشگاه کلن به من اوکی داد و شروع ترم هم اکتبر هست . حالا دانشگاه چنتا فرم داده که باید پر کنم و براشون بفرستم مثل فرم ثبت نام و کارت دانشجویی و ...
    تو این فرمهایی که به من داده یه pdf هست که admission letter هست.توش نوشته که من دانشگاه قبول شدم و باید فرمها رو پر کنم و براشون بفرستم تا پذیرش نهایی بشه . حالا من با همین ادمیشن که دارم مبتونم برم سفارت و در خواست ویزا کنم؟؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    دقیقا اون نامه توش چی نوشته شده؟ اگه بدون هیچ قید و شرطی نوشته شما پذیرفته شدین، برای سفارت قابل قبوله. یعنی توش نگفته باشه که مشروط به اینکه فلان فرم ها رو پر کنین و به ما بدین و ادمیشن نهایی رو بگیرین.
    به طور معمول هم باید بگم همون نامه ای که میگین درسته. یه نامه است که توش نوشته شما تو فلان دانشگاه، فلان درس، فلان ترم قبول شدین. اگر پذیرش ما رو می پذیرین، تا فلان تاریخ باید ثبت نام کنین. شروع کلاساتون فلان تاریخ هست.
    اون فرم هایی که میخوان صرفا مربوط به اینه که از شما اکی نهایی رو بگیرن تا نتیجه ی بنده خداهایی که تو لیست انتظار هستن رو مشخص کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

Arrow پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان
    من باید برای چند هفته آینده وقت ویزا دانشجویی بگیرم چون دیر میشه ،
    فعلا نامه هارد کپی ادمیشن من از دانشگاه نیومده و فقط pdf اومده (گفتن اگه بخوای میتونیم نامه رو مستقیم به کنسول ایمیل کنیم).
    نامه یونی اسیست هم که تایید مدارک و ارسال اونها به دانشگاه رو نشون میده رسیده .
    از طرفی سفارت گفته :

• برگه پذیرش و یا تاییدیه اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه :

یک تاییدیه اقدام جهت ثبت نام از سوی Uniassistو یا یک تاییدیه از دانشگاه برای درخواست روادید کافی
    است. ارائه ایمیل کافی نیست.

نمیدونم اگه نامه دانشگاه نرسه چی میشه ، با توجه به اینکه احتمال دیر رسیدن یا گم شدن نامه هم وجود داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdkrm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من باید برای چند هفته آینده وقت ویزا دانشجویی بگیرم چون دیر میشه ،
    فعلا نامه هارد کپی ادمیشن من از دانشگاه نیومده و فقط pdf اومده (گفتن اگه بخوای میتونیم نامه رو مستقیم به کنسول ایمیل کنیم).
    نامه یونی اسیست هم که تایید مدارک و ارسال اونها به دانشگاه رو نشون میده رسیده .
    از طرفی سفارت گفته :

• برگه پذیرش و یا تاییدیه اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه :

یک تاییدیه اقدام جهت ثبت نام از سوی Uniassistو یا یک تاییدیه از دانشگاه برای درخواست روادید کافی
    است. ارائه ایمیل کافی نیست.

نمیدونم اگه نامه دانشگاه نرسه چی میشه ، با توجه به اینکه احتمال دیر رسیدن یا گم شدن نامه هم وجود داره .
    نیازی به هارد کپیش ندارید. اسکن نامه پذیرشتون هم باشه کافیه. همون رو پرینت بگیرید ببرید.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید.. ببخشید دوستان من برای 10/7/2016 وقت گرفتم.. اما این وقت میفته شنبه که سفارت تعطیله.. آیا مشکلی پیش میاد؟؟ من چه کار باید بکنم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sohaz نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.. ببخشید دوستان من برای 10/7/2016 وقت گرفتم.. اما این وقت میفته شنبه که سفارت تعطیله.. آیا مشکلی پیش میاد؟؟ من چه کار باید بکنم ؟
    دهم یکشنبه است و سفارت بازه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)