صفحه 86 از 123 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

سلام دوستان ،
    دوستان لطف میکنید مراحل تمدید پذیرش رو توضیح بدید ،‌یعنی کسی که ویزاش اومده ولی از تاریخ شروع کلاسش گذشته و باید یک پذیرش جدید به سفارت ارائه بده .
    چیکا باید بکنه ؟
    اگر نمی ترسیدی چکار می کردی ؟ این سوالی است که باید همواره در لحظه ی انتخاب از خودتون بپرسید .
    آنچه که از آن می ترسید ، هرگز به آن بدی که تصور می کنید نیست !
    ترس را پشت سر بگذار تا بتوانی احساس آزادی کنی !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    دوستان لطف میکنید مراحل تمدید پذیرش رو توضیح بدید ،‌یعنی کسی که ویزاش اومده ولی از تاریخ شروع کلاسش گذشته و باید یک پذیرش جدید به سفارت ارائه بده .
    چیکا باید بکنه ؟
    باید به دانشگاهش ایمیل بزنه، بگه میشه این پذیرشو برای ترم بعد به من بدین. من به گرفتن ویزا نمی رسم.
    البته همه ی دانشگاها تو آلمان این کارو نمی کنن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

سلام
    امیدوارم سوالم رو جای مناسب و مرتبطی مطرح کرده باشم.
    آیا سفارت امکانش هست که ویزا رو زودتر از موعدی که توی سایت اعلام شده، بزنه روی پاسپورت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sum1 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم سوالم رو جای مناسب و مرتبطی مطرح کرده باشم.
    آیا سفارت امکانش هست که ویزا رو زودتر از موعدی که توی سایت اعلام شده، بزنه روی پاسپورت؟
    سلام
    نمیشه گفت حتما میشه اما برای من یه جورایی این کارو کردن!
    به من روز مصاحبه خود آفیسر گفت هشت روز دیگه بیا ویزاتو بگیر. ویزام هم دانشجویی بود (حالا اینکه من خوش شانس بودم دیگه شانس خودم بود). بعد این وسط از سفارت بهم زنگ زدن گفتن مثلا 20 روز دیگه بیا بگیر. اون تاریخی که اونا می گفتن از بلیت منم اون ور تر بود. گفتم من بلیتمم گرفتم. طرف گفت ما وقت دیگه ای نداریم و سریع خداحافظی کرد و قطع کرد. منم سر همون هشت روزش رفتم. خانومه غرغر کرد، گفت زودتر از موعدت اومدی ولی زد ویزا رو برام.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان من یه راهنمایی و مشورت می خوام
    من از یونی اسیست نامه تایید گرفتم که ذکر کرده می تونم برای ویزا اقدام کنم . الان نمی تونم تصمیم بگیرم که با همین نامه اقدام کنم یا نه ؟ از یه طرفی به علت شلوغی سفارت و مشکل در گرفتن وقت سفارت می ترسم کارم عقب بیوفته و از طرف دیگه اگه دانشگاه پذیرش نده نمی خوام ریجکت تو پاسم بخوره . نظر شما رو در این مورد می خواستم بدونم ؟
    و سوال دیگه در رابطه با سفرهای قبلی به المان و تاثیر اون بر روی گرفتن ویزا رو می خواستم بدونم . من سه سفر در این سه سال اخیر به المان داشتم و نمی دونم چه تاثیری ممکنه در روند گرفتن ویزا داشته باشه .

مرسی

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    نمیشه گفت حتما میشه اما برای من یه جورایی این کارو کردن!
    به من روز مصاحبه خود آفیسر گفت هشت روز دیگه بیا ویزاتو بگیر. ویزام هم دانشجویی بود (حالا اینکه من خوش شانس بودم دیگه شانس خودم بود). بعد این وسط از سفارت بهم زنگ زدن گفتن مثلا 20 روز دیگه بیا بگیر. اون تاریخی که اونا می گفتن از بلیت منم اون ور تر بود. گفتم من بلیتمم گرفتم. طرف گفت ما وقت دیگه ای نداریم و سریع خداحافظی کرد و قطع کرد. منم سر همون هشت روزش رفتم. خانومه غرغر کرد، گفت زودتر از موعدت اومدی ولی زد ویزا رو برام.
    من میخوام آگوست برم سفر اسپانیا ازونجا برم آلمان؛ امیدوارم برای منم بزنه یک هفته قبل. چون تاریخ پیک آپ رو نوشته 1 سپتامبر. بعد اینکه از همون تاریخ هم ویزا شروع میشه؟

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ نمایش پست ها
    دوستان من یه راهنمایی و مشورت می خوام
    من از یونی اسیست نامه تایید گرفتم که ذکر کرده می تونم برای ویزا اقدام کنم . الان نمی تونم تصمیم بگیرم که با همین نامه اقدام کنم یا نه ؟ از یه طرفی به علت شلوغی سفارت و مشکل در گرفتن وقت سفارت می ترسم کارم عقب بیوفته و از طرف دیگه اگه دانشگاه پذیرش نده نمی خوام ریجکت تو پاسم بخوره . نظر شما رو در این مورد می خواستم بدونم ؟
    و سوال دیگه در رابطه با سفرهای قبلی به المان و تاثیر اون بر روی گرفتن ویزا رو می خواستم بدونم . من سه سفر در این سه سال اخیر به المان داشتم و نمی دونم چه تاثیری ممکنه در روند گرفتن ویزا داشته باشه .

مرسی
    به هر حال بستگی به خودتون داره. یک مقداری پروسه ویزا ریسک و عدم قطعیت داره! ولی خوب اگر 50 درصد به بالا میدونید که پذیرش بگیرید حتما اقدام کنید. زیاد هم نگران نباشید. چون اگر از همین امروز اقدام کنید تازه 1.5 ماه بعد وقت ویزا میگیرید!

Junior Member

به هر حال بستگی به خودتون داره. یک مقداری پروسه ویزا ریسک و عدم قطعیت داره! ولی خوب اگر 50 درصد به بالا میدونید که پذیرش بگیرید حتما اقدام کنید. زیاد هم نگران نباشید. چون اگر از همین امروز اقدام کنید تازه 1.5 ماه بعد وقت ویزا میگیرید!
    خیلی ممنون از جوابتون
    متاسفانه که امروز نتونستم ‌وقت بگیرم

Junior Member

من هم شرایطم شبیه این خانوم هست ، میخوام بدونم اگر اوایل مرداد وقت سفارت بگیریم ، ولی قبل وقت سفارت جواب پذیرش یا ریجکتمون بیاد ، و اگر ریجکت شیم آیا میتونیم قبل از رفتن به سفارت وقت رو کنسل کنیم؟ اونوقت چکار باید کرد کلا؟ باید به سفارت اطلاع داد که نمیتونیم بریم ؟ چون شنیدم اگه وقت بگیریم و نریم ممکنه چند وقت محروم شیم

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ec1364 نمایش پست ها
    من هم شرایطم شبیه این خانوم هست ، میخوام بدونم اگر اوایل مرداد وقت سفارت بگیریم ، ولی قبل وقت سفارت جواب پذیرش یا ریجکتمون بیاد ، و اگر ریجکت شیم آیا میتونیم قبل از رفتن به سفارت وقت رو کنسل کنیم؟ اونوقت چکار باید کرد کلا؟ باید به سفارت اطلاع داد که نمیتونیم بریم ؟ چون شنیدم اگه وقت بگیریم و نریم ممکنه چند وقت محروم شیم
    طبق سایت سفارت، امکان کنسل کردن وقت وجود نداره. ولی خوب شما جوری وقت سفارت رو تنظیم کنید که مطمئن باشید جواب پذیرش چندتا دانشگاهی که اپلای کردید میاد.
    این مسئله دیگه واقعا بستگی به خودتون داره.
    ولی خوب من اگر جای شما بودم، چندتا دانشگاه متفاوت حتی کشورهای متفاوت رو اپلای میکردم که مطمئن باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)