صفحه 92 از 123 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_khoddam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يك سوال داشتم چون واقعا گيج شدم و جايي پيدا نكردم كه اين موضوع رو دقيق گفته باشه
    خوشحال ميشم اگه كمك كنيد
    اگر رشته تحصيلي شما به زبان انگليسي باشه و دانشگاه هم ازت مدرك آلماني نخواد آيا روز مصاحبه براي سفارت بايد مدرك زبان آلماني معتبر ارائه بشه؟ اگر بله تا چه سطحي؟
    سلام
    اگه دانشگاه مدرک آلمانی نخواد، سفارت هم نمیخواد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من از یک استاد اوکی گرفتم واسه پذیرش. تو تاپیک های مربوط به گرفتن وقت دیدم اوضاع خرابه و خیلیا نمیتونن وقت بگیرن و پذیرششون میپره. پس قبل از بحث با استاد در مورد ترمی که PhD رو شروع میکنم بهتره این سوالو بپرسم:
    1- آیا با شرایط موجود، موفق میشم وقت مصاحبه بگیرم و به ترم بعد (ترم ژانویه) برسم؟
    2- اگه جواب سوال قبل منفی هست، از چه مدت قبل شروع ترم میشه درخواست ویزا داد؟ مثلا از الان واسه ترم پاییز 2017 میشه مصاحبه رفت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Debo نمایش پست ها
    روز تحویل ویزا باید بیمه رو ببریم. باید اصل بیمه باشه حتما یا اگه کپی هم باشه سفارت قبول میکنه؟
    هم اصل هم کپی..بیمه هم حتما باید 6 ماه باشه.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yvo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از یک استاد اوکی گرفتم واسه پذیرش. تو تاپیک های مربوط به گرفتن وقت دیدم اوضاع خرابه و خیلیا نمیتونن وقت بگیرن و پذیرششون میپره. پس قبل از بحث با استاد در مورد ترمی که PhD رو شروع میکنم بهتره این سوالو بپرسم:
    1- آیا با شرایط موجود، موفق میشم وقت مصاحبه بگیرم و به ترم بعد (ترم ژانویه) برسم؟
    2- اگه جواب سوال قبل منفی هست، از چه مدت قبل شروع ترم میشه درخواست ویزا داد؟ مثلا از الان واسه ترم پاییز 2017 میشه مصاحبه رفت؟
    سلام

شما میتونید هر چه زودتر یه دعوتنامه از استادتون برای ترم ژانویه بگیرید و برای وقت مصاحبه اقدام کنید. فکر میکنم برای ترم ژانویه تقاضای دانشجویی کمتر باشه و راحتتر بتونید وقت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام.

خیر نیازی به مدرک زبان آلمانی ندارید اگر رشته ای که ازش پذیرش دارید به زبان انگلیسی باشه. توی خود سایت سفارت هم گفته.

موفق باشید.
    مرسي از راهنمايي تون ولي من چيزي توي سايت سفارت نديدم
    مطمئن هستيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_khoddam نمایش پست ها
    مرسي از راهنمايي تون ولي من چيزي توي سايت سفارت نديدم
    مطمئن هستيد؟
    سلام.

وارد لینک زیر از سفارت آلمان باشید و راهنمای مربوط به ویزای اقامت دانشجویی رو مطالعه کنید. داخلش نوشته شده این قضیه:

http://m.teheran.diplo.de/Vertretung...A4tter__S.html

موفق باشید.

سلام من در سایت سفارت جواب سوالم را پیدا نکردم بهمین دلیل اینجا مطرح می کنم. اگر ویزایی که سفارت به شما می دهد اشتباه تایپی داشته باشد چه باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinalavi نمایش پست ها
    سلام من در سایت سفارت جواب سوالم را پیدا نکردم بهمین دلیل اینجا مطرح می کنم. اگر ویزایی که سفارت به شما می دهد اشتباه تایپی داشته باشد چه باید کرد؟
    سلام.

به نظر من به باجه اطلاعات سفارت بگید که چنین مساله ای هست ببینین خودشون چی می گن. شاید ویزاتونو عوض کنن و یا اصلاحی بهش بزنن.

موفق باشید.

Junior Member

با سلام به دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که با توجه به مدارکی که ندارم آیا میتونم برم سفارت یا ریجکت میشم:

دیپلم: فنی و حرفه ای کامپیوتر (بدون مدرک پیش دنشگاهی)
    کاردانی دانشگاه آزاد : کامپیوتر( سال 83 کنکور دادم و شاید بتونم گواهی قبولی در کنکور رو بگیرم چون اون موقع ها روزنامه ای بود)
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد( 2.5 ساله): عمران- شاگرد دوم با معدل 17.34 (بدون کنکور خوندم پس گواهی قبولی تو کنکور رو ندارم)

حالا با توجه به اینکه تو سفارت قید شده مدرک پیش دانشگاهی و گواهی قبولی تو کنکور رو لازم داره من ریجکت میشم؟ یعنی کلا قید کشور آلمان رو بزنم؟ با دانشگاه هایی که در تماس بودم از رزومه و نمراتم خوششون اومد و گفتن حتما اپلای کن. من الان مشکلم با سفارته.

سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط qweasdf نمایش پست ها
    با سلام به دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که با توجه به مدارکی که ندارم آیا میتونم برم سفارت یا ریجکت میشم:

دیپلم: فنی و حرفه ای کامپیوتر (بدون مدرک پیش دنشگاهی)
    کاردانی دانشگاه آزاد : کامپیوتر( سال 83 کنکور دادم و شاید بتونم گواهی قبولی در کنکور رو بگیرم چون اون موقع ها روزنامه ای بود)
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد( 2.5 ساله): عمران- شاگرد دوم با معدل 17.34 (بدون کنکور خوندم پس گواهی قبولی تو کنکور رو ندارم)

حالا با توجه به اینکه تو سفارت قید شده مدرک پیش دانشگاهی و گواهی قبولی تو کنکور رو لازم داره من ریجکت میشم؟ یعنی کلا قید کشور آلمان رو بزنم؟ با دانشگاه هایی که در تماس بودم از رزومه و نمراتم خوششون اومد و گفتن حتما اپلای کن. من الان مشکلم با سفارته.

سپاس
    دوست عزیز قبلا افرادی بودند که مثل شما پیش دانشگاهی نداشتند ولی با توجه به داشتن مدرک لیسانس هم پذیرش فوق گرفتند و هم متعاقبا ویزا.
    تو چک لیست سفارت هم من الان چک کردم، دیدم همینو نوشته. شما اگه میتونین یه ایمیل بزنین یا تماس بگیرین بلکه جواب بدن و جواب اتومات نفرستند براتون.
    اون گواهی قبولی کنکور مورد حادی نیست. مهم تر مدرک پیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)