صفحه 95 از 123 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Banned

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mansooro نمایش پست ها
    من 33 سال دارم و ارشد رو سال 88 گرفتم و بعد ازون سابقه کار دارم. الان میخوام پذیرش بگیرم در رشته مدیریت گرایشی که دقیقا مربوط به کارم هست و با ارشدم متفاوت. به نظر شما سفارت ویزا نمیده؟ به دلیل سنم یا مستر دوم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    ببنید هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست،‌ هستند دوستانی که با سن بالای سی سال تونستند برای مستر دوم ویزا بگیرند، پس نا امید نشید، نکته ای که الان همه درگیرش هستند شلوغی سفارت و طولانی شدن روند چک امنیتی هست، در کل شما همزمان برای آلمان و کشورهای دیگه اقدام کنید، هم دکترا و هم ارشد مجدد، تا شانس بیشتری هم برای پذیرش و هم برای دریافت ویزا داشته باشید.
    موفق باشید
    ببخشید دوست عزیز شما کدوم دوستان مدنظرتونه که با سن بالای 30 برای مستر دوم ویزا گرفتند ؟!
    ایشون با سن 33 سال برای مستر اول هم ویزاش به احتمال زیاد حداقل در بار اول 100% ریجکت خواهد شد. چه برسه به دومی دیگه...

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز شما کدوم دوستان مدنظرتونه که با سن بالای 30 برای مستر دوم ویزا گرفتند ؟!
    ایشون با سن 33 سال برای مستر اول هم ویزاش به احتمال زیاد حداقل در بار اول 100% ریجکت خواهد شد. چه برسه به دومی دیگه...
    با سلام،
    دوست بنده با سن ۳۱ سال در ۲۰۱۵ موفق شدند. دقیقا به همین خاطر بنده عرض کردم هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و به ایشون پیشنهاد کردم که علاوه بر آلمان و مقطع ارشد مجدد، برای سایر کشورها و مقطع دکترا هم اقدام کنند.
    موفق باشید

سلام دوستان
    کسانی که تجربش رو دارن لطفا منو راهنمایی کنند:
    فوق لیسانس بیوتکنولوژی گیاهی دارم، بین لیسانسم تا ارشد 2.5 سال فاصله هست که کار می کردم . البته زبان میخوندم، بعد از ارشدم هم ( 2) ساله که مشغولم توی یک شرکت تخصصی.
    الان دارم دنبال یه پوزیشن ارشد مجدد میگردم در رشته بیوانفورماتیک که البته واقعا برای کارم توی ایران بهش نیاز دارم، مدرک زبان انگلیسیم آیلتس 6.5 هستش . آلمانی هم بلدم و امتحان بدم دست کم B1 رو میارم. البته سنم 34 سال هست. خواستم ببینم چقدر شانس صدور ویزا برام متصور هستن دوستان بر اساس تجربه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط agrigenomics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که تجربش رو دارن لطفا منو راهنمایی کنند:
    فوق لیسانس بیوتکنولوژی گیاهی دارم، بین لیسانسم تا ارشد 2.5 سال فاصله هست که کار می کردم . البته زبان میخوندم، بعد از ارشدم هم ( 2) ساله که مشغولم توی یک شرکت تخصصی.
    الان دارم دنبال یه پوزیشن ارشد مجدد میگردم در رشته بیوانفورماتیک که البته واقعا برای کارم توی ایران بهش نیاز دارم، مدرک زبان انگلیسیم آیلتس 6.5 هستش . آلمانی هم بلدم و امتحان بدم دست کم B1 رو میارم. البته سنم 34 سال هست. خواستم ببینم چقدر شانس صدور ویزا برام متصور هستن دوستان بر اساس تجربه ؟
    سلام
    شما هنوز یه عالمه گپ دارین که حداقل برای ما توجیهش نکردین. تا آخر ارشد که خونده باشین، میشین 24 ساله، 2.5 سال هم کار کردین، میشه 26.5. دو سال دیگه هم کار کردین، میشه 28.5. بقیه اش تا 34 سال چی؟
    اگه اون مدت رو هم بتونین توجیه معقولی براش بیارین، شاید بشه یه کاریش کرد. اگه رشته ای که می خواین تو ایران اصلا ارائه نمیشه، این دلیل خیلی خوبی می تونه باشه. اما لازمه که انگیزه نامه ی خیلی قوی ای بنویسین برای سفارت که چرا می خواین این رشته رو بخونین و به چه دردتون می خوره؟ مخصوصا که خودتون نوشتین تو ایران بهش نیاز دارین، یعنی قصد دارین برگردین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    من! با 32 سال برا مستر دوم کمتر از 2 هفته(2016) ویزام اومد..الانم المان هستم...... .شما 100 % رو از کجا اوردین!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mansooro نمایش پست ها
    من 33 سال دارم و ارشد رو سال 88 گرفتم و بعد ازون سابقه کار دارم. الان میخوام پذیرش بگیرم در رشته مدیریت گرایشی که دقیقا مربوط به کارم هست و با ارشدم متفاوت. به نظر شما سفارت ویزا نمیده؟ به دلیل سنم یا مستر دوم؟
    بستگی به رزومتون داره....اگر رزومتون قوی باشه ریسک ویزا کمتر میشه و حتما شانس ویزا دارین.....

دوستان من چندهفته بود که درگیر ویزام بودم برای مشکلی خاص که بهم میگفتن باید درخواستتو پس بگیری و برای ویزای جدید اقدام کنی(البته اداره مهاجرت با درخواست ویزام نوافقت کرده بود اما مشکلی در سفارت پیش اومده بود که سفارت حاضر نبود با پرونده فعلیم خلش کنه و میگفت باید از اول درخواس ویزا بدم)
    حالا هفته پیش سفارت از من اسکن پذیرشم رو خواست و من براشون فرستادم
    دیروزم.زنگ زدم سفارت آقایی که دفعه قبل مصرانه گفته بود باید درخواستتو پس بگیری وقتی گفتم سفارت ازم پذیرشمو خواسته و فرستادم و وقتی پروندمو دید گفت پرونده ت پیش کنسوله داره بررسی میشه و هرروز سایت سفارتو قسمت شماره ها رو چک کن
    پرسیدم یعنی پروندم در مرحله صدور ویزاست گفت نه زیر دست کنسوله
    حالا سوالم اینه که با این تفاسیر یعنی قراره پرونده فعلیمو حل کنن و ویزامو بدن؟
    میخواستم بدونم از لحاظ اداری توی سفارت وقتی قراره ویزا صادر بشه میره زیر دست کنسوله؟ زیر دست کنسول بودن نشونه اینه که قراره ویزامو صادر کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط munich_cogni نمایش پست ها
    دوستان من چندهفته بود که درگیر ویزام بودم برای مشکلی خاص که بهم میگفتن باید درخواستتو پس بگیری و برای ویزای جدید اقدام کنی(البته اداره مهاجرت با درخواست ویزام نوافقت کرده بود اما مشکلی در سفارت پیش اومده بود که سفارت حاضر نبود با پرونده فعلیم خلش کنه و میگفت باید از اول درخواس ویزا بدم)
    حالا هفته پیش سفارت از من اسکن پذیرشم رو خواست و من براشون فرستادم
    دیروزم.زنگ زدم سفارت آقایی که دفعه قبل مصرانه گفته بود باید درخواستتو پس بگیری وقتی گفتم سفارت ازم پذیرشمو خواسته و فرستادم و وقتی پروندمو دید گفت پرونده ت پیش کنسوله داره بررسی میشه و هرروز سایت سفارتو قسمت شماره ها رو چک کن
    پرسیدم یعنی پروندم در مرحله صدور ویزاست گفت نه زیر دست کنسوله
    حالا سوالم اینه که با این تفاسیر یعنی قراره پرونده فعلیمو حل کنن و ویزامو بدن؟
    میخواستم بدونم از لحاظ اداری توی سفارت وقتی قراره ویزا صادر بشه میره زیر دست کنسوله؟ زیر دست کنسول بودن نشونه اینه که قراره ویزامو صادر کنن؟
    بستگی داره اون مشکلتون چقدر خاص و حاد بوده ولی عموما تمام پرونده ها میره زیر دست کنسول و کنسول بررسیشون میکنه و وقتی جواب مثبت استعلاماتون از اداره های مربوطه در المان ( مثل اداره اقامت اداره امنیت و ..............) اومد در نهایت کنسول نظر نهایی و دستور صدور ویزا رو میده . پس این مساله کاملا طبیعی هست البته بازم میگم بستگی به حاد بودن مشکلتون هم داره.

Junior Member

1- دوستان من سال 88 از مقطع ارشدفارغ التحصیل شدم و 90 دکترامو شروع کردم و بموقع تمومش کردم. الان اگه برای پستداک بخوام برم، از اونجا که فقط بین ارشد و دکترام 2 سال وقفه افتاده، موقع مصاحبهسفارت باید حتما این دو سال گپتحصیلی رو توی CV یا انگیزه نامه ام توجیه کنم؟ اگر بگم سربازی بودم آیا از من حتما کارت پایان خدمتمیخوان که تاریخشو چک کنن؟ واقعیت اینه که مشغول کارهای اپلای بودم.
    2- سوال دومم اینه که من تو یک شرکتخصوصی که خودمون تاسیس کرده بودیم ، پروژه های پردازش سیگنال و اتوماسیون و ..انجام میدادیم. ولی هیچکدوم نظامی نبود. آیا تو CV یا انگیزه نامهیا موقع مصاحبه سفارت به سابقهکارم اشاره کنم؟ یا فاکتور منفیه و ممکنه بیخود حساس بشن؟
    3- فرم رشته های خاص رو از کجامیتونم پیدا کنم؟ البته اگر اشتباه نکنم همونجا باید پر بشه و نمیشه از قبل پرشکرد.
    4- تو CV یا انگیزه نامهبه پذیرشهای متعدد دیگری که برای همین مقطع تونستم بگیرم اشاره کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelstar نمایش پست ها
    بستگی به رزومتون داره....اگر رزومتون قوی باشه ریسک ویزا کمتر میشه و حتما شانس ویزا دارین.....
    از سال 88 که ارشد گرفتم تا الان کارم لجستیک هست و رشته ای که میخوام بخونم هم همینه. اگه مستر دوم رو نگم از لیسانسم(سال 84) 11 سال میگذره که اون 4 سال رو سابقه کار بدون بیمه میتونم مدرک بدم. به نظر شما کدوم حالت شانسم بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)