صفحه 96 از 123 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mansooro نمایش پست ها
    از سال 88 که ارشد گرفتم تا الان کارم لجستیک هست و رشته ای که میخوام بخونم هم همینه. اگه مستر دوم رو نگم از لیسانسم(سال 84) 11 سال میگذره که اون 4 سال رو سابقه کار بدون بیمه میتونم مدرک بدم. به نظر شما کدوم حالت شانسم بهتره؟
    درود....عرض کردم بستگی به رزومتون داره.... مثلا :دانشگاه لیسانس کجا خوندین(خیلی خوب دانشگاه های ایران رو میشناسن)....معدل لیسانس...انگیزه نامه قوی .....نمره زبان....کارهای فوق برنامه ....(ترجیحا مرتبط با رشته) ..مقالات وکنفرانس ها..سابقه کار مرتبط(بیمه باشه بهتره ..نبوذ هم خیلی مهم نیست.چیزی که خیلی مهمه اینه که گپ نداشته باشین)......و مسایلی شبیه به این....در هر صورت باید کاملا نشون بدین که هدف شما تحصیل هستش و در یک کلمه شایسته گرفتن ویزای دانشجویی هستین(qualified ).
    در مورد مستر دوم هم من خودم گفتم که مستر دارم و مستر دوم هستم....خوب بعضی ها هم نمیگن....تصمیم نهایی با شماست....
    و البته دوستی هم به درستی اشاره کردن که هم برا دکترا هم کشورهای دگه اقدام کنین که شانستون بالا باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط Angelstar نمایش پست ها
    درود....عرض کردم بستگی به رزومتون داره.... مثلا :دانشگاه لیسانس کجا خوندین(خیلی خوب دانشگاه های ایران رو میشناسن)....معدل لیسانس...انگیزه نامه قوی .....نمره زبان....کارهای فوق برنامه ....(ترجیحا مرتبط با رشته) ..مقالات وکنفرانس ها..سابقه کار مرتبط(بیمه باشه بهتره ..نبوذ هم خیلی مهم نیست.چیزی که خیلی مهمه اینه که گپ نداشته باشین)......و مسایلی شبیه به این....در هر صورت باید کاملا نشون بدین که هدف شما تحصیل هستش و در یک کلمه شایسته گرفتن ویزای دانشجویی هستین(qualified ).
    در مورد مستر دوم هم من خودم گفتم که مستر دارم و مستر دوم هستم....خوب بعضی ها هم نمیگن....تصمیم نهایی با شماست....
    و البته دوستی هم به درستی اشاره کردن که هم برا دکترا هم کشورهای دگه اقدام کنین که شانستون بالا باشه....
    به نظرم گفتن واقعیت بهترین کاره.هر چند ممکنه چند ماه ویزاتون با تاخیر بیاد و لی ارزشش رو داره. اینو آدم در کوتاه مدت متوجه نمیشه بلکه در دراز مدت میفهمه که گفتن واقعیت همیشه بهترین کاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    omran

سلام لطفا اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه من 30 سالمه درسم ساله 89 تموم شده کارشناسی رشته شمی کاربردی دانشگاه ازاد با معدل 13/54 تو این مدت گپم کار غیر مرتبط از رشتم کردم ازدواج کردم و همسرم به عنوان همراه با من میخواد بیاد خودم خییلی دوست داشتم لیسانس مجدد اقدام کنم ولی میگن ویزا نمیدن و تو زمان لیسانس به همراهم ویزا نمیدن ولی اگه واسه ارشد اقدام کنم با این شرایط درصد اومدن ویزام چقدر هست با این گپ تحصیلی پیشاپیش از کمکتون ممنون خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه میخوام بدونم واقعا شانسم چقدر هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط teta123 نمایش پست ها
    1- دوستان من سال 88 از مقطع ارشدفارغ التحصیل شدم و 90 دکترامو شروع کردم و بموقع تمومش کردم. الان اگه برای پست داک بخوام برم، از اونجا که فقط بین ارشد و دکترام 2 سال وقفه افتاده، موقع مصاحبه سفارت باید حتما این دو سال گپ تحصیلی رو توی CV یا انگیزه نامه ام توجیه کنم؟ اگر بگم سربازی بودم آیا از من حتما کارت پایان خدمت میخوان که تاریخشو چک کنن؟ واقعیت اینه که مشغول کارهای اپلای بودم.
    2- سوال دومم اینه که من تو یک شرکت خصوصی که خودمون تاسیس کرده بودیم ، پروژه های پردازش سیگنال و اتوماسیون و ..انجام میدادیم. ولی هیچکدوم نظامی نبود. آیا تو CV یا انگیزه نامه یا موقع مصاحبه سفارت به سابقه کارم اشاره کنم؟ یا فاکتور منفیه و ممکنه بیخود حساس بشن؟
    3- فرم رشته های خاص رو از کجامیتونم پیدا کنم؟ البته اگر اشتباه نکنم همونجا باید پر بشه و نمیشه از قبل پرش کرد.
    4- تو CV یا انگیزه نامه به پذیرشهای متعدد دیگری که برای همین مقطع تونستم بگیرم اشاره کنم؟
    دوستان عزیز، به دنبال سوالهای فوق میخواستم بدونم "آیا کسی که پذیرش فول فاند داره و برای ویزای کاری میخواد اقدام کنه، باز هم برای روز مصاحبه نیاز به پرینت حساب بانکی داره؟

ممنون از جوابهاتون

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم این موضوع درسته که حتی وقتی دانشگاه پذیرش زبان میده (مثلا برای کلاس A2)، باز این طوریه که سفارت قبول نمیکنه و میگه باید حداقل B1 داشته باشیم؟ من توی فروم مربوط به زبان اینو خوندم ولی میخام مطمئن شم

Junior Member

دوستان برای ویزای کاری مقطع دکتری، آیا نیاز به اصل دعوتنامه و قرارداد هست یا پرینتش هم کفایت میکنه؟ (اصلش هنوز به دستم نرسیده)
    و اینکه ایا مدارک تحصیلی برای این نوع ویزا حتما به تایید سفارت نیاز داره؟ (ویزای دانشجویی رو میدونم که نمیخواد)

ApplyAbroad Superstar

دوستان برای ویزای کاری مقطع دکتری، آیا نیاز به اصل دعوتنامه و قرارداد هست یا پرینتش هم کفایت میکنه؟ (اصلش هنوز به دستم نرسیده)
    و اینکه ایا مدارک تحصیلی برای این نوع ویزا حتما به تایید سفارت نیاز داره؟ (ویزای دانشجویی رو میدونم که نمیخواد)
    1- تا جایی که میدونم پرینتش کفایت می کنه.
    2- نمیدونم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

من ویزای کاری مقطع دکتری داشتم و آخرین مدرکم رو به تایید رسوندمچ بدون تایید رفتم و برام نقص زدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    1- تا جایی که میدونم پرینتش کفایت می کنه.
    2- نمیدونم.
    من اردیبهشت که برای تایید مدارک رفته بودم به آقایی ویزای کاری داشت در مقطع دکتری آمده بود مدارکشو تایید کنه.به نظرم بهترین کار پرسیدن از خود سفارته

ببخشید دوستانی که رفتن آلمان یا میخواند برن بهترین راه خرید ارز چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)