صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 210

موضوع: انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    کسی میدونه قبل از اینکه برسیم کانادا آیا میشه از ایران توی کانادا حساب بانکی باز کنیم.اگه آره چطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به هیچ وجه امکان نداره ، برای باز کردن حساب دارنده ی حساب باید حتما حضور داشته باشه ( به دلایل تروریستی).
    این مشکلی بود که سال پیش داشتم x دلار دادم به یکی برد اونجا تابستون ، برگشت گذاشت کف دست گفت نمی شه عزیزم! :'(
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_ro
    بهتره راجع به تشخیص دلار تقلبی از اصل هم صحبت کنیم
    کسی می دونه چچوری می شه تشخیص داد؟
    از صرافی ملی یا پارسیان تو فردوسی بگیر (زیر نظر بانک ملی و بانک پارسیان). همه دلارهاشون توسط بانک چک می شه و تقلبی نیست.

سلام
    از اونجایی که اکثر ایرانیها استعداد و شم دلالی بسیار بالایی دارن (با عرض معذرت از بزرگان) فکر نمیکنم این مسئله نگران کننده باشه.
    بدین ترتیب که بالاخره یه ایرونی در شهری که شما هستید پیدا میشه ( یا اینکه قبلا پیدا شده و حالا نوبت شماست که اونو پیدا کنی) و به این موضوع پی میبره که ایرانیها نیاز به چنین سرویسی دارند که هم ارزون باشه و هم سریع. بنابراین با یه نفر تو ایران همکار میشه و یه شماره حساب باز میکنن و اون شماره حساب رو به شما میده که شما به خانواده تو ایران میدی و پول رو واریز میکنن. بعد همکار ایشون واریز پول توسط خانواده شما رو تأیید میکنه و این آقای دلال پس از کسر کارمزد معادل دلار یا یورو یا واحد پول همون کشوری که هستید رو بهتون پرداخت میکنه.
    به این ترتیب اگه کارتون خیلی اورژانسی باشه ، خانواده تو ایران، صبح پول میریزه و شما تو خارج ، شب پول رو دریافت میکنی. و معمولا دانشجوها اینطوری پول دریافت میکنن.

این دقیقا تجربه ای هست که در هند و استرالیا شاهدش بودم. اما یه جای نگرانی داره و اون اینکه چون این دلالها بدون مجوز و پرداخت مالیات کاسبی میکنن، خودشون وجوه رو بصورت دستی و از طریق مسافرانی که از ایران میان یا به ایران برمیگردن انتقال میدن و نه از طریق صرافی و بانک ، چون هدف سود بیشتر هست.
    خوب طبیعتا بعد از یه مدت لو میرن و دستگیر و زندانی میشن و متأسفانه فرد آبرودار و متشخصی رو دیدم که برا فرصت مطالعاتی اومده بود و برگشتنی چون شناخت نداشت قبول کرده بود که بسته ی این دلال محترم رو بیاره ایران بدون اینکه بدونه اون بسته حاوی یکصدهزار دلار آمریکاست و خلاصه دستگیر شد و 6 7 ماه زندانی شد و به قول برادرش زندگیش از هم پاشید و اگه اتحاد ایرانیها نبود این آقای دلال هرگز حاضر نمیشد بگه که پول مال اون بوده....
    ببخشید که کمی به حاشیه رفتم، ولی خواستم از این موضوع مطلع باشید.
    ارادتمند.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

آقا موضوع صرافیه!! ، بحث پیدا کردن یک صرافی که ، شعبه داشته باشه یا شود کم ( دلال که nark گفت هست خیلی سریع هم هست ولی حداکثر سود رو می بره ، اساسا یه شغله =قابل توجه دوستان جویای کار )
    من یک صرافی دیگه رو پیدا کردن ، می گه تو مونترال ، تورونتو و ونکور و اتاوا نماینگی داره
    صرافی پارس : میدون تجرش ، خ ولیعصر، روبه روی شیرینی لادن ، نبش ک سعدی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

صرافی که تا دلتون بخواد هست. من همین حالا می تونم کلی واستون ردیف کنم. مهم تجربه ای هستش که هر کس با یه صرافی داشته و قیمت هاشون. والا که کلی صرافی میشه پیدا کرد.

Junior Member

من هم با nark موافقم، صرافی ملی (بلافاصله بعد از بانک مرکزی) جای خوب و مطمئنی هستش. هر دفعه هم من رفتم قیمت فروشش از جاهای دیگه ارزونتر بوده.

برای آمریکا باید چکار کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656
    برای آمریکا باید چکار کرد؟
    تو تاپیک کانادا گیر دادی به آمریکا ها؟! :P :P
    ولی ، یحتمل زیاد فرقی نباید بکنن

هر نفر بطور نرمال چند دلار ببره بهش گیر نمیدن؟ :
    یاران چه غریبانه ... !!  

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_r
    هر نفر بطور نرمال چند دلار ببره بهش گیر نمیدن؟ :
    سوال شما تکراریه .
    لطفا قبل از پرسیدن یه جستجو بکنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg67726

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)