صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 210

موضوع: انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    امسال که پدرم اینا رفتن مونترال ، پولشون به پیشنهاد یکی از اقوام دادن صرافی زووولوپ رسیدن اون ور از نمایندگی تو مونترال گرفتن ( به جای این که بزارن تو ساک و ببرن)
    به نظر می رسه انتقال پول به کانادا از راه صرافی در مقابل بانک مسیری سریع تر باشه ( و بعضا کم خرج تر)
    می گم شروع کنیم رو این موضوع ، جستجو کردن
    ظاهرا صرافی ها کمی با هم فرق می کنن و هر کدوم قانون خودشون رو دارن !:

صرافی که پدرم رفته بود تو ونک-تهران- بود ، ریز آدرشوو می پرسم ، ولی یادمه که به ازای هر دلار 10 تومان اضافه می کرد

من چند تا دیگه تو رشت دیدم و رفتم تو پرسیدم:

یکشون به نام مهر پویا تو خ امام با این شرایط به نظرم بهتره برای من :
    برای هر انتقال 30 دلار می گیره ،از 1 دلار تا هر مبلقی نامحدود (در مجموع چون مبالغ بالا رو معمولا جابه جا می کنیم این روش بهتره=به نظر من)
    انتقال رو به حساب بانکی هم انجام می ده ( یعنی که بنده تو کانادا حساب باز کنم پول می تو جساب بانکی مستقیم و دیگه نیازی نیست کلی پول حمل ونقل بدم تا برم از صرافی پولو تحویل بگیرم)
    آدرس دقیق این صرافی زووولوپ رو میذارین ؟
    یاران چه غریبانه ... !!  

من چطور می تونم از 100دلاریهای کانادا که خریدم مطمئن بشم. صرافیش نوشته بود با مجوز از بانک مرکزی. رو اسکناسها هم مهر نامرئی زد برام.
    بانکی یا روشی هست که چکشون کنم؟

از حسابمون تو بانک نمی تونیم دلار یا یورو برداشت کنیم تو ایران. می دونم که به مقدار محدودی از پاسارگاد می شه. کسی از پارسیان خبر نداره؟

Junior Member

سلام.
    خوبين؟

ميشه بفرماييد صرافي جند درصد از پول را به عنوان كارمزد ميگيره؟ آيا به تمام بانك‌هاي كانادا پول را واريز مي‌كنند؟

ممنون.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

صرافی با صرافی خیلی فرق می کنه
    بهترین ، صرافی رو که من پیدا کردم
    برای هر انتقال بدون در نظر گرفتن مبلغ 30 دلار آمریکا می گرفت. ( این برای مبالغ بالا خیلی خوبه)
    این صرافی تو رشت هست ، اگه اگه کسی خانوادش تو گیلان هست ، خدمتون معرفی می کنم
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنن بگن که بالاخره از کجا دلار کانادا بخریم؟ بانک، صرافی، ...

اگه قیمت خریدتون رو هم بنویسین که خیلی عالی میشه.

مشکر.

من از صرافی بانک اقتصاد نوین گرفتم
    هر دلار 935 تومن
    آدرس: سر جهان کودک
    خیلی سریع و بی دردسر بود ، پول رو هم سویفت می کنه
    اگه این سوال رو تو تاپیک صرافی پرسیده بودی بهتر بود
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

من باید 30 دلار بفرستم مالزی به عنوان Application fee اما بانک سامان و توسعه صادرات که رفتم میگن فقط یورو میتونند بفرستن....... به نظر شما چی کار باید کنم؟ :
    Moving to Germany

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline
    من باید 30 دلار بفرستم مالزی به عنوان Application fee اما بانک سامان و توسعه صادرات که رفتم میگن فقط یورو میتونند بفرستن....... به نظر شما چی کار باید کنم؟ :
    بانکها میتونن معادل کنن و بعد ترنسفر و ... مثلا معادل یورو به دلار اون مبلغ. از یکی که تو بانک مسئوله و این کارس بپرس ، میتونن این کارو بکنن.

کاری که موقع ثبت نام GRE کردن همین بود دیگه، توی اون برگه واسه بانک نوشته بود معادل 170 دلار به یورو به حساب .. حواله گردد.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

صرافی هست که در ترکیه شعبه داشته باشه؟ یا پول به بانک اونجا منتقل کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)