صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 210

موضوع: انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : انتقال وجه نقد براي كانادا و آمريكا از طریق صرافی، بانک یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    با سلام
    من عكس سوال مطرح در اين تاپيك رادارم، و مي‌خواهم بدانم كه اگر بخواهم مبلغي پول را از آمريكا به يك حساب شخصي، كه در ايران قابل برداشت باشد، واريز كنم چه راهي وجود دارد؟
    ممنون
    پول به ریال منظورتونه یا دلار رو میخواید خارج کنید.؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    پول به ریال منظورتونه یا دلار رو میخواید خارج کنید.؟؟
    اونش مهم نيست. مي‌خوام بدونم آيا راهي وجود داره كه براي خانواده يا دو ستان بشه از آمريكا پول فرستاد؟ آيا براي اين كار بايد به يك نفر در ايران وكالت محضري داد تا بتواند آن پول را دريافت كند؟ ممنون مي‌شم اگر بتونم از اطلاعات دوستان استفاده كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    اونش مهم نيست. مي‌خوام بدونم آيا راهي وجود داره كه براي خانواده يا دو ستان بشه از آمريكا پول فرستاد؟ آيا براي اين كار بايد به يك نفر در ايران وكالت محضري داد تا بتواند آن پول را دريافت كند؟ ممنون مي‌شم اگر بتونم از اطلاعات دوستان استفاده كنم.
    سلام
    راستش بهترين راهى كه من پيدا كردم (انتقال از كانادا به ايران)، بانك سامان بود و بعد صرافى ها. متاسفانه بانك سامان به خاطر تحريم با بانكى كه من حساب دارم پول دريافت/ارسال نميكرد. ولى صرافى با دريافت 15 دلار پول رو به ايران منتقل ميكنه و نيازى به وكالت هم نيست.
    يك راه ديگه هم اين هست كه پول رو به بچه ها در اينجا بدى و خانوادت از خانوادشون در ايران تحويل بگيرند. من مبلغى قرار هست از ايران به حسابم واريز بشه اگه خواستى ميتونى مبلغ رو به من بدى و خانوادت از خانوادم در ايران بگيرند.
    موفق باشيد

سلام دوستان
    می خواستم بودنم، خانوادم چطوری می تونن برای من پول بفرستن آمریکا؟ راستش من از یک صرافی تو ایران پرسیدم، گفت بهتره تو آمریکا تو یه بانکی که تو دوبی شهعبه داره حساب باز کنی تا ما بتونیم از طریق شهعبه دوبی برات پول رو بریزیم. میشه راهنمایی کنید. آیا این حرف درسته؟ و کدوم بانک آمریکایی رو میشناسین که تو دوبی شعبه داشته باشه. متشکرم
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

من برای انجام کار ویزام باید پولی را به کانادا واریز کنم، و وقتی به سفارت رفتم گفتند که چون امور مهاجرت در ایران انجام نمی شه باید از طریق یک حساب بین المللی به کانادا وجه لازم را واریز کنم اما متاسفانه بانک بین المللی که این کار را در ایران بکند وجود ندارد؟ از طریق کارت اعتباری هم نمی شه اینکار را کرد

راخت ترین راه صرافی است.

Junior Member

سلام

همسر من از یکی از دانشگاههای کاندا پذیرش داره. می خواستم بدونم در مورد حداکثر پولی که گفتید می تونیم با خودمون ببریم
    این شامل هر دو تامون میشه؟
    یعنی نفری میتونیم 10000$ ببریم یا تمام پولمون هر دو نفر باید 10000$ باشه؟

Junior Member

پیش فرض فرستادن پول از امریکا به ایران

سلام به همه دوستان

من میخوام یه مقدار پول بفرستم ایران(در حد هزار دلار) . کسی هست که بدونه چطور میشه این کار رو انجام داد؟

حسن

Junior Member

دوستان اگر صرافی معتبر و معروف برای انتقال پول به آمریکا (مشتری زیاد داشته باشه) کسی میشناسه لطف کنه اینجا معرفی کنه.
    بسیار ممنون

سلام
    من برای فرستادن پول از آمریکا به ایران از دوستان بسیاری پرس و جو کردم و در نهایت راهی رو که برخی پیشنهاد و تایید کردند در این قسمت قرار میدم- شاید برای شما هم مفید باشه:

Taheri Finance & Exchange Inc.

5775 Yonge Street Toronto,
    Ontarion, M2M 4j1 Canada

Tel:+1(416) 488-8822 Toll free: 1-888-712-9999
    Fax:+1 (416)488-4022 Fax toll free: 1-800-428-2916

Account number in toronto:

TD bank
    293-649 Branch 928

http://taheriexchange.com/

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است