با سلام دوستان از اینکه وقت گرانبهای خودتون رو به این پرسش من اختصاص دادین تشکر میکنم. ماجرا رو از اول براتون میگم تا نیاز به توضیح نباشه. من خودم متولد سال 70 و نیمه دوم اون هستم.و سال 89 پیش دانشگاهی رو در رشته ریاضی به پایان رسوندم و بدون اینکه سالی رو عقب بی افتم و بدون وقفه مدرک پیش رو گرفتم.و همون سال کنکور دادم و قبول نشدم و موندم پشت کنکور.سال بعدش کنکور دادم و علی رغم اینکه درس نخوندم جز ماه پایانی تونستم در مقطع کاردانی رشته عمران-نقشه برداری تو دانشگاه تبریز روزانه قبول شم و البته دانشکده مرند-ترم اول و دوم رو اونجا خوندیم و با مشکلاتی که بود نتونستم کامل تمام درسا رو پاس کنم.تو شروع ترم سه یعنی سال 91 تصادف کردم و مجبور شدم بنا به دلایلی انتقالی بگیرم به دانشگاه غیرانتفاعی شهرم به صورت دائم-اونجا هم بعضی درسهای عمومی و پیش نسبت به سراسری اضافه بود و بعضی درسهام تطبیق نمره پیدا نکرد و مجبور شدم یکسالی هم اضافه بمونم کاردانی رو و تو 2 سال تموم نشد کاردانی و حدود 15 الی 20 واحد دارم برای این سال یعنی ترمی حدودا 10 واحد. این تا الان من اتفاق افتاده و سوال و راهنمایی من از اینجا به بعد هست: بدون شک من مدرک کاردانی رو در رشته نقشه برداری میگیرم.اما میخام بدونم به نظرتون تو همین رشته نقشه برداری ادامه بدم دوره کارشناسی رو یا برم عمران؟ معایب و مزایایی که برام اتفاق می افته تو اینکه برم یا بمونم تو رشته خودم چیه. بازار کار مخصوصا تشکر از همه دوستان عزیز