صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته های مختلف

Junior Member

Lightbulb رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته های مختلف

سلام
    من می خوام از رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته مهندسی مکانیک در دنیا و در خود سوئد مطلع بشم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته مهندسی مکانیک

سلام
    خوب بصورت دقیق و رو یک رشته نمیشه تمرکز کرد بیشتر باید تو وب سایت دانشگاهها جستجو بکنید.
    البته از لحاظ تکنولوژی یه رنکینگ تو سایت topuniversities هست شاید مفید باشه.
    http://www.topuniversities.com/world...gs/technology/
    البته تو همین سایت topuniversities با جستجوی نام یک دانشگاه میتونی در مورد رنکینگ اون دانشگاه تو فیلدهای مختلف اطلاعات بدست بیاری.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

پیش فرض مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

سلام دوستان .

میخواستم اگه ممکن در مورد گرایش های مختلف کامپیوتر که برای ارشد در سوئد ارائه میشه بحث کنیم ..
    رنک کدوم دانشگاه ها در زمینه ی کامپیوتر بالاتر؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

یهنی هیچ کسی اینجا به همچین مشکلی بر نخورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

به نظر من و این سایت :http://www.topuniversities.com/world...gs/technology/
    1,2-kth , chalmers
    3,4,5 ... -linkoping ,Uppsala و ...
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    به نظر من و این سایت :http://www.topuniversities.com/world...gs/technology/
    1,2-kth , chalmers
    3,4,5 ... -linkoping ,Uppsala و ...
    البته دوست عزیز رشته اصولا computer science رو کمتر جزو Engineering طبقه بندی میکنن.
    به هر حال تفاوت computer science و computer Engineering هم در همینه.
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون .. دوست من در Chalmers میخونه و گفته که در رشته ی کامپیوتر رنکش از KTH بالاتر ..
    ازونجایی که به من گفتن احتمالا انتخاب اول قبول میشم .. میخوام دقیق انتخاب کنم .. در مورد KTH وخیلی شنیدم ولی در مورد چالمرز نه!! اما گوتنبرگ برای من مناسب تر .. به خاطر همین موندم!!!

Junior Member

دانشگاه لینشوپینگ اولین دانشگاهی در سوئد بود که رشته فناوری اطلاعات(IT) را برای اولین بار ارائه کرد.همچنین، قدیمی ترین و بزرگترین دپارتمان مهندسی کامپیوتر یا Computer Science سوئد در این دانشگاه قرار دارد و پس از آن دپارتمانهای مهندسی کامپیوتر دانشگاههای KTH و Uppsala در رده های بعدی قرار دارند.

همچنین، دو پارک فناوری (Science park) ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه لینشوپینگ دارند.اولین پارک فناوری Mjärdevi نام دارد که میزبان بیش از ۲۳۰ شرکت فعال در زمینه IT می باشد و در سال ۱۹۸۳ میلادی تاسیس شده است.این پارک دومین پارک فناوری قدیمی سوئد محسوب می شود که شرکتهایی از جمله اریکسون و Autoliv شروع کارشان را با این پارک آغاز نموده اند.دومین پارک فناوری هم پارک فناوری Norrköping می باشد که میزبانی ۱۰۰ شرکت را برعهده دارد.

'به نقل از وبلاگ زیر آسمان سوئد'

درسته که این دانشگاه در rank دانشگاه ها در رتبه ششم یا هفتم سوئد است
    و در rankهای فنی و مهندسی معمولا دانشگاه سوم یا چهارم سوئد است
    ولی دپارتمان کامپیوتر این دانشگاه یکی از قویترین دپارتمان های کامپیوتر در اروپا است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    البته دوست عزیز رشته اصولا computer science رو کمتر جزو Engineering طبقه بندی میکنن.
    به هر حال تفاوت computer science و computer Engineering هم در همینه.
    پس computer science زیر شاخه ی چی میشه ؟
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    پس computer science زیر شاخه ی چی میشه ؟
    Computer Science زیرشاخه نیست بلکه مادر تمامی شاخه های مرتبط با علم کامپیوتره.
    باید خدمتون عرض کنم که Computer Science خودش یک دانشکده هست و اکثر دانشگاه های آمریکا و کانادا دپارتمانی به نام Computer Science یا Electrical Engineering and Computer Science دارند . البته حتما می دونید که خارج از ایران رشته ی مهندسی نرم افزار با مهندسی کامپیوتر متفاوته . منظور از مهندسی کامپیوتر همان گرایش سخت افزار کامپیوتره ولی تو ایران به اشتباه مهندسی نرم افزار به مهندسی کامپیوتر معروفه.
    عجیبه که رشته مهندسی نرم افزار تو ایران برطبق سر فصل های مصوب 15-10 سال پیش داره تدریس میشه و از گرایش های جدید اون هم که خبری نیست.
    در هر حال زمینه های تحقیقاتی بسیار زیادی برای Computer Science وجود داره که اکثر اونا رو دانشگاه های سوئدی هم همپای دانشگاه های معتبر امریکا و اروپا ارائه می کنند.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)