صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54

موضوع: رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته های مختلف

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

به نظر من هم دانشگاههای Uppsala, KTH, Chalmers, Linkoping توی رشته کامپیوتر مناسب هستند.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

Lightbulb رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته عمران

ممنون میشم اگه راهنمائی کنید.
    ویرایش توسط Behrang : October 25th, 2009 در ساعت 02:14 AM

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

بين chalmers و kth كدوم بهتره ؟ هم از لحاظ دانشگاه شهر و آب و هوا و قضيه شب و روز ؟

بچه ها ميشه بگين software engineering‌با computer science چه فرقي داره كدوم بازار كارش بيشتره؟ كدوم برا دكترا و تحقيق بهتره ؟من دوست دارم يه رشته اي بخونم كه مثل ليسانس خيلي تئوري نباشه بيشتر عملي و پروژه محور باشه راستي اين مديريت سيستم هاي اطلاعاتي چجوريه؟

Senior Member

يعني كامپيوتر اوپسالا از چالمرز بهتره؟ شهر اوپسالا خيلي كوچيكه ؟ اين مساله آزاردهنده نيست؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بين chalmers و kth كدوم بهتره ؟ هم از لحاظ دانشگاه شهر و آب و هوا و قضيه شب و روز ؟

بچه ها ميشه بگين software engineering‌با computer science چه فرقي داره كدوم بازار كارش بيشتره؟ كدوم برا دكترا و تحقيق بهتره ؟من دوست دارم يه رشته اي بخونم كه مثل ليسانس خيلي تئوري نباشه بيشتر عملي و پروژه محور باشه راستي اين مديريت سيستم هاي اطلاعاتي چجوريه؟
    شما یک سوالی می پرسین که کاملا personal هست.
    مثلا من رشته لیسانسم software بوده و تقریبا همه زبان ها رو بلدم. و چند تا رو advance کار می کنم.
    من همیشه علاقم هوش مصنوعی بوده به خاطر علایقم و هدفام.
    پس من computer science رو انتخاب می کنم .

شما هم باید با توجه به علایق و هدفاتون انتخاب کنید.
    computer engineering کاملا در قسمت description رشته هر دانشگاه نوشته این رشته چی هست؟ هدف رشته چی هست؟ چه درس هایی داده می شه؟

من فکر می کنم computer science تحقیقاتی بیشتر هست و شاید دکترا انتخاب ها بیشتر باشه شایدم نظرم اشتباه باشه. ولی از دید من همش بستگی به شخصیت کسی داره که انتخاب می کنه.
    زیاد دنبال بازار کار نباشین. اگه دنبال علاقتون برین همه چیز دنبالش می یاد.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

يعني كامپيوتر اوپسالا از چالمرز بهتره؟ شهر اوپسالا خيلي كوچيكه ؟ اين مساله آزاردهنده نيست؟

تمام شهر های سوئد یک امکانات شبیه به هم دارن. از طرفی اوپسالا دانشگاه اول سوئد هست.

بهتر بودن دانشگاه ها رو از research هاشون می شه تشخیص داد.

ApplyAbroad Hero

بین Uppsala و Linkoping کدوم در Technology قوی تر هست ؟ لطفا کسانی که اهل فن هستند نظر بدهند و لطفا جواب های کلی مثل اینکه به سلیقه بستگی داره و ... ندید
    اگه خواهشا سریع هم جواب بدید ممنون میشم ، چون فردا مدارکم رو می خواهم بفرستم.
    goodbye forever

Senior Member

من شنيدم لينكوپينگ اولين دانشگاهي بوده كه دپارتمان كامپيوتر داشته اما خيلي سخت به ايراني ها پذيرش ميده ايا كسي اينجا هست كه لينشوپينگ كامپيوتر بخونه و معدلش 14 باشه؟ من ميخواستم اونو انتخاب آخر بزنم ديدم يكي با معدل 16 و آيلتس بالا رو رد كردن

من شنيدم لينكوپينگ اولين دانشگاهي بوده كه دپارتمان كامپيوتر داشته اما خيلي سخت به ايراني ها پذيرش ميده ايا كسي اينجا هست كه لينشوپينگ كامپيوتر بخونه و معدلش 14 باشه؟ من ميخواستم اونو انتخاب آخر بزنم ديدم يكي با معدل 16 و آيلتس بالا رو رد كردن
    اگه تو قسمت جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search مثلا قسمت دانشگاهی که قبول شدید یا دانشگاهی که قبول نشدید linkoping بگردید نشون می ده که پارسالم ایرانی قبول شدن. من اون شخصی که شما گفتین معدل 16 آیلتس بالا رو ندیدم. شاید یه مدرکی چیزی ناقص بوده . نتایج پذیرش که یه چی دیگه می گه

ApplyAbroad Hero

ببینید ، اگه Ranking سایت Topuniversities رو قبول دارید رنکینگ دانشگاه های سوئد در زمینه ی تکنولوژی به صورت زیر هست :

2و1-KTH و Chalmers (رتبه ی این دو تا فقط 0.2 امتیاز با هم فرق داره که به نظر من در یک رده قرار می گیرند)
    3-Lund
    4-LINKÖPING
    5-UPPSALA
    منبع : http://www.topuniversities.com/unive...ngs/technology

ضمنا به نظر من خیلی روی رنکینگ حساس نباشید ، عوامل خیلی زیادی در انتخاب موثرند که یکی از اونها رنکینگ هست.
    goodbye forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)