صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54

موضوع: رنکینگ دانشگاههای سوئد در رشته های مختلف

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    ببینید ، اگه Ranking سایت Topuniversities رو قبول دارید رنکینگ دانشگاه های سوئد در زمینه ی تکنولوژی به صورت زیر هست :

2و1-KTH و Chalmers (رتبه ی این دو تا فقط 0.2 امتیاز با هم فرق داره که به نظر من در یک رده قرار می گیرند)
    3-Lund
    4-LINKÖPING
    5-UPPSALA
    من فکر می کنم KTH در زمینه تکنولوژی حداقل در سطح Chalmers نباشه و از LINKÖPING و UPPSALA هم بالاتر نباشه.
    بهر حال این سایت هم رنکینگش این بوده
    ویرایش توسط m0h3n : December 14th, 2009 در ساعت 04:24 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مقایسه ی رنکینگ دانشگاه ها در رشته ی کامپیوتر و گرایش های مختلف آن در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من فکر می کنم KTH در زمینه تکنولوژی حداقل در سطح Chalmers نباشه و از LINKÖPING و UPPSALA هم بالاتر نباشه.
    بهر حال این سایت هم رنکینگش این بوده
    کسانی که بین انتخاب Chalmers و KTH شک دارند ، من ویژگی های این دو تا دانشگاه رو میگم و سعی میکنم یه مقایسه ای کرده باشم (با توجه به شنیده های خودم):
    - هر دو دانشگاه از نظر امکانات بسیار خوب هستند
    - هر دو از لحاظ سخت گیری اساتید پوستتون رو میکنند
    -هزینه ی زندگی در استکهلم که دانشگاه KTH اونجاست زیاد تر از شهری هست که Chalmers در اونجا قرار داره
    -برای پیدا کردن مسکن ممکنه یه کم در استکهلم مجبور بشید بیشتر بگردید
    -امکان پیدا کردن کار در استکهلم بیشتره
    goodbye forever

Member shad آواتار ها

دوستان،من می خوام برای انتخاب چهارمم یک دانشگاهی رو انتخاب کنم که شانس پذیرش رو از دست ندم. یعنی به نسبت بقیه دانشگاه های خوب مثل kth و chalmers ضعیف تر باشه.می شه چند تا دانشگاه این مدلی معرفی کنید بهم؟
    البته نمی خوام توی شهری با آب و هوای بد باشه مثلن umea .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    دوستان،من می خوام برای انتخاب چهارمم یک دانشگاهی رو انتخاب کنم که شانس پذیرش رو از دست ندم. یعنی به نسبت بقیه دانشگاه های خوب مثل kth و chalmers ضعیف تر باشه.می شه چند تا دانشگاه این مدلی معرفی کنید بهم؟
    البته نمی خوام توی شهری با آب و هوای بد باشه مثلن umea .
    تا اونجا که من میدونم (به ترتیب رتبه در سایت www.webometrics.info ) :
    Malmo University
    Blekinge Institute of Technology
    Malardalen University
    University College of Boras
    Vaxjo University
    Halmstad University
    Mid-Sweden University
    University of Skovde
    Dalarna University College
    ضمنا آب و هوای دو تا دانشگاه اولی که معرفی کزدم خیلی خوبه (هر دو جنوب سوئد هستند)
    goodbye forever

Junior Member Sat آواتار ها

دوست عزیزم سایت webometric دانشگاههارو بر اساس کیفیت وب سایت دانشگاه بررسی میکنه....اگه میخواین رنکینگو بر اساس وضعیت علمی ببینید باید به سایت topuniversities مراجه کنید....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    دوست عزیزم سایت webometric دانشگاههارو بر اساس کیفیت وب سایت دانشگاه بررسی میکنه....اگه میخواین رنکینگو بر اساس وضعیت علمی ببینید باید به سایت topuniversities مراجه کنید....
    درسته ، اما topuniversities خیلی از دانشگاه های رنک پایین رو تو لیستش نداره ، برای همین مجبوریم که از webometrics استفاده کنیم !
    goodbye forever

Senior Member

بچه ها كسي نميدونه دانشگاه گوتنبرگ واسه كامپيوتر در چه سطحيه؟ آيا واسه انتخاب آخر معدل 14.9 مناسبه يا نه؟

Member shad آواتار ها

من توی یک pdf که از خود apply abroad قبلن دانلود کرده بودم که رنکینگ دانشگاه های اروپا بود این طوری بود:
    linkoping=6 !!
    kth=9
    lund=37
    chlamers=50
    goteberg=73
    به نظرم برای انتخاب 3 خوب باشه

Member shad آواتار ها

راجع به stockholm university نظرتون چیه بچه ها؟
    برای انتخاب چندم مناسبه؟

Senior Member

بچه ها bleiking واسه كامپيوتر بهتره يا vaxjo يا orebro من در رنكينگ ها ديدم كه bleiking از همه پايين تر است با اختلاف 600 تا اما شنيدم كه در كامپيوتر دانشگاه خوبي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)