صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 , از مجموع 76

موضوع: همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته فیزیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته فیزیک

با سلام

اگه کسی اماده همکاری و نوشتن مقاله در زمینه quamtum information, Quantum mechanics , Qunatum computation هست به من ایمیل بده . ممنون
    Ms Sharif University
    PhDIn United State

سلام دوستان عزیز.

من ۸ سال هست شیکاگو هستم. سال ۲۰۱۱ برای فوق لیسانس رشته فناوری اطلاعات اومدم شیکاگو... ولی در واقع به دنبال آرزوم یعنی کار کردن روی زمان و عامل هایی که روی زمان تاثیر می گزارند بود.. مثل گرانش... ولی چون لیسانسم رشته مهندسی کامپیتور بود. تنها راه گرفتن پذیرش با کمک استیاری از طریق رشته خودم بود.... خلاصه من ۲۰۱۱ اومدم آمریکا و ۲۰۱۳ فوق لیسانس گرفتم . و به عنوان مهندس شروع به کار کردم و در سال ۲۰۱۶ از طریق کارم گرین کارت گرفتم.. اینارو گفتم تا بگم تمام این مسیر برای این بوده که یک روزی بتونم رو این مساله زمان کار کنم.... الان مهندس ارشد شبکه هستم و درامدم خوبه..... ولی واقعا آرزوم و علاقم فهمیدم بحث فیزیک در مورد زمان هست که واقعا چه مکانیزمی باعث میشه زمان کند و یا سریع بشه در گرانش های مختلف...
    خیلی دوست دارم بتونم رو این ضمینه کار کنم.. ولی خوب کسب دارمد هم مهمه برای زندگی.. اگه بشه کارم رو نگه دارم و در کنارش فیزیک بخونم و یا حتی اگر راهم رو پیدا کردم. بتونم کاملا روی فیزیک تمرکز کنم..
    من دو سال پیش آزمایشگاه سرن در سوییس هم رفتم و تور گروهی اونحا شرکت کردم.. از این که راهی باشه تا بشه اونحا کار کرد ولی باید شهروند آمریکا بود که برای من هنوز دو سال دیگه مونده... آزمایشگاه فرمی لب هم که در سابرب شیگاکو هست چند باری رفتم.

داستان آمریکا اومدن من مفصل هست.... ولی تنها دلیل اومدن به آمریکا همین فهمیدم راجع به زمان و عوامل تاثیر گذار در زمان هست...

از دوستان و بزرگان هر کس بتونه منو راهنمایی کنه که چه رویکردی به این قضیه داشته باشم.. خیلی ممنون میشم...
    ۱- برای اینکه این قضیه رو دنبال کنم باید جی ار ای فیزیک و جنرال بدم... و برای دکتری یا ارشد فیزیک اقدام کنم.. که اون هم سوال اینجاست.. این بحث زمان جزو کدوم رشته فیزیک هست... کوانتم فیزیک؟ و این که کدوم دانشگاه و یا برنامه ای رو می شناسید که رو این قضیه تمرکز کرده باشند....
    ۲- آیا راهی هست که بشه این قضیه رو به صورت منفرد جلو برد؟ یا تنها راهش به صورت آکادمی و سنتی که ارشد و دکتری هست؟..... بهترین دانشگاه ها و موسساتی که رو این قضیه کار می کنند کدامند.

از همه دوستان بابت هر راهنمایی ممنونم..... این واقعا بزرگترین آرزوی منه.. ولی الان نمی دونم واقعا راه حل چی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards
    ویرایش توسط jalalmosayebi : November 6th, 2019 در ساعت 10:42 PM

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام
    اگر کسی برای نوشتن مقاله در زمینه فیزیک نیاز به همکار داره خوشحال میشم کمک کنم، بیشتر در زمینه ترجمه، اما هرکار دیگه ای هم از دستم بر بیاد انجام میدم.

سلام. دوستانی که تمایل به همکاری در حوزه ادوات میکرو/نانوالکترونیک و اپتیک برای تالیف مقاله دارن, ممنون میشم پیام خصوصی در اینجا بدن. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Nanophysics

سلام دوست عزیز
    من ارشد نانوفیزیک دارم و پایان نامه من هم در حوزه ی نانوالکترونیک بوده. خوشحال میشم بتونم باهم آشنا بشیم . کار کنیم.

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)