صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 76

موضوع: همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته فیزیک

پیش فرض پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته فیزیک

سلام.دوستان اگر کسی در زمینه MCNPX کار می کنه، خوشحال میشم به عنوان همکار در نوشتن مقاله کمکش کنم. بنده ارشد فیزیک هسته ای با پایان نامه ارشد در زمینه فیزیک پزشکی دارم و نیز سرعت عمل بالا در ترجمه متون لاتین و کار پژوهشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adk1362 نمایش پست ها
    برای تکمیل مقاله خودم در گرایش فیزیک نظری نیاز به همکار دارم .
    مسلط به زبان و با سرعت عمل بالا.

سلام
    اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید من دقیق‌تر متوجه مقاله‌ی شما بشم. مشتاق به همکاری هستم.
    سوالی از کوالیفیکیشن‌هام داشتید بفرمایید

Junior Member adk1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Theoretical Physics

سلام مجدد. موضوع کارم در زمینه فیزیک سیاهچاله ها و تلفیق اون با گرانش کوانتومی هست. در صورت علاقمندی، پیام خوصوصی بذارید تا در موردش با هم همکاری داشته باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط paolo3 نمایش پست ها
    سلام
    اگر لطف کنید بیشتر توضیح بدید من دقیق‌تر متوجه مقاله‌ی شما بشم. مشتاق به همکاری هستم.
    سوالی از کوالیفیکیشن‌هام داشتید بفرمایید

پیش فرض پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته

سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقالات رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری تحقیقاتی اشاره بکنند.
    مثلا بگن I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون

Junior Member phys1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری

نقل قول نوشته اصلی توسط adk1362 نمایش پست ها
    سلام مجدد. موضوع کارم در زمینه فیزیک سیاهچاله ها و تلفیق اون با گرانش کوانتومی هست. در صورت علاقمندی، پیام خوصوصی بذارید تا در موردش با هم همکاری داشته باشیم.
    من خیلی خیلی به موضوعات فیزیک نظری علاقه دارم و حاضرم همه جوره با شما همکاری کنم. از نظر انگلیسی در وضعیت خوبی هستم. و در محاسبات بسیار سریع هستم به نرم افزارهای متمتیکا و میپل و جی آر تانسور مسلط هستم. آیا میتونم از طریق ایمیل با شما مکاتبه کنم.؟ یه سوال دیگه این ایده و مقاله شما در چه ژورنالی و با چه ایمپکتی احتمال چاپ داره؟

Junior Member adk1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Theoretical Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط phys1 نمایش پست ها
    من خیلی خیلی به موضوعات فیزیک نظری علاقه دارم و حاضرم همه جوره با شما همکاری کنم. از نظر انگلیسی در وضعیت خوبی هستم. و در محاسبات بسیار سریع هستم به نرم افزارهای متمتیکا و میپل و جی آر تانسور مسلط هستم. آیا میتونم از طریق ایمیل با شما مکاتبه کنم.؟ یه سوال دیگه این ایده و مقاله شما در چه ژورنالی و با چه ایمپکتی احتمال چاپ داره؟
    بسیار عالی. موفق باشید. شما میتونید پیام خصوصی بذارید تا در اونجا براتون ایمیلمو بفرستم.
    در مورد سوالتون، خدمتتون عرض کنم تا متن نهایی مقاله مشخص نشه نمیتونیم دقیق بگیم کجا باید سابمیت کنیم
    در حقیقت تا وقتی مقاله تکمیل نشده و کیفیت کار مشخص نیست حرف زدن در مورد نوع ژورنال و ایمپکت خیلی درست نیست
    اگرچه با توجه به سیاست های خارجی ایران و جهان، گاهی پیش میاد که مقالات ایرانی ها رو مستقیم ریجکت میکنن
    در مجموع یک مقاله تا به مرحله چاپ برسه باید خیلی صبور بود.

پیش فرض پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad1Reza نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقالات رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری تحقیقاتی اشاره بکنند.
    مثلا بگن I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    شما آشنایی کامل با نحوه مقاله نویسی گویا نداری ... شما در هر مساله ای بخوای کمک بگیری باید نظر طرف مقابل رو جویا بشی ... در اگثر موارد به اتفاق کوچکترین کمک منجر به این میشه که اسم طرف بره جز نویسندگان حالا نه اول اما میره ... تشکر در قسمت
    Acknowledgments قطعا بدرد کسی نمیخوره جون رزومه نمیشه برای طرف ...
    شما سعی کن این نکته رو مد نظر بگیری
    مرسی

هرکی در زمینه تئوری گرایش حالت جامد سابقه مقاله نویسی و کار تحقیقاتی هستش برای من پیام بذاره تا بتونیم روی مقاله ای بصورت مشترک کار کنیم.
    مقاله ای در این موارد که کار خودم هست رو میذارم ببینید کسی به کارش میاد در این زمینه ها فعالیت کنیم:
    https://doi.org/10.1016/j.spmi.2017.10.029
    خواهشا دوستانی بیان که فعالیت داشتن قبلا
    مرسی

Junior Member phys1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری

سلام . دوستانی که علاقمند به فیزیک نظری هستند پیام بدن تا با هم روی مقاله مشترک در زمینه کیهانشناسی کار کنیم تا انشاالله در یک ژورنال با کیفیت Q1 یا Q2 به چاپ برسونیم
    تا الان به کمک دوستانم 8 مقاله مشترک رو به پایان رسوندیم و هرکس به سهم خودش در مقاله مشارکت داشت
    مهم مدرک تحصیلی نیست بلکه فعالیت و جدیت شما در کار هست
    با تشکر

Junior Member

با سلام من میخوام مقاله آی اس آی فیزیک بنویسم. در مورد مدل هابارد یونی. شما میتونید کدنویسی به من کمک کنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)