صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 205

موضوع: University of Southern California

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Southern California

سلام دوستان من این چند روز پیش نامه پذیرش ام از USC اومد. توی فرم I-20 ام نوشته This school requires English proficiency. The student is not yet proficient. English instructions will be given at the school و این موضوع خیلی منو نگران کرده. همونطوری که می دونین USC قانونش اینه که مینیمم نمره ی تافل برای پذیرش باید 80 باشه و از طرفی هم یه قانون دیگه داره که اگه نمره تافل زیر 100 باشه و یه حداقل یکی از اسکیل ها زیر 25 باشه باید قبل از ثبت نام یه امتحان زبان اونجا بدیم (ALI). نمره تافل من 81 بود و فکر می کنم که به این علت توی I-20 ام اینطوری نوشته که من باید امتحان ALI بدم. من از لحاظ اسپیکینگ مشکلی ندارم و نمره اسپسکین تافل ام هم 24 شده و کارنامه تافلم رو هم دارم.
    چیزی که خیلی بهم استرس وارد کرده اینه که آیا ممکنه این موضوع برای ویزا گرفتنم مشکل ایجاد کنه و آفیسر گیر بده بخاطر زبان؟ آیا نیازه به دانشگاه بگم که دوباره برام I-20 بفرسته و اگه بگم این کار رو می کنه؟ از دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن بسیار بسیار سپاسگزار میشم اگه منو راهنمایی کنن.

تبریک میگم
    یه سوال شما قبل از اینکه نامه رسمی توان بیاد با ایمیل بهتون اطلاع دادند که پذیرش گرفتید. یا اینکه نه مستقیما نامه پذیرش اومد.
    در ضمن میتونم ببپرسم فاندتون چقد است؟
    Best Wishes

Senior Member Shahab_H آواتار ها

سلام دوست عزیز منم برای پاییز دارم می رم اون جا نمره ی تافلم 91 شد فقط اسپیکینگم زیر 20 بود. از یکی از دوستام که اونجاست پرسیدم گفت هر وقت بیاین یه امتحان زبان هم خود دانشگاه می گیره گه بر اساس نمره ش ممکنه بهتون course زبان تو writing, Listening, Speaking, Reading بخوره و مشکل خاصی هم پیش نمیا دفقط یکم هزینه داره دیگه.
    ولی این که می گین تو I20 زده conditional این یکی می تونه تو سفارت مشکل ساز باشه بد نیست به دانشگاه بگین یکی دیگه بفرسته ضرر نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط fexofeni نمایش پست ها
    سلام دوستان من این چند روز پیش نامه پذیرش ام از USC اومد. توی فرم I-20 ام نوشته This school requires English proficiency. The student is not yet proficient. English instructions will be given at the school و این موضوع خیلی منو نگران کرده. همونطوری که می دونین USC قانونش اینه که مینیمم نمره ی تافل برای پذیرش باید 80 باشه و از طرفی هم یه قانون دیگه داره که اگه نمره تافل زیر 100 باشه و یه حداقل یکی از اسکیل ها زیر 25 باشه باید قبل از ثبت نام یه امتحان زبان اونجا بدیم (ALI). نمره تافل من 81 بود و فکر می کنم که به این علت توی I-20 ام اینطوری نوشته که من باید امتحان ALI بدم. من از لحاظ اسپیکینگ مشکلی ندارم و نمره اسپسکین تافل ام هم 24 شده و کارنامه تافلم رو هم دارم.
    چیزی که خیلی بهم استرس وارد کرده اینه که آیا ممکنه این موضوع برای ویزا گرفتنم مشکل ایجاد کنه و آفیسر گیر بده بخاطر زبان؟ آیا نیازه به دانشگاه بگم که دوباره برام I-20 بفرسته و اگه بگم این کار رو می کنه؟ از دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن بسیار بسیار سپاسگزار میشم اگه منو راهنمایی کنن.

Senior Member Shahab_H آواتار ها

اول ایمیلس اومد توش یه لینک بود که admission رو accept کردم بعد 5،6 روز با DHL نامه ی پذرش و I-20 اومد حدود 5-6 فروردین ایمیلش رسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط montazar نمایش پست ها
    تبریک میگم
    یه سوال شما قبل از اینکه نامه رسمی توان بیاد با ایمیل بهتون اطلاع دادند که پذیرش گرفتید. یا اینکه نه مستقیما نامه پذیرش اومد.
    در ضمن میتونم ببپرسم فاندتون چقد است؟

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام بچه ها
    منم واسه ارشد عمران USC اقدام کرده بودم که قبول شدم، ولی متاسفانه بهم فاند ندادن بخاطر اینکه دیر اقدام کرده بودم, حیف شد
    رزومه من: لیسانس مهندسی آب دانشگاه دولتی معدل 17, ارشد دانشگاه تهران معدل 19.45، تافل 94، لیسانس و فوق هر دو شاگرد اول بودم، مقاله دو تا کنفرانس بین المللی
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

USC برای مستر که اصلا فاند نمیده!
    برای پذیرش هم اگر هزینه اش براتون مسئله ای نیست میتونید شانستون رو امتحان کنید. اما اگر میخواید جاهایی اپلای کنید که شانس نسبتا خوبی داشته باشید برای پذیرش من SC رو توصیه نمی کنم..
    ویرایش توسط zebarjadi : October 25th, 2013 در ساعت 08:30 AM دلیل: حذف نقل قول
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    USC برای مستر که اصلا فاند نمیده!
    برای پذیرش هم اگر هزینه اش براتون مسئله ای نیست میتونید شانستون رو امتحان کنید. اما اگر میخواید جاهایی اپلای کنید که شانس نسبتا خوبی داشته باشید برای پذیرش من SC رو توصیه نمی کنم..
    دوستای من برای مستر معماری USC, یکیشون 17و000 هزار تا ویکی 11و000 هزار تا یکی 7و000 هزار تا فاند گرفتن ، با اینکه رشته معماری همه می گن فاند نمی ده اصلا
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    دوستای من برای مستر معماری USC, یکیشون 17و000 هزار تا ویکی 11و000 هزار تا یکی 7و000 هزار تا فاند گرفتن ، با اینکه رشته معماری همه می گن فاند نمی ده اصلا
    این چیزی رو اثبات نمیکه.
    شما نمی توتید یکی دو مورد استثناء رو به فرض درست بودن، به کل نسبت بدید.
    چیزی که من عرض کردم خدمتتون تفکر رایج توی محیط اون دانشگاهه در حال حاضر.
    حالا ممکنه یکی دونفر بخاطر شرایط فوق العاده از دانشجوهای PhD دپارتمان پیشی بگیرن یا اینکه استاد دانشجوی PhD دم دستش نباشه یا نخواد مثلا از دانشجوی PhD اش استفاده کنه برای برگه صحیح کردن!! یا هزار تا دلیل دیگه.. در نتیجه یه دانشجوی مستر بره اون وسط از این شرایط استفاده کنه و یه حقوقی هم بگیره..
    چیزی که هست اینه که دانشجوهای مستر شهریه میدن اونجا! و از tuition waiver خبری نیست! شهریه بالایی هم داره usc.. اون 17,000 که دوستتون درآمد دارن فقط شهریه یک ترم رو کفاف میده. با در نظر گرفتن هزینه های سرسام آور زندگی توی LA و اینکه دانشجوهای مستر من ندیدم حقوقی بگیرن، هزینه مستر گرفتن ( دوسال ) یه چیزی حدود $65,000 در میاد..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    این چیزی رو اثبات نمیکه.
    شما نمی توتید یکی دو مورد استثناء رو به فرض درست بودن، به کل نسبت بدید.
    چیزی که من عرض کردم خدمتتون تفکر رایج توی محیط اون دانشگاهه در حال حاضر.
    حالا ممکنه یکی دونفر بخاطر شرایط فوق العاده از دانشجوهای PhD دپارتمان پیشی بگیرن یا اینکه استاد دانشجوی PhD دم دستش نباشه یا نخواد مثلا از دانشجوی PhD اش استفاده کنه برای برگه صحیح کردن!! یا هزار تا دلیل دیگه.. در نتیجه یه دانشجوی مستر بره اون وسط از این شرایط استفاده کنه و یه حقوقی هم بگیره..
    چیزی که هست اینه که دانشجوهای مستر شهریه میدن اونجا! و از tuition waiver خبری نیست! شهریه بالایی هم داره usc.. اون 17,000 که دوستتون درآمد دارن فقط شهریه یک ترم رو کفاف میده. با در نظر گرفتن هزینه های سرسام آور زندگی توی LA و اینکه دانشجوهای مستر من ندیدم حقوقی بگیرن، هزینه مستر گرفتن ( دوسال ) یه چیزی حدود $65,000 در میاد..
    بله درسته از tuition waiver خبري نيست ، من فكر كردم منظورتون اين هست كه كلا به كسي مثلا در حد همون ١١،٠٠٠ هزار تا هم فاند نمي ده !
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

برای Fellowship اگر میخواستین در نظر بگیرن شمارو باید قبل از December 1st سابمیت میکردید.
    الان ممکنه پذیرش بدن اما از Fellowship خبری نیست..
    اما در هر صورت تمام PhD ها فاند میگیرن به شکل های گوناگون..
    ویرایش توسط zebarjadi : October 25th, 2013 در ساعت 08:34 AM دلیل: حذف نقل قول