صفحه 8 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 205

موضوع: University of Southern California

Senior Member Shahab_H آواتار ها

پیش فرض پاسخ : University of Southern California

USC استاد ایرانی زیاد داره به نظر من تو faculty ببینین اگر استادی تو رشتتون هست با خودش مستقیما تماس بگیرین و بخواین RA اش شین، همین طور برای غیر ایرانی ها! در صورتی که استادی شما رو مستقیما قبول کنه تقریبا به هیچ چی نگاه نمی کنن ( به شرطی که استاد رتبه بالایی باشه! حتی یکی از دوستام که اینجا مستر میخوند برای PHD اپلای نکرد خود استادش برای ادمیشن گرفت)!

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

سلام،
    از دوستان مهندس کسی جوابش برای اپلای فال 2013 نیومده؟
    اگه اومده چطوری اومده؟
    به من گفتن پست کردیم در خونتون و تلفنی نمی تونیم بگیم. قرار شد بهم ایمیل بزنن اما هنوز نزدن.
    بنفش...

Senior Member Shahab_H آواتار ها

معمولا ایمیل هم میزنن من با ایمیل اول دیدم سال پیش 2، 3 هفته بعد پستش رسید. تو اپلیکیشن آپدیت نکردن وضعیت رو؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط karimix نمایش پست ها
    سلام،
    از دوستان مهندس کسی جوابش برای اپلای فال 2013 نیومده؟
    اگه اومده چطوری اومده؟
    به من گفتن پست کردیم در خونتون و تلفنی نمی تونیم بگیم. قرار شد بهم ایمیل بزنن اما هنوز نزدن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

آره خوب چون فاند نمیده به مستر! یعنی از روزی که پاتو میگذاری اونجا باید آماده باشی در عرض دو سال $100,000 ناقابل خرج کنی! خوب دوست من اگه کسی اونقدر پول اضافی داشته باشه که حاضر باشه اون هزینه وحشتناک رو بکنه برای شهریه USC و هزینه زندگی CA، معلومه که دانشگاه بهش نه نمیگه.. حالا میخوای دانشگاه آزاد جادوغ آباد درس خونده باش یا mit.. اصلا یه چیز مسخره که داره usc اینه application مستر رو حتی به دپارتمان هم نمیفرستن.. یعنی اینقدر کشکیه داستان.. چون مستر ها در نهایت پوزیشن نمیگیرن و فقط یه کلاسی میرن دو سال و یه شهریه ای میدن. دیگه خیلی به حال کسی فرق نمیکنه چه سطحی داشته باشن..
    ویرایش توسط zebarjadi : October 25th, 2013 در ساعت 08:39 AM دلیل: حذف نقل قول پست حذف شده
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab_H نمایش پست ها
    معمولا ایمیل هم میزنن من با ایمیل اول دیدم سال پیش 2، 3 هفته بعد پستش رسید. تو اپلیکیشن آپدیت نکردن وضعیت رو؟
    سلام،
    نخیر مشکل منم اینه که تو پروفایلم چیزی معلوم نیست.
    کلا به ایمیل هم خیلی دیر جواب میدن نمی دونم چرا.
    به شما که جواب دادن پارسال، همون اول فاندتون معلوم شد یا بعدا دوباره براش با اساتید تماس گرفتید؟
    بنفش...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط karimix نمایش پست ها
    سلام،
    نخیر مشکل منم اینه که تو پروفایلم چیزی معلوم نیست.
    کلا به ایمیل هم خیلی دیر جواب میدن نمی دونم چرا.
    به شما که جواب دادن پارسال، همون اول فاندتون معلوم شد یا بعدا دوباره براش با اساتید تماس گرفتید؟
    اگر ايميل زديد جواب ميدن فقط بهشون حداقل 3 هفته فرصت بدين. خيلي سرشون شلوغه البته ركورد بيشترم دارن مثلا 5 تا 6 هفته. تا آخر جونم كارشون طول ميكشه. و به گفته ي خودشون مهم نيست كي چه زماني اقدام كرده. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

من از ارسالهای همین تاپیک دیدم که نوشته بودن این دانشگاه به دانشجوهای مستر اصلا فاند نمیده و فاندش فقط برای phd هست.میخواستم بپرسم این مسئله چقدر حقیقت داره؟ و اگه بخواهیم از لیسانس برای این دانشگاه اپلای کنیم با فرض درست بودن حرف بالا چیکار باید کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhossein نمایش پست ها
    من از ارسالهای همین تاپیک دیدم که نوشته بودن این دانشگاه به دانشجوهای مستر اصلا فاند نمیده و فاندش فقط برای phd هست.میخواستم بپرسم این مسئله چقدر حقیقت داره؟ و اگه بخواهیم از لیسانس برای این دانشگاه اپلای کنیم با فرض درست بودن حرف بالا چیکار باید کرد؟
    بله اين قضيه تا جايي كه من ميدونم صحت داره. هيچي ديگه بايد از جيب پول بديد و چون خصوصيه خيلي گرونه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhossein نمایش پست ها
    This is true for most of the universities! They prefer to spend their budget for PhD students rather than MSc students since you are just taking courses as a master student!

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    بله اين قضيه تا جايي كه من ميدونم صحت داره. هيچي ديگه بايد از جيب پول بديد و چون خصوصيه خيلي گرونه. شادزي
    Life expenses in California is so high and its unreasonable to choose this city if somebody wants to pay for his own life! At least this is my opinion!