صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 61

موضوع: ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

Junior Member

پیش فرض ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

سلام دوستان. من دانشجوی کارشناسی ارشد در آلمان هستم. میخواستم بدونم که امکان ازدواج با یک اروپایی در حین تحصیل هست و یا مشکلات ویزا به وجود میاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

چه مشکلی. ازدواچ کن - و حتی بعدا برای اقامتت هم بهتره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid11222 نمایش پست ها
    چه مشکلی. ازدواچ کن - و حتی بعدا برای اقامتت هم بهتره
    مساله اینجاست که اگر ازدواج کنم ماهیت ویزا و اقامت موقتم عوض میشه و نمیدونم برای ادامه درسم مشکل پیش میاد یا نه!

من از لحاظ حقوق موضوعه خودمون اینو میدونم که شما چون ایرانی هستین باید طبق قوانین ایران ازدواج کنید اگه زن هستین که نمیتونین طبق قوانین ایران با غیر مسلم ازدواج کنید ولی اگه مرد هستید میتونید ازدواج موقت با زن اهل کتاب داشته باشیدولی ازدواج دایم نیاز به مسلمون شدن زن خارجی داره.گفتم شاید این اطلاعات بدردتون بخوره.

Junior Member

نه مشکلی پیش نمیاد

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط b3htash نمایش پست ها
    مساله اینجاست که اگر ازدواج کنم ماهیت ویزا و اقامت موقتم عوض میشه و نمیدونم برای ادامه درسم مشکل پیش میاد یا نه!

درود
    همون طور که دوستان هم گفتن هیچ اثر منفی نداره
    موفق باشی
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

ازدواج با زن یا مرد آلمانی ( یا عضو اتحادیه اروپا) ماهیت اقامت شما رو به این سرعت که فکر می کنید تغییر نمیده. منتها تضمینی میشه برای اقامت دائم شما در اروپا. کلی مراحل قانونی دیگه رو باید طی کنید بعد از ثبت ازدواج.
    اما به هر حال یک سری محدودیت ها برای تمدید اقامت شما برداشته میشه. مثل بلوکه کردن پول و داشتن شغل با حداقل در آمد های مشخص شده و ...
    اما برای اقامت دائم شرط اصلی اینه که شما بتونید این ازدواج رو به مدت پنج سال حفظ کنید تا بعد بتونید درخواست شهروندی اتحادیه اروپا کنید. حتی داشتن بچه هم کمکی نمیکنه ( یعنی مثل امریکا نیست که با بچه دار شدن بطور اتوماتیک هر سه نفر اقامت دائم امریکا رو می گیرن)

مراکشی ها و تونسی ها و اتباع افریقایی حرفه ای های اینجور اقامت گرفتن ها هستن. اگه اطرافتون کسی رو میشناسید، ازشون اطلاعات دقیق بگیرید. 99 درصدشون اینجوری تابعیت آلمان گرفتن.

آلمانی ها عاشق موی مشکی و رنگ پوست تیره هستند ( ما ایرانی ها اولی رو داریم و دومی رو متاسفانه نداریم اما همون اولی هم بعضی وقتها کفایت می کنه)

ثبت ازدواج توی آلمان از خریدن یه پاکت سیگار هم آسون تره. هر چند واسه ما ازدواج یکی از بغرنج ترین مسایل زندگی بشمار میره، که فقط یک ذهنیت غلط جا افتاده ست. خیلی ریلکس برید و ازدواج کنید.

برای هر دوتون آرزوی خوشبختی می کنم.

یه دوستی می گفت: دوست دارم همه مردم دنیا انقدر با نژاد ها و فرهنگ ها و ملیت های مختلف با هم ازدواج کنن و به هم تنیده بشن که یه روزی برسه که کسی نتونه دقیقا بگه اهل کجاست! اون روز روزیه که مرز بین کشورها باید برداشته بشه.
    در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن .............................................. شرط اول قدم آن است که اوسکُل باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    ازدواج با زن یا مرد آلمانی ( یا عضو اتحادیه اروپا) ماهیت اقامت شما رو به این سرعت که فکر می کنید تغییر نمیده. منتها تضمینی میشه برای اقامت دائم شما در اروپا. کلی مراحل قانونی دیگه رو باید طی کنید بعد از ثبت ازدواج.
    اما به هر حال یک سری محدودیت ها برای تمدید اقامت شما برداشته میشه. مثل بلوکه کردن پول و داشتن شغل با حداقل در آمد های مشخص شده و ...
    اما برای اقامت دائم شرط اصلی اینه که شما بتونید این ازدواج رو به مدت پنج سال حفظ کنید تا بعد بتونید درخواست شهروندی اتحادیه اروپا کنید. حتی داشتن بچه هم کمکی نمیکنه ( یعنی مثل امریکا نیست که با بچه دار شدن بطور اتوماتیک هر سه نفر اقامت دائم امریکا رو می گیرن)

مراکشی ها و تونسی ها و اتباع افریقایی حرفه ای های اینجور اقامت گرفتن ها هستن. اگه اطرافتون کسی رو میشناسید، ازشون اطلاعات دقیق بگیرید. 99 درصدشون اینجوری تابعیت آلمان گرفتن.

آلمانی ها عاشق موی مشکی و رنگ پوست تیره هستند ( ما ایرانی ها اولی رو داریم و دومی رو متاسفانه نداریم اما همون اولی هم بعضی وقتها کفایت می کنه)

ثبت ازدواج توی آلمان از خریدن یه پاکت سیگار هم آسون تره. هر چند واسه ما ازدواج یکی از بغرنج ترین مسایل زندگی بشمار میره، که فقط یک ذهنیت غلط جا افتاده ست. خیلی ریلکس برید و ازدواج کنید.

برای هر دوتون آرزوی خوشبختی می کنم.

یه دوستی می گفت: دوست دارم همه مردم دنیا انقدر با نژاد ها و فرهنگ ها و ملیت های مختلف با هم ازدواج کنن و به هم تنیده بشن که یه روزی برسه که کسی نتونه دقیقا بگه اهل کجاست! اون روز روزیه که مرز بین کشورها باید برداشته بشه.
    درست میفر مایید . مساله اینه که در مورد آمریکا میدونم امکان تغییر ویزا از تحصیلی به ازدواج یا سرمایه گذاری وجود نداره ولی نمیدونم قوانین اتحادیه اروپا در این مورد چطوره!

Banned

حالا اگه طلاقش بدیم (اومدی پوستم سفید شد و موم هم همینطور) باز اون شرایطی که برامون مهیا شد هست یا از دست میره؟!

نه سوالم جدیه ها

راستی اگر اقلیت مذهبی یکی باشه (مسیحی ،زرتشتیی ،کلیمی)و باهاشون ازدواج کنه باز میشه که؟
    ویرایش توسط omid2015 : November 12th, 2015 در ساعت 01:47 PM دلیل: ترکیب پست ها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    سلام، منظورتون از آلمانی ها، هر دو جنس مدنظر بود یا فقط یکیشون؟ مرسی

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)