صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 61

موضوع: ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام، منظورتون از آلمانی ها، هر دو جنس مدنظر بود یا فقط یکیشون؟ مرسی
    ؟! منظور شما رو متوجه نمیشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط king7 نمایش پست ها
    حالا اگه طلاقش بدیم (اومدی پوستم سفید شد و موم هم همینطور) باز اون شرایطی که برامون مهیا شد هست یا از دست میره؟!

نه سوالم جدیه ها

شما باید چند سال با کسی که ازدواج می‌کنید زندگی کنید ولی وقتی که تابعیت رو گرفتید می تونید جدا شید و در مورد مذهب مشکلی نیست مگر بخواهید به عنوان زن و شوهر به ایران سفر کنید که تغییر مذهب به اسلام ضروریه .

Banned

سلام، منظورتون از آلمانی ها، هر دو جنس مدنظر بود یا فقط یکیشون؟ مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط b3htash نمایش پست ها
    ؟! منظور شما رو متوجه نمیشم؟
    اینکه گفتین "آلمانی ها عاشق موی مشکلی و رنگ پوست تیره هستند" آیا منظورتون از آلمانی ها فقط خانم های آلمانی هستن که از آقایونی با این ویژگی ها خوششون میاد یا چنین چیزی در مورد آقایون آلمانی نسبت به خانم هایی با این ویژگی ها هم صادقه؟

Junior Member

اینکه گفتین "آلمانی ها عاشق موی مشکلی و رنگ پوست تیره هستند" آیا منظورتون از آلمانی ها فقط خانم های آلمانی هستن که از آقایونی با این ویژگی ها خوششون میاد یا چنین چیزی در مورد آقایون آلمانی نسبت به خانم هایی با این ویژگی ها هم صادقه؟

البته اینو من نگفتم و دوست دیگه ای اشاره کرد . نمیشه گفت ! هر کسی سلیقه‌ی خودش رو داره دیگه!

یه موضوع دیگه ای هم هست.اونم این که اصلا ازدواج با یه آلمانی با توجه به اختلافات فرهنگی که داریم درسته.
    آینده داره؟
    اگر از بچه ها موردی از دوستاش سراغ داره،بتونه بیشتر این موضوع رو باز کنه ممنون میشم.

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    یه موضوع دیگه ای هم هست.اونم این که اصلا ازدواج با یه آلمانی با توجه به اختلافات فرهنگی که داریم درسته.
    آینده داره؟
    اگر از بچه ها موردی از دوستاش سراغ داره،بتونه بیشتر این موضوع رو باز کنه ممنون میشم.
    من دایی مامانم وقتی توی آلمان بود زن آلمانی گرفت. من خودم شخصا هیچ وقت با ایشون روبرو نشدم چون خیلی کوچک بودم ولی اونطور که شنیدم خانم ایشون خیلی زن خوبی بود و همیشه ازش تعریف می کردن.و البته ایشون انگار خیلی هم مبادی آداب بودن(آلمانی ها همنطور که شاید بدونید خیلی منظبط هستن). حتی یه مدت هم با دایی مامانم داخل ایران زندگی کردن، البته قبل از انقلاب بوده. یه دختر هم دارن. زندگی خیلی خوبی هم انگار باهم داشتن.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

با تشکر از همه دوستان
    شما ها رو نمیدونم ولی من که به شخصه خیلی دوست دارم با یه آلمانی و البته یه آمریکایی زندگی کنم...

سلام دوستان
    کسی می دونه اگه زوجی در آلمان در حال تحصیل صاحب بچه بشند می تونن کارایه اقامتیشونو راحت تر انجام بدن یا نه؟ یعنی مثل کشورهای دیگه در این صورت هر سه نفر تابعه آلمان می شند؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط raz6024540 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه اگه زوجی در آلمان در حال تحصیل صاحب بچه بشند می تونن کارایه اقامتیشونو راحت تر انجام بدن یا نه؟ یعنی مثل کشورهای دیگه در این صورت هر سه نفر تابعه آلمان می شند؟

ممنون
    کدام کشورها؟ در هیچ کشوری اینطور که شما میفرمایید نیست که به هر سه نفر تابعیت یا حتی اقامت بدهند. در کشورهای اروپایی حتی خود بچه هم به اینصورت بلافاصله تابعیت نمیگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدام کشورها؟ در هیچ کشوری اینطور که شما میفرمایید نیست که به هر سه نفر تابعیت یا حتی اقامت بدهند. در کشورهای اروپایی حتی خود بچه هم به اینصورت بلافاصله تابعیت نمیگیره.
    من در مورد ایتالیا شنیده بودم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)