صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61

موضوع: ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ازدواج با اروپایی در حین تحصیل در اروپا

دوستان عزیز یک سوال :
    وقتی که با یک آلمانی ازدواج میکنید و ازدواجتون در ایران ثبت نشده موقع خروج از ایران آیا ممکنه به کارت اقامت موقت که فامیل همسرتون درج شده توش گیر بدن ؟ مثلا درخواست مدارک کنند واسه ثبت ازدواجتون در ایران ؟ یا اینکه بپرسند همسرتون مسلمان شده یا نه ؟
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

[QUOTE=oranus;1348889]ازدواج با زن یا مرد آلمانی ( یا عضو اتحادیه اروپا) ماهیت اقامت شما رو به این سرعت که فکر می کنید تغییر نمیده. منتها تضمینی میشه برای اقامت دائم شما در اروپا. کلی مراحل قانونی دیگه رو باید طی کنید بعد از ثبت ازدواج.
    اما به هر حال یک سری محدودیت ها برای تمدید اقامت شما برداشته میشه. مثل بلوکه کردن پول و داشتن شغل با حداقل در آمد های مشخص شده و ...
    اما برای اقامت دائم شرط اصلی اینه که شما بتونید این ازدواج رو به مدت پنج سال حفظ کنید تا بعد بتونید درخواست شهروندی اتحادیه اروپا کنید. حتی داشتن بچه هم کمکی نمیکنه ( یعنی مثل امریکا نیست که با بچه دار شدن بطور اتوماتیک هر سه نفر اقامت دائم امریکا رو می گیرن)

مراکشی ها و تونسی ها و اتباع افریقایی حرفه ای های اینجور اقامت گرفتن ها هستن. اگه اطرافتون کسی رو میشناسید، ازشون اطلاعات دقیق بگیرید. 99 درصدشون اینجوری تابعیت آلمان گرفتن.

آلمانی ها عاشق موی مشکی و رنگ پوست تیره هستند ( ما ایرانی ها اولی رو داریم و دومی رو متاسفانه نداریم اما همون اولی هم بعضی وقتها کفایت می کنه)

ثبت ازدواج توی آلمان از خریدن یه پاکت سیگار هم آسون تره. هر چند واسه ما ازدواج یکی از بغرنج ترین مسایل زندگی بشمار میره، که فقط یک ذهنیت غلط جا افتاده ست. خیلی ریلکس برید و ازدواج کنید.

برای هر دوتون آرزوی خوشبختی می کنم.

یه دوستی می گفت: دوست دارم همه مردم دنیا انقدر با نژاد ها و فرهنگ ها و ملیت های مختلف با هم ازدواج کنن و به هم تنیده بشن که یه روزی برسه که کسی نتونه دقیقا بگه اهل کجاست! اون روز روزیه که مرز بین کشورها باید برداشته بشه.

المانیها عاشق موی مشکی ان؟
    یه بار اینو گفتم و کلی تعجب کردن !
    اونا بچگیشون خیلیهاشون اغلب خیلی بلوندن در حد سفیدی بعد که بزرگتر میشن یواش یواش قهوه ای خرمایی یا بلوند تیره میشن ولی اغلب دوباره موهاشونو مثل بچگیهاشون هایلایت بلوند میکنن معلومه که بلوند دوست دارن!
    به نظر من مثل اینجاییا انقدر به رنگ اهمیت نمیدن و فاکتورای دیگه براشون مهمه جذابیت حالا هر رنگی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamoonHadizad نمایش پست ها
    پیش از جدی شدن رابطه، به مسائل حقوقی ازدواج با اروپایی حتما فکر کنید و درباره آنها تحقیق کنید.
    خود ازدواج مشکلی ندارد، ولی جدا شدن دردسر ساز است...
    دردسر سازه؟ چطوری میتونه دردسر ساز باشه؟

Junior Member

[QUOTE=meyn;2063394]سلام

من یکم دچار شک در مورد پاسخ هایی که در چت دیدیم شدم.؟؟!!!
    من با نامزد آلمانیم دارم ازدواج میکنم. نیازبه اطلاعاتی درباره ثبت ازدواج دز کشور ایران و یا سفارت ایران دارم. همسرم مشکلی برای مسلمون شدن برای ازدواج در ایران نداره. نمیشه اول ثبت ازدواج کرد در آلمان و بعد در ایران؟

ممنون میشم کسایی که میدونن راهنمایی کنن یا از تجربیاتشون بگن.[/Q
    من خودم همینکارو میکنم فرقی نداره اول ایران باشه یا المان ، ما ازدواج در الملنو اول انتخاب کردیم چون اسونتر و روند مشخصی داره ، با اینکه همسرم گواهی اسلام آوردن را هم داره
    فکر نمیکتم عجله و نیازی باشه که فورا در ایران هم ثبت بشه تا وقتی المان باشه آدم

Junior Member

سلام دوستان
    ممکن هست راجع به مشکلاتی که در ازدوا با یک آقای آلمانی ممکنه پیش بیاد ، راهنمائی کنید؟
    مثلا مشکلات سفر به ایران همراه ایشون، ثبت ازدوا در آلمان و ایران، مشکلات فرهنگی مخصوصا
    ممنون میشم
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahpar85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکن هست راجع به مشکلاتی که در ازدوا با یک آقای آلمانی ممکنه پیش بیاد ، راهنمائی کنید؟
    مثلا مشکلات سفر به ایران همراه ایشون، ثبت ازدوا در آلمان و ایران، مشکلات فرهنگی مخصوصا
    ممنون میشم
    موفق باشید
    سلام
    من در مورد مسائل فرهنگیش چیزی نمی دونم، ولی یه نکته رو یادتون باشه، بچه ی شما ایرانی نمیشه و پاسپورت ایرانی نمی گیره. ایران فقط به کسی پاسپورت میده که پدرش ایرانی باشه. بازم سایت سفارت ایرانو چک کنین تو آلمان، اما تا جایی که یادمه این طوری بود.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام
    دوستان اگه میشه به من کمک کنید
    من حدود 6 ماهه با نامزد المانیم اشنا شدم
    و میخوایم ازدواج کنیم
    اگه کسی با ازدواج اقامت گرفته .لطفا به من کمک کنه و منو راهنمایی کنه که باید چی کار کنم
    خیلی فکرم مشغول کرده
    ممنونم

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد مسائل فرهنگیش چیزی نمی دونم، ولی یه نکته رو یادتون باشه، بچه ی شما ایرانی نمیشه و پاسپورت ایرانی نمی گیره. ایران فقط به کسی پاسپورت میده که پدرش ایرانی باشه. بازم سایت سفارت ایرانو چک کنین تو آلمان، اما تا جایی که یادمه این طوری بود.
    بند 5 ماده 976 قانون مدنی با پیروی از سیستم خاک، تابعیت را منوط به سه شرط تولد در ایران؛ خارجی بودن پدر و یک سال اقامت پس از رسیدن به 18 سالگی در ایران نموده است. یعنی اگر از پدر خارجی و مادر ایرانی طفل در خارج از کشور متولد شود، خارجی می‌باشد و اگر پدر خارجی و محل تولد طفل در ایران باشد، ولی طفل به سن 18 سالگی نرسیده باشد، تبعه ایران محسوب نمی‌شود و اگر با همه شرایط فوق، پس از رسیدن به 18 سالگی در ایران یک سال اقامت نکند، ایرانی شمرده نمی‌شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام
    میخواستم بدونم ازدواج با مرد اروپایی بدون گواهی تجرد امکان پذیره یا نه. چون نمیخوام ایران خبر داشته باشه که من اینجا ازدواج کردم.
    بعد سوال بعدی اینکه در صورت ازدواج برای سفر به ایران برام مشکل پیش میاد اگه ببینن که اسم همسرم توی کارتم هست؟ و ممکنه ازم سوال کنن که آیا ازدواجتون رو ثبت کردید یا نه؟
    چون دیدم به سوال ایشون کسی جواب نداده خواستم بدونم دوباره.

نه اقا اهل کتاب مشکلی برای ازدواج با مسلمان ندارند

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1049 نمایش پست ها
    من از لحاظ حقوق موضوعه خودمون اینو میدونم که شما چون ایرانی هستین باید طبق قوانین ایران ازدواج کنید اگه زن هستین که نمیتونین طبق قوانین ایران با غیر مسلم ازدواج کنید ولی اگه مرد هستید میتونید ازدواج موقت با زن اهل کتاب داشته باشیدولی ازدواج دایم نیاز به مسلمون شدن زن خارجی داره.گفتم شاید این اطلاعات بدردتون بخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)