صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: Physics Subject October 2013

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

پیش فرض پاسخ : Physics Subject October 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    با توجه به تجربه ای که دارید، بهترین کار تو این تقریبا دو هفته مونده به ازمون چیه؟ البته اگه خواستید می تونید جواب ندید ...
    اگر اون 5 تا سمپل رو نزدید حتماً روی اونها کار کنید!
    لاگرانژی و همیلتونی هم فقط دوتا میاد! اگر وقتتون رو میگره نخونید! البته خوندن کتابای کوانتوم هم بنظرم لازم نیست چون سوالای کوانتومش در حد جابجایی عملگرهاست! اگر فیزیک جدید نخوندید فصل های آخر هالیدی رو حتماً مرور کنید.
    موفق باشید!

بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان آزمون GRE(SUBJECT) روز شنبه مورخ27/7/92 (Oct.19.2013) مي‌رساند كارت ورود به جلسه اين آزمون روزهاي دوشنبه(22/7/92) وسه شنبه (23/7/92) از ساعت15/8 تا ساعت 00/15 توزيع خواهدشد.
    داوطلبان گرامي مي‌توانند در روزهاي ياد شده با همراه داشتن كارت شناسائي معتبر(گذرنامه، شناسنامه ويا كارت ملي) براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون به نشاني: تهران – خيابان كريم‌خان زند- بين خيابان استاد نجات الهي و سپهبدقرني - پلاك204 – سالن پاسخگويي مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه نمايند.
    يادآوري مي‌گردد نشاني محل برگزاري آزمون فوق به شرح ذيل مي باشد:
    تهران – ميدان فردوسي- به سمت ميدان انقلاب -كوچه شاهرود- دانشكده آماروانفورماتيك سازمان سنجش آموزش كشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

امیدوارم همه امتحان رو خوب داده باشن. یه سوال دارم. اون سوالی که گفته بود یه میون توسط یه ... کپچر می شه و بعد خواسته بود که انژی و شعاع این سیستم رو با هیدورژن مقایسه کنیم، گفته بود که میون توسط فوتون کپچر می شه یا پروتون؟ یکی از دوستام کمی منو به شک انداخت ... یکی می گفت پروتون ... یکی می گفت فوتون ... اما فوتون که خیلی سوال رو سخت می کرد ... اگه کسی یادش هست ممنون میشم بگه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    امیدوارم همه امتحان رو خوب داده باشن. یه سوال دارم. اون سوالی که گفته بود یه میون توسط یه ... کپچر می شه و بعد خواسته بود که انژی و شعاع این سیستم رو با هیدورژن مقایسه کنیم، گفته بود که میون توسط فوتون کپچر می شه یا پروتون؟ یکی از دوستام کمی منو به شک انداخت ... یکی می گفت پروتون ... یکی می گفت فوتون ... اما فوتون که خیلی سوال رو سخت می کرد ... اگه کسی یادش هست ممنون میشم بگه ...
    تا جایی که من یادمه پروتون بود. امتحان چطور بود به نظرتون؟ من که 6 تا 7 تا اشتباه بچه گانه پیدا کردم از خودم. برم برا امتحان آپریل یا با همون 710 سال قبل اپلای کنم!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    تا جایی که من یادمه پروتون بود. امتحان چطور بود به نظرتون؟ من که 6 تا 7 تا اشتباه بچه گانه پیدا کردم از خودم. برم برا امتحان آپریل یا با همون 710 سال قبل اپلای کنم!!!!!!!!
    اره منم می گم پروتون بود (پس چون جرم میون بیشتره از الکترون، "اندازه" انرژی باید بیشتر بشه و شعاع کوچیکتر) ... والا بد نبود ... من 2 تا اشتباه ابتدایی پیدا کردم و تعداد زیادی از سوال هارو با بچه چک می کردیم درست زده بودم ... 87 تا هم زدم ... از نمونه 2008 یکم سخت تر بود ... اما تا جواب نیاد هیچی معلوم نیست ... چون تو جی ار ای اشتباهات بچه گانه یه دفعه همه چیز رو می تونن خراب کنن ... اگه خواستید من دوست دارم که سوال هایی رو که یادمونه روش بحث کنیم ... هر چند دخترها به شدت ازین کار بدشون می یاد ... می گن استرس وارد می کنه !!! ... اما بالاخره چیزیه که باید باش روبرو شد ... چه الان ... چه 20 روز دیگه ... خوب شاید این دفعه از 710 بیشتر بشید ،با 6 تا 7-8 تا اشتباه هنوز هم شانس خوبی دارید اگه تعداد متوسطی زده باشید... اگه بهتر شدید که چه بهتر اگه نه من اگه جای شما بودم با همون نمره برای المان اپلای می کردم خیال خودم رو راحت می کردم، مگر اینکه اراده ی اینو داشته باشید که ارشد رو توپ بخونید و یه رزومه خوب برای خودتون دست و پا کنید که من اعصاب این کار رو ندارم دیگه ... بعد از اینکه مستر رو تو المان خوب بخونید خیلی راحت می تونید از یه دانشگاه توی المان که خیلی بهتر از دانش(!!)گاه های خودمان است برای امریکا اقدام کنید ... من خودم منتظر جواب جی ار ای هستم ... زیر 900 بشم بیشتر توانم رو می ذارم روی المان ... دیگه تحمل اینجارو ندارم ... اگه خواستید من لیست تمام سوال هایی که یادمه + اشتباهاتم + جواب ها رو می ذارم ...

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری از دانشگاه پلی تکنیک

سلام. منم امتحان اکتبر رو دادم.به نظر منم سوالها آسون بود. البته من فقط فرصت کردم 73 تا رو بزنم. و دو تا اشتباه رو تا حالا پیدا کردم. امیدوارم که نمرم 800 بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

if someone realized that the scores are available, it's kind of him/her to tell others in this post,i think the next week scores are available, and i wish best scores for all of you!
    (it is a miracle that curiosity survives formal education(Albert Einstein

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

نمره ها اومدن،من که مشخص شد ... زدم ... 890 شدم ... ، اگر خواساتید نمرتون رو بفرمایید ممنون میشم که درصد رو هم بگید، درصد من 84 هست.
    ویرایش توسط Amirpouyan : November 18th, 2013 در ساعت 09:46 AM
    (it is a miracle that curiosity survives formal education(Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری از دانشگاه پلی تکنیک

من شدم 750، درصدم هم شد 63%

همونطور که حدس میزدم خراب کردم. 680. همش 10 روز خوندم ولی اگه اشتباه های بچه گانه زیاد انجام نمیدادم تا 800 هم میتونستم بیارم. برم برا آپریل. لطفا راهنمایی کنید برای بالای 850 چی بخونم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)