صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: حساب بانکی (تحریم)

Junior Member

Post حساب بانکی (تحریم)

سلام از دوستانی که در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا مشغول به تحصیل هستن می خواستم بدونم آیا افتتاح حساب بانکی برای ایرانیان مثل کشور مجارستان تحریمه؟

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

پیش فرض پاسخ : حساب بانکی (تحریم)

نقل قول نوشته اصلی توسط permind نمایش پست ها
    سلام از دوستانی که در کشورهای حوزه اتحادیه اروپا مشغول به تحصیل هستن می خواستم بدونم آیا افتتاح حساب بانکی برای ایرانیان مثل کشور مجارستان تحریمه؟
    سلام
    خیر، برای دانشجوهای ایرانی حساب باز میشه.
    اگر بعضی از بانکها سلیقگی عمل کنند حتما بانکهای دیگه ای پیدا میشه که برای شما حساب باز کنند؛ مثلا در سوئد همه بانکها بجز بانک نوردیا برای ایرانی ها حساب باز میکردند که البته همین بانک نوردیا هم از پارسال قانونش رو عوض کرد و اون هم دیگه حساب باز میکنه.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام
    خیر، برای دانشجوهای ایرانی حساب باز میشه.
    اگر بعضی از بانکها سلیقگی عمل کنند حتما بانکهای دیگه ای پیدا میشه که برای شما حساب باز کنند؛ مثلا در سوئد همه بانکها بجز بانک نوردیا برای ایرانی ها حساب باز میکردند که البته همین بانک نوردیا هم از پارسال قانونش رو عوض کرد و اون هم دیگه حساب باز میکنه.
    پس اینطوری که شما میفرمایید یعنی فقط کشور مجارستان که نمیشه حساب باز کرد ولی من خودم به شخصه به شعبات مرکزی تمام بانکهای موجود در مجارستان مراجعه کردم که هیچ کدومشون حاضر نیستن برای ایرانیا حساب باز کنن طبق گفته خودشون هم اینه که این قوانین از طرف اتحادیه اروپاست و هیچ ارتباطی هم با دولت مجارستان نداره.

انگلستان متاسفانه مشکله
    Ma patrie est dans le coeur de ceux que j'aime
    وطن من در قلب کسانيست که دوستشان ميدارم
    Marguerite Bickel

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط zer0c00l نمایش پست ها
    انگلستان متاسفانه مشکله
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zer0c00l نمایش پست ها
    انگلستان متاسفانه مشکله
    نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟
    چند سال پیش اکثرا قبول میکردن ولی الان بعضیاز بانک ها قبول میکنند........... مثلا HSBC Bank و Lloyds TSB دیگه قبول نمیکنه ولیSantander UK قبول میکنه بقیه بانکهای کوچک هم باید سوال کنید............ اما جالبه من سراغ دارم دانشجوی ایرانی که حتی این بانکهای سختگیر بهش کردیت کارتم دادن ولی خوب 5 سال پیش حساب باز کرده و موجودی و گردش زیادی هم داشته
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    چند سال پیش اکثرا قبول میکردن ولی الان بعضیاز بانک ها قبول میکنند........... مثلا HSBC Bank و Lloyds TSB دیگه قبول نمیکنه ولیSantander UK قبول میکنه بقیه بانکهای کوچک هم باید سوال کنید............ اما جالبه من سراغ دارم دانشجوی ایرانی که حتی این بانکهای سختگیر بهش کردیت کارتم دادن ولی خوب 5 سال پیش حساب باز کرده و موجودی و گردش زیادی هم داشته
    ببخشید در انگلستان، در مورد Barclays هم اطلاعی دارید؟ بعد یک مسئله ای که من شنیدم این هست که در یک بانک از یک شعبه به شعبه دیگر هم فرق میکنه. یعنی مثلا ممکنه یک شعبه بانک باز نکنن ولی یک شعبه دیگه همون بانک باز کنه. در ضمن آیا ممکنه شعباتی که در داخل دانشگاه ها یا نزدیک آنها هستن و مشتری دانشجو زیاد دارن در مورد مسائل تحریم کمتر سخت گیری کنن؟ ممنون از راهنمایی شما.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط booalisina نمایش پست ها
    ببخشید در انگلستان، در مورد Barclays هم اطلاعی دارید؟ بعد یک مسئله ای که من شنیدم این هست که در یک بانک از یک شعبه به شعبه دیگر هم فرق میکنه. یعنی مثلا ممکنه یک شعبه بانک باز نکنن ولی یک شعبه دیگه همون بانک باز کنه. در ضمن آیا ممکنه شعباتی که در داخل دانشگاه ها یا نزدیک آنها هستن و مشتری دانشجو زیاد دارن در مورد مسائل تحریم کمتر سخت گیری کنن؟ ممنون از راهنمایی شما.
    فکر میکنم باز نکنه این بانک

برای شما چه فرقی میکنه هر بانکی که قبول کنه خوبه ..................چون تمام امکانات بانکی تقریبا مشابه هم هستش و شما تمام کارهای بانکی رو میتونین انجام بدین مثل گرفتن کارت ,بانکداری الکترونیک و ...

اگر هم شعبه به شعبه فرق کنه ممکنه در اینده مشکل پیش بیاد پس بهتره جایی باز کنید که همه شعب بدون مشکل باشن با حساب شما

در ضمن شما اگر کارکرد حسابتون خوب باشه بعد از مدتی حساب دانشجویی رو میتونین به حساب استاندارد تبدیل کنید که معمولا شارژ ماهیانه هم داره بعضی جاها مثلا ماهی 15 پوند میگیرن
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

من امروز رفتم Barclays گفت واسه ایرانیا باز نمیکنیم، با اینکه فول فاند هم هستی و پولی از ایران قرار نیست بیاد یا بره ولی نمیشه. کسی میدونه کدوم بانک واسه دانشجوهای ایرانی حساب باز میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.newluck نمایش پست ها
    من امروز رفتم Barclays گفت واسه ایرانیا باز نمیکنیم، با اینکه فول فاند هم هستی و پولی از ایران قرار نیست بیاد یا بره ولی نمیشه. کسی میدونه کدوم بانک واسه دانشجوهای ایرانی حساب باز میکنه؟
    همون طوری که یکی از کاربرا گفته بودن برای ایرانیها حساب باز نمی کنن. من هم همین تجربه رو در مورد این بانک مسخره داشتم. نیم ساعت من رو نشوندن و آخر هم گفتن حساب باز نمی کنیم. بانک santander باز میکنه. فقط تنها اشکالش اینه که ماهی 5 پوند شارژ میکنه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)