صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

سلام دوستان
    من با یه استاد از دانشگاه ملبورن تماس داشتم، که بعد از فرستادن پروپوزال گفت، اپلای کن واسه بورس، اما من مدرک زبانم هنوز آماده نیست، بهش گفتم، گفت بورس خیلی رقابتیه. واگر نمره ات به حد نصاب هم نرسه آفر دریافت نمیکنی. منم بهش گفتم خیلی زود نمره زبان رو میفرستم. حالا یه سوال دارم، میخوام ازش بپرسم خودش. RA داره که بتونه هزینه هام رو کامل ساپورت کنه. آخه یه نفر بهم گفت چون میخواسته TA بشی گفته برای بورس اقدام کن، وگرنه خود استادها هم فاند دارند.حالا نمیدونم بهش ایمیل بزنم بپرسم یا صبر کنم اول امتحان زبان رو که میخام فوریه بدم ثبت نام کنم،بعد ازش بپرسم. نمیخوام از دستش بدم، چون خیلی دانشگاه خوبیه و از پروپوزالم هم خوشش اومده بود.
    خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

سلام. من با یه استاد مکاتبه کردم گفت اپلای کن و به من خبر بده وقتی مدارکت کامل ارسال شد به دانشکده. روزی هم که مدارک ب دستشون رسید مکاتبه کردیم و بهم گفت باید یکم روی رایتینگت کار کنی چون گزارش پروژه هارو من میدم دانشجوهای دکترام مینویسن. حالا جواب پذیرشم اومده که مثبته اما گفتن که دانشکده در حال حاضر نمیتونه اسیستانت شیپ بده. حالا من میخوام ایمیل بزنم به استاده. چطور مطرح کنم که من بدون فاند نمیتونم بیام و اصلا خودش میتونه ساپورت کنه یه نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    سلام. من با یه استاد مکاتبه کردم گفت اپلای کن و به من خبر بده وقتی مدارکت کامل ارسال شد به دانشکده. روزی هم که مدارک ب دستشون رسید مکاتبه کردیم و بهم گفت باید یکم روی رایتینگت کار کنی چون گزارش پروژه هارو من میدم دانشجوهای دکترام مینویسن. حالا جواب پذیرشم اومده که مثبته اما گفتن که دانشکده در حال حاضر نمیتونه اسیستانت شیپ بده. حالا من میخوام ایمیل بزنم به استاده. چطور مطرح کنم که من بدون فاند نمیتونم بیام و اصلا خودش میتونه ساپورت کنه یه نه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟! :-(
    خیلی راحت بگو که دانشکده چی گفته و ازش بپرس که ایا منبع مالی دیگه ایی برای ساپورت شما وجود داره؟ چون شما از خودتون فاندی ندارید
    ببخسید که خیلی ساده نوشتم اما با کمی پیچش میتونید این مضمون رو منتقل کنید
    تنها چیزی که اونا ندارن تعارفه

Junior Member

سلام دوستان
    من یه ایمیل دریافت کردم که نمیدونم باید چه جوابی بدم
    ممنون میشم با تجربیاتون راهنماییم کنین
    من باید امشب جواب بدم.ممنون

Sincere thanks for your interest in the lab and our research. You are free to mention me in your Statement of Purpose. Unfortunately I don’t currently have any funded opportunities for PhD candidates. Are there any external fellowship or funding opportunities where you could apply for funding to come to
    ......

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل دریافت کردم که نمیدونم باید چه جوابی بدم
    ممنون میشم با تجربیاتون راهنماییم کنین
    من باید امشب جواب بدم.ممنون

Sincere thanks for your interest in the lab and our research. You are free to mention me in your Statement of Purpose. Unfortunately I don’t currently have any funded opportunities for PhD candidates. Are there any external fellowship or funding opportunities where you could apply for funding to come to
    ......
    داره میگه فاند نداره. بدون فاند میخواهید بروید؟

با سلام من تازه با این انجمن آشنا شدم
    لیسانس حقوق از پیام نور هستم و فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی از تهران مرکز با معدل 19 و دارای 3 مقاله یکی علمی پژوهشی و دو تا علمی ترویجی با سن 26 سال 8 سال سابقه کار دانشگاهی دارم که 3 سال آن را کارشناس علمی رشته حقوق خصوصی بودم
    می خواستم بدونم برای full fund گرفتن از چه دانشگاه هایی میتونم اقدام کنم و شرایطش به چه شکل هست اصلا برای حقوق این امکان وجود داره؟
    متاسفانه هیچ اطلاعی ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

دوستان من يه مصاحبه داشتم كه بهم گفتن پذيرش داديم. يه چيزايي راجبه فاند اولش گفت كه چون من استرس داشتم متوجه نشدم. حالا چجوري ازش دوباره بپرسم نميگه چرا متوجه نشدي؟ نامه پذيرشمم اومده ولي خبري از فاند نيست ايا باهم ميان يا بعد از پذيرش.
    پذيرش بدون فاند بدرد نميخوره كه همون ريجكت محترمانه ميشه

دوستان استادراهنمای دوره مسترم ازم دعوت کرده برا پی اچ دی به تیم تحقیقیش (رفته یه دانشگاه جدید). برا فاند که بش گفتم گفت اوکیه فاندد هست. بعد هی اخر ایمیلاش میگه looking forward to see you soon اما بهش میگم برا ویزا من آفرلتر میخام جواب نداده. تو سایت دانشگاه گشتم برای اپلای process اما فقط نوشته که با استادا تماس بگیرین. پروژه های این استاد همه گرنت خودشه و برای دانشگاه نیست. حالا بنظرتون این چجوریه؟ من باید همینجوری از طریق خودش اپلای کنم ؟ نمیفهمه پس خودش چرا؟ سرکار میزاره منو؟ اینکه آخه خودش بهم ایمیل زد بیا حتا من ازش نپرسیدم پوزیشن چی داری! من چجوری متوجهش کنم که باید جدی بکنه قضیه رو؟

سلام دوستان. ممنون میشم اگر به من راهنمایی بفرمایید. من حسابی گیج شدم. از دو تا استاد ایمیل گرفتم که هر دوتاشون تنها جوابی که به ایمیل من دادند این هست که شما اول باید applyکنی، رجیستر بشی مدارکت رو بفرستی بعد ما اینجا بررسی میکنیم و منو پاس دادن به graduate studies یعنی قسمت تحصیلات تکمیلی و مسئول اون بخش به من ایمیل زده که ما پروگرم ما اینا هست و مدارکت رو ارسال کن و توصیه نامه و بقیه موارد و من بسیار گیج شدم که حالا این همه هزینه ارسال مدارک و ترجمه و اپلیکیشن فی رو بدم و در نهایت نشه...آخه من شنیدم که استاد اول باید اکی بده تا بعد هزینه کنی و مطمئن شی و بفرستی مدارک رو...به نظر شما من باید چکار کنم؟ حتی چند بار هم غیر مستقیم گفتم شما تایید بفرمایید تا من اقدام کنم به ثبت نام که گفتن نه اول باید بفرستی مدارکت رو تو برنامه ثبت نام بشی بعد ما بررسی میکنیم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinnooshin نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگر به من راهنمایی بفرمایید. من حسابی گیج شدم. از دو تا استاد ایمیل گرفتم که هر دوتاشون تنها جوابی که به ایمیل من دادند این هست که شما اول باید applyکنی، رجیستر بشی مدارکت رو بفرستی بعد ما اینجا بررسی میکنیم و منو پاس دادن به graduate studies یعنی قسمت تحصیلات تکمیلی و مسئول اون بخش به من ایمیل زده که ما پروگرم ما اینا هست و مدارکت رو ارسال کن و توصیه نامه و بقیه موارد و من بسیار گیج شدم که حالا این همه هزینه ارسال مدارک و ترجمه و اپلیکیشن فی رو بدم و در نهایت نشه...آخه من شنیدم که استاد اول باید اکی بده تا بعد هزینه کنی و مطمئن شی و بفرستی مدارک رو...به نظر شما من باید چکار کنم؟ حتی چند بار هم غیر مستقیم گفتم شما تایید بفرمایید تا من اقدام کنم به ثبت نام که گفتن نه اول باید بفرستی مدارکت رو تو برنامه ثبت نام بشی بعد ما بررسی میکنیم.
    ببینید طبعا حالت ایده آل اینه که شما جواب قطعی از استاد داشته باشید و بعد اپلای کنید ولی خیلی از استادها اینکار را نمیکنند (اصلا هدف اپلیکیشن فی برای بررسی مدارک شماست). اگر نمیخواهید هزینه کنید چاره ای ندارید جز اینکه باز هم بگردید تا استادی پیدا کنید که شما را قبل از اپلای قبول کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)