صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    دانشگاهی که مدنظرم بود یه مصاحبه گذاشت و قرار بود که من با اعضای هیئت علمی دانشگاه صحبت کنم. به وقت اونها مصاحبه ساعت 8 صبح بود و فقط یه خانم که مسئول پذیرش بود با من صحبت کرد و از استادها خبری نبود، دو هفته بعد از مصاحبه من به یک استاد ایمیل زدم و ایشون خیلی استقبال کردن و گفتن که به زودی در مورد مصاحبه خبرت میکنیم. من هم توضیح دادم که یه مصاحبه داشتم. ایشون هم گفتن پس توی اسکایپ بیا در مورد گروهم برات توضیح بدم. موقعی که میخواستم ساعتهای خالی رو بهش بگم نامه ی آفر دانشگاه بدستم رسید که بهم TA داده بودن برای 10 ماه. آیا میتونم به استاد بگم که میخوام RA بشم یا اینکه حداقل 2 ماه باقیمانده رو بهم RA بده؟ آخه من از جای دیگه فاند دارم که 6000 دلار از اینجا بیشتره البته این دانشگاه رو ترجیح میدم حتی با همین فاند! ولی خوب در کل امکانش هست که استاد بتونه فاند رو زیاد کنه؟ اگه زودتر به استاد ایمیل زده بودم بهتر بود؟
    مسلما از استاد بپرسید مشکلی نیست.

سلام دوستان من تو ایمیل دوم ام به یه استادی گفتم بدون فاند نمی تونم بیام دیگه جوابمو نداد حالا با یه استاد دیگه دارم مکاتبه میکنم میگه خیلی خوبی برا گروه ما، به نظر تون چجوری بهش بگم فاند احتیاج دارم و نه فقط TA؟ من جدیدا متوجه شدم استادها فکر میکنن آدم خیلی پولداره میخواد خودش هزینه کنه، میگن اپلاي کن پذیرش هم میدن ولی فاند فقط TA میدن...

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو ایمیل دوم ام به یه استادی گفتم بدون فاند نمی تونم بیام دیگه جوابمو نداد حالا با یه استاد دیگه دارم مکاتبه میکنم میگه خیلی خوبی برا گروه ما، به نظر تون چجوری بهش بگم فاند احتیاج دارم و نه فقط TA؟ من جدیدا متوجه شدم استادها فکر میکنن آدم خیلی پولداره میخواد خودش هزینه کنه، میگن اپلاي کن پذیرش هم میدن ولی فاند فقط TA میدن...
    خوب TA همراه با فاند کامل هست دیگه، مشکلش چیه؟ کسی که TA میشه نیازی نداره که خودش هزینه کنه. 20 ساعت در ماه کار میکنه و یه مبلغی حقوق میگیره که کفاف هزینه هاش رو بده. اگه هم TA باشید و هم RA فاندتون باز همونه فقط ساعات کاری تقسیم میشه و مسئولیت شما بیشتر! اگر برای دکتری اقدام می کنید معمولا سال اول TA میدن سالهای بعد RA.

سلام به همه.
    من یک ایمیل به یه استاد در آلمان زدم (برای computer science phd ) و ایشون در جواب پرسیده که آیا ساپورت مالی می خوای؟ چقدر؟
    من نمیدونم چی باید بگم و مبالغ فاند تو آلمان چقدر هست.می شه یکی به من بگه لطفا؟

Junior Member

سلام دوستان
    تقریبا دو ماه قبل با استادی در استرالیا مکاتبه داشتم ایشون در پاسخ به من گفتند دانشنامه و ریز نمراتت رو برام بفرست و اینکه آیا دوست داری روی فلان موضوع کار کنی یا نه و در آخر هم گفتن الان 5 تا دانشجو دارم دو تاشون تا آخر سال دفاع می کنن و می تونم دانشجو بگیرم
    من در ایمیلی که بهشون زدم اشاره ای نکردم که فاند می خوام ایشون هم در جواب من اشاره ای به این موضوع نکردن حالا می خوام قبل از اینکه اقدام به ترجمه مدارک کنم و جلوتر برم ازشون در این مورد بپرسم می خواستم بدونم در این مرحله ایرادی نداره که این کار رو کنم؟
    اصلا لزومی داره سوال کنم یا روال عادی اینه که فاند دارن اگر نداشته باشن خودشون می گن

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mgorji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقریبا دو ماه قبل با استادی در استرالیا مکاتبه داشتم ایشون در پاسخ به من گفتند دانشنامه و ریز نمراتت رو برام بفرست و اینکه آیا دوست داری روی فلان موضوع کار کنی یا نه و در آخر هم گفتن الان 5 تا دانشجو دارم دو تاشون تا آخر سال دفاع می کنن و می تونم دانشجو بگیرم
    من در ایمیلی که بهشون زدم اشاره ای نکردم که فاند می خوام ایشون هم در جواب من اشاره ای به این موضوع نکردن حالا می خوام قبل از اینکه اقدام به ترجمه مدارک کنم و جلوتر برم ازشون در این مورد بپرسم می خواستم بدونم در این مرحله ایرادی نداره که این کار رو کنم؟
    اصلا لزومی داره سوال کنم یا روال عادی اینه که فاند دارن اگر نداشته باشن خودشون می گن
    سلام

قبل از هر اقدامی طبیعتا حق دارید در مورد بحث financial support ار استاد سوال بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط setare2010 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    من یک ایمیل به یه استاد در آلمان زدم (برای computer science phd ) و ایشون در جواب پرسیده که آیا ساپورت مالی می خوای؟ چقدر؟
    مبلغ لازم نیست اشاره بشه بهش بگید که هزینه هام رو نمی تونم خودم کاور کنم (اگه می تونید, مبلغی که هر ماه می تونید داشته باشید رو بگید) و به فاندی نیاز دارم که بتونه هزینه تحصیل و زندگی دانشجویی رو برام کاور کنه.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh_88 نمایش پست ها
    از شون بپرسد که TA به تنهایی می تونه هزینه هاتون رو کاور کنه یا نیاز به ساپورت مالی جداگانه دارید. بعد که جواب رو گرفتید می تونید بهتر در مورد فادیگ با استاد حرف بزنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط setare2010 نمایش پست ها
    سلام به همه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    مبلغ لازم نیست اشاره بشه بهش بگید که هزینه هام رو نمی تونم خودم کاور کنم (اگه می تونید, مبلغی که هر ماه می تونید داشته باشید رو بگید) و به فاندی نیاز دارم که بتونه هزینه تحصیل و زندگی دانشجویی رو برام کاور کنه.
    موفق باشید.
    سلام

دوستمون درست فرمودند...
    استاد تصور کرده که شما دنبال partial fund هستید... اشاره بفرمایید که به full fund نیاز دارید... تعریف full fund هم (به معنی پوشش کامل tuition و living costs) برای همه شناخته شده هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

با سلام،
    من تاحالا به چهار استاد ایمیل فرستادم که هر چهارتاشون جواب دادند، منتها نمی دونم بعدش باید چی کار کنم! تویِ رشته ی من فاند دست استاد نیست که ازش در خواست فاند کنم! جواب ها شون این شکلیه:

Dear xxxx,

Thank you for your email, and your interest in our program. I would be very happy to work with you on such a project if you end up coming to UIC, or on one of related issues in the xxxxxxxx and/or yyyyyyyyyy. (Of course, your xxxxxxxx interests may shift as you are taking courses before the dissertation phase—but that would be fine too!)

Best wishes,

xxxx

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)