صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

سلام دوستان وقتتون بخیر من یک امیلی از استاد دانشگاه کاردیف دریافت کردم ممنون میشم کمکم کنید تا جوابشون رو بدم
    Dear Jamshid
    Thank you for your email.
    I have space for you in my group, though unfortunately I do not have any funded positions at the present time.
    Are you able to apply for any scholarships?
    If so I am happy to support your application.
    Best Wishes
    Jenny

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamshid1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر من یک امیلی از استاد دانشگاه کاردیف دریافت کردم ممنون میشم کمکم کنید تا جوابشون رو بدم
    Dear Jamshid
    Thank you for your email.
    I have space for you in my group, though unfortunately I do not have any funded positions at the present time.
    Are you able to apply for any scholarships?
    If so I am happy to support your application.
    Best Wishes
    Jenny
    چه جوابی میخواهید بدهید؟ بدون فاند حاضرید بروید؟

سلام دوستان. استادی در کانادا به بنده قول فاند 20000 دلار در سال داده بود ولی بعد از مصاحبه گفت این فاند برای دو سال هستش و شما باید برای دو سال آخر دنبال اسکالرشیپ بگردی. به نظرتون این شرایط ریسک نیست و آیا کسی با این موقعیت مواجه بوده؟
    ضمنا این استاد میگه تعداد 6 واحد پایان نامه ارشد (که ما در ایران میگذرونیم) از نظر اونها کافی نیست !!! و نمیتونی مستقیم وارد دکتری بشی و یک دوره‌ای باید قبلش بگذرونی (هنوز معلوم نیست با فاند یا بدون فاند).
    دوستانی که در کانادا فاند گرفتن تجربه‌ی این موارد رو داشته‌اند؟

Junior Member

سلام دوستان. من با یه استاد از یه دانشگاه نه چندان معروف تو کانادا مکاتبه کردم و یه طرح مزتبط با حیطه کاری ایشون پیشنهاد کردم که انجام بدیم. البته بیشتر هدفم گرفتن فاند بود اما خوب در ایمیل اول هیچ حرفی از فاند نزدم. بعد ایشون گفتن که رزومه ام رو بفرستم واسشون و اینکه قصد دارم برم کانادا یا از همین ایران و از راه دور میخوام همکاری کنم . منم نوشتم که قصدم اینه که برم کانادا و رزومه مو براشون فرستادن. بعد ایشون گفت که اگه بشه طرح هم در ایران اجرا بشه و هم در کانادا و بعدا نتایج مقایسه بشه و پرسیدن که برای این طرح تایید کمیته اخلاق چقد طول میکشه و من دقیقا کی میخوام برم کانادا. حالا دوتا سوال دارم.یکی اینکه اصلا میشه رو حرف این استاد حساب کرد؟ و اینکه من الان چجوری مسئله فاند رو با ایشون مطرح کنم؟ دوم اینکه با توجه به اینکه اگر من قراره دستیار پژوهشی ایشون بشم آیا باید پروپوزال رو من بنویسم یا خود استاد باید بنویسه؟ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدید

Junior Member

دوستان سلام.

من مشکلی در مطرح کردن بحث میزان حقوق دریافتی، مشابه پیام 139، دارم منتها چون جواب به این پیام دوستمون پاسخ داده نشده، دوباره مطرح میکنم.
    من هم پوزیشنی از یکی از دانشگا های اروپایی گرفتم، این پوریشن دانشجوها رو با بورس ماری کوری تامین مالی میکنهش، دیروز که داشتم با سوپروایزرم صحبت میکردم بحث اینکه چقد ماهانه/سالانه قراره بدن نگفته ولی یکی از دانشجوهاش گفتن که هزینه زندگی و شاید فراتر از اون رو پوشش بده حتی.
    دیروز میخواستم بپرسم ولی اشتباه کردم و نپرسیدم. حالا چه طوری مطرح کنم تا صحیح باشه و اینطور القا نشه که برای من مالی مهمتر است از تحقیقاتم؟؟
    من سابر پیام ها رو خوندم و به نتیجه ایی برای سوالم نرسیدم برای همین دوباره مطرحش کردم.

خواهش میکنم دوستی جواب بده.
    ممنون

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام.

من مشکلی در مطرح کردن بحث میزان حقوق دریافتی، مشابه پیام 139، دارم منتها چون جواب به این پیام دوستمون پاسخ داده نشده، دوباره مطرح میکنم.
    من هم پوزیشنی از یکی از دانشگا های اروپایی گرفتم، این پوریشن دانشجوها رو با بورس ماری کوری تامین مالی میکنهش، دیروز که داشتم با سوپروایزرم صحبت میکردم بحث اینکه چقد ماهانه/سالانه قراره بدن نگفته ولی یکی از دانشجوهاش گفتن که هزینه زندگی و شاید فراتر از اون رو پوشش بده حتی.
    دیروز میخواستم بپرسم ولی اشتباه کردم و نپرسیدم. حالا چه طوری مطرح کنم تا صحیح باشه و اینطور القا نشه که برای من مالی مهمتر است از تحقیقاتم؟؟
    من سابر پیام ها رو خوندم و به نتیجه ایی برای سوالم نرسیدم برای همین دوباره مطرحش کردم.

ممنون
    چیزی قرار نیست القا بشه خیلی رک و ساده از استاد بپرسین چون تحصیل شما کاملا به پوشش کامل هزینه هاتون وابسته است، چه مقدار فاند به شما تعلق می گیره.

Senior Member

دوستان سلام.

ممنون
    offer letter باید برات بفرسته٬ توش باید بنویسن چقدر میگیری
    امضا نامرئی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    offer letter باید برات بفرسته٬ توش باید بنویسن چقدر میگیری
    ممنون از پاسخ شما.

اینطور قرار بود که بعد اینکه من ثبت نام رسمی کردم(که البته فرمالیته خواهد بود)، فرم قرارداد(contract) هفته آینده بفرستن. پس احتمالا در قرارداد ذکر خواهد شد.

offer letter ایی که شما می فرمایید، برای سفارت نیاز است؟(که اگر اینطور باشد،احتمالا قرارداد من حکم آفر لتر را خواهد داشت برای سفارت)

پس من صبر کنم تا دریافت فرم قرارداد جهت اطلاع دقیق از میزان salary؟
    ویرایش توسط ssogandd : June 18th, 2021 در ساعت 10:55 AM

Senior Member

ممنون از پاسخ شما.

اینطور قرار بود که بعد اینکه من ثبت نام رسمی کردم(که البته فرمالیته خواهد بود)، فرم قرارداد(contract) هفته آینده بفرستن. پس احتمالا در قرارداد ذکر خواهد شد.

offer letter ایی که شما می فرمایید، برای سفارت نیاز است؟(که اگر اینطور باشد،احتمالا قرارداد من حکم آفر لتر را خواهد داشت برای سفارت)

پس من صبر کنم تا دریافت فرم قرارداد جهت اطلاع دقیق از میزان salary؟
    نامه admission و offer letter واسه سفارت لازمه٬ سفارت باید بدونه که فاند دارید وگرنه تمکن مالی میخواد. به نظر من پیگیر باشید زودتر اینا را بگیربد٬ بهشون بگید اینا لازمه واسه گرفتن وقت سفارت و میخوابد زودتر اقدام کنید که ویزاتون به موقع بیاد.
    امضا نامرئی

سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم میخواستم نظرتون رو راجب دانشگاه،شرایط بورسیه و زندگی در اونجا بپرسم و مهمتر اینکه من چون منتظر جواب سایر پوزیشن هام چجوری جواب ایمیل رو بدم که نه قطعی رد بشه نه اکسپت یه جورایی فعلا تو دست داشته باشم

من برای آلمان اقدام کردم ولی استاد پیشنهادش چین هست

Your application looks impressive! I am honored by your interest in joining my group.

Are you also interested to come to my current main affiliation Harbin Institute of Technology, Shenzhen?

Berlin is one of the most beautiful metropoles, but Shenzhen is the future.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)