صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 151

موضوع: در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

پیش فرض پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohclev نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بچه ها من در رشته عمران در دانشگاهی ادمیت شدم، ولی وضع مالی این دانشکده گویا خوب نیست، به نظرتون من میتونم از اساتید دانشکده های دیگه که مرتبط با رزومه ام هستند فاندم رو تامین کنم؟ اگر بخوام بهشون میل بزنم خیلی رک باید بگم TA or RA بهم بدید؟ کسی نمونه ای از این دست میل ها داره؟ چون فکر نکنم حتی بتونم مطرح کنم که دانشجوی دکترات شم!
    میشه بفرمایید کدوم دانشگاهه؟ شاید من اطلاع داشته باشم از استاداش. امیدوارم اوکلاهاما یا آرلینگتون نباشه!!!
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    میشه بفرمایید کدوم دانشگاهه؟ شاید من اطلاع داشته باشم از استاداش. امیدوارم اوکلاهاما یا آرلینگتون نباشه!!!
    University of Texas at Austin

Exclamation پاسخ : در رابطه با چگونه مطرح كردن موضوع Fund با استاد ها(خيلي مهم ها)

University of Texas at Austin
    آستین وضع مالیش خوب نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی هم خوبه.
    تا جایی که من میدونم این دانشگاه گروه عمرانش ازون دانشگاه هایی هست که خود استاد فاند نداره و دپارتمان یه مقدار فاند داره که تقسیم میکنن بین دانشجوها. لااقل حمل و نقلش که این طور بود. من با خانوم کاکلمن که استاد عمران حمل و نقل این دانشگاهه یه مدتی به امید گرفتن فاند در تماس بودم ولی در نهایت که بحث فاندو مطرح کردم، این جوابو بهم دادن ایشون. احتمالا سایر دانشکده ها هم همینطور باشن. امیدوارم این موضوع کمکی به شما کرده باشه
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

تا جایی که من میدونم این دانشگاه گروه عمرانش ازون دانشگاه هایی هست که خود استاد فاند نداره و دپارتمان یه مقدار فاند داره که تقسیم میکنن بین دانشجوها. لااقل حمل و نقلش که این طور بود. من با خانوم کاکلمن که استاد عمران حمل و نقل این دانشگاهه یه مدتی به امید گرفتن فاند در تماس بودم ولی در نهایت که بحث فاندو مطرح کردم، این جوابو بهم دادن ایشون. احتمالا سایر دانشکده ها هم همینطور باشن. امیدوارم این موضوع کمکی به شما کرده باشه
    ممنون از پاسخ شما. بله متاسفانه وضع مالیش خوب نیست، البته شاید در گروه سازه اینطور باشه. به عنوان مثال سال گذشته فقط 4 نفر فاند گرفتن در این گروه! 3 آمریکایی و 1 کره ای!! اینطور که من از دوستان در آستین پرسیدم. البته همین دوستان میگفتن که وضع حمل و نقل و آب در این دانشگاه خوبه. فعلا که رئیس گروه سازه و استادی که مد نظرم هست میگن فاند ندارن! به همین دلیل دنبال دانشکده های دیگه بودم.

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

سلام
    آقا خبر دارین وضعیت گروه آب آستین به چه شکل هست؟ من میخام واسه 2014 اقدام کنم. خوب پذیرش میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    سلام
    آقا خبر دارین وضعیت گروه آب آستین به چه شکل هست؟ من میخام واسه 2014 اقدام کنم. خوب پذیرش میدن؟
    سلام دوست خوبم. کلا سیستم عمران آستین همینیه که اینجا نوشتم. پذیرش خوب میدن ولی خوب خعلیییییییییییییی باید رزومه قوی داشته باشه یه نفر که بتونه عمران اینجا پذیرش بگیره. ناسلامتی رنک دو یا سه بود رنکینگ سال 2011

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

سلام دوست خوبم. کلا سیستم عمران آستین همینیه که اینجا نوشتم. پذیرش خوب میدن ولی خوب خعلیییییییییییییی باید رزومه قوی داشته باشه یه نفر که بتونه عمران اینجا پذیرش بگیره. ناسلامتی رنک دو یا سه بود رنکینگ سال 2011
    سلام امیر
    الان رنکش تو عمران 5 هست. رزومه قوی از نظر تو چیه؟
    میشه توضیح بدی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    CE - UT Austin

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    تو این دانشگاه وضع گروه آب و حمل و نقل خیلی خوبه، و هر گروه بطور جداگانه یه سری فاند داره که بین متقاضیهای همون گروه تقسیم میکنه. پس شما باید بچه های آب سنجیده میشی اما باید رزومه خیلی قوی و GRE خیلی خوبی داشته باشی.
    اگر آب هستی ایلینویز هم دانشگاه خیلی مطرحی هست که گروه آبش خیلی خیلی قوی هست. در رنکینگ سال ۲۰۱۳ رشته عمران، ایلینویز اول و آستین پنجم هست. ارتباط با استاد فراموش نشه...
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

سلام دوست عزیز
    تو این دانشگاه وضع گروه آب و حمل و نقل خیلی خوبه، و هر گروه بطور جداگانه یه سری فاند داره که بین متقاضیهای همون گروه تقسیم میکنه. پس شما باید بچه های آب سنجیده میشی اما باید رزومه خیلی قوی و GRE خیلی خوبی داشته باشی.
    اگر آب هستی ایلینویز هم دانشگاه خیلی مطرحی هست که گروه آبش خیلی خیلی قوی هست. در رنکینگ سال ۲۰۱۳ رشته عمران، ایلینویز اول و آستین پنجم هست. ارتباط با استاد فراموش نشه...
    موفق باشی
    به نظرت این رزومه قوی حساب میشه؟
    کارشناسی و ارشد- صنعتی اصفهان-دانشگاه تهران
    یک کنفرانس، یک ژورنال داخلی- یک ای اس ای سابمیت
    تافل و جی ار ای هم هنوز ندارم
    توصیه نامه از استادای خوب فنی می تونم بگیرم

به نظرت دانشگاه های با چه رنکی رو اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

سلام دوستان
    بچه ها من در رشته عمران در دانشگاهی ادمیت شدم، ولی وضع مالی این دانشکده گویا خوب نیست، به نظرتون من میتونم از اساتید دانشکده های دیگه که مرتبط با رزومه ام هستند فاندم رو تامین کنم؟ اگر بخوام بهشون میل بزنم خیلی رک باید بگم TA or RA بهم بدید؟ کسی نمونه ای از این دست میل ها داره؟ چون فکر نکنم حتی بتونم مطرح کنم که دانشجوی دکترات شم!
    خیلی رک بگین به همون استادی که بهتون پذیرش داده
    گرایشنون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)